350 položek celkem
Mini masážní hlavice Bodywand Gold
689 Kč
4257
Vibrátor na bod G a klitoris Pink Leaf
549 Kč
2395
Trojitý vibrátor Proposition
629 Kč
3887
Realistický vibrátor Love Production
299 Kč
5582
Nahoru
Další produkty
Vibrátory

Drahé ženy, vibrátor po vás za svou námahu nechce pozornost ani svíčkovou. Je na něj spoleh a má pořádnou výdrž. Vibrátor přesně ví, kde je bod G a že zárukou orgasmu je péče o klitoris. Ani vy, pánové, nepřijdete zkrátka. Vibrátory pro muže vás potěší, skvělou masáž prostaty zaručí.

Vibračníky za svou námahu nevyžadují pozornost ani svíčkovou. Můžete se na ně vždy spolehnout a mají pořádnou výdrž. Správný vibrátor taky přesně ví, kam zamířit, abyste vybuchla rozkoší. Narozdíl od dild vám navíc přináší smyslné vibrace a jiné druhy rozmazlování klína i zadečku.

Jaké vibrátory existují?

Výběr vibrátorů je široký – od mini vrnítek až po obrovské vibrační robertky. Některé vibrátory umí toto, jiné zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Mezi základní typy patří:

  • Vibrátory na bod G – jsou anatomicky tvarované pro stimulaci bodu G. Tihle miláčci mívají výrazněji zahnutou a rozšířenou špičku, která vám zajistí onen wáááu efekt.
  • Vibrátory na klitoris – bývají menší a umožňují přesnější zacílení vibrací na konkrétní místo, především tedy čudlík rozkoše, ale klidně jimi pomazlíte i bradavky nebo penis. Můžete si s nimi užívat sólo, ale využijete je i při sexu pro dodatečnou stimulaci klitorisu.
  • Anální vibrátory – jsou stvořeny pro polaskání zadní brány žen i mužů. Mívají anální zarážku či jiný mechanismus, který zabraňuje tomu, aby se vibrátor nenávratně ztratil ve vašich útrobách.
  • Vibrátory pro muže – v podstatě se jedná o anální vibrátory, které jsou anatomicky tvarované pro přesnou stimulaci prostaty.
  • Realistické vibrátory – věrně napodobují tvar penisu včetně všech detailů, jako je žalud, žilkování nebo varlata. Mohou je používat muži i ženy.
  • Dvojité a trojité vibrátory – jsou určeny pro současnou stimulaci klitorisu a bodu G, případně i análního otvoru.
  • Párové vibrátory – používají se při sexu, kdy ženě poskytují vibrační rozkoš klitorisu a zároveň nebrání muži v zasunutí penisu do vaginy. YOOoo, zažijete pořádně vrnivou jízdu.
  • Rotační, přirážecí a perličkové vibrátory – kromě vibrací mají i další funkce, které poskytují větší intenzitu stimulace. Mnohdy jsou rotace, přirážení a perličky kombinované do jednoho jediného žůžo koktejlu slasti.
  • Masážní hlavice – velké vibrátory s intenzivními vibracemi, které jsou určené pro masáž celého těla i stimulaci erotogenních zón a intimních partií.

Kromě těchto typů existují i další vibrátory, třeba s hřejivou funkcí, nafukovací, na dálkové ovládání, na bradavky nebo do kalhotek. Vrrrr, vyberte si toho nejlepšího vibrouše pro váš orgasmus a udělejte si to hezký.

TIP: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Brnkačka! Mrkněte se na článek Jak vybrat vibrátor? a nemáte šanci šlápnout vedle. YOOoo, to si užijete.


Historie robertků

Vibrátory existují již po staletí. Původně se používaly k léčbě všeho možného, od hysterie přes migrény až po impotenci, ale jejich léčebný účel se pomalu vytrácel a začalo převládat použití pro sexuální potěšení. První elektrický vibrátor vyrobil v roce 1883 britský lékař Joseph Mortimer Granville.

K sexuální stimulaci se vibrátor začal více využívat na počátku 20. let 20. století. Dokonce býval inzerovaný na billboardech a prodávaný prostřednictvím zásilkových katalogů. Navzdory úspěchu této marketingové taktiky zůstalo používání vibrátorů pro potěšení do značné míry tabu až do 21. století.

Jak se vibrátory používají dnes

Vibrátory urazily dlouhou cestu od dob, kdy byly považovány za tabu. Dnes jsou široce používány a kladně přijímány mnoha lidmi v různých situacích. Používají se primárně k sexuálnímu potěšení, ale i k léčbě zdravotních potíží, například ke snížení chronické bolesti, pomáhají při uvolňování svalů a mohou dokonce pomoci zmírnit menstruační křeče.

Vibrátory lze použít také ke zvýšení libida, a dokonce pomáhají párům dosáhnout společně uspokojivého orgasmu. Kromě toho se má za to, že vibrátory snižují stres a zvyšují rozkoš, což z nich činí nepostradatelný nástroj pro ty, kteří hledají dokonalou relaxaci a silný orgasmus.

Proč používat vibrátory?

Vibrátory mají spoustu výhod, které vysvětlují, proč jsou jedním z nejoblíbenějších nástrojů používaných při péči o sebe sama a sexuální zdraví. Poskytují terapeutickou stimulaci, která podporuje větší potěšení, uvolnění, úlevu od napětí, zlepšení krevního oběhu a citlivosti nervů v oblasti genitálií. To může vést k uspokojivějším sexuálním prožitkům i ke zvýšení celkové pohody.

Inovace v poslední době vám umožňují ještě větší kontrolu nad nastavením a přinášejí nové stimulační funkce, takže vám vibrátor dopřeje personalizovaný zážitek odpovídající individuálním potřebám a preferencím. Díky tolika možnostem, jak zvýšit potěšení, je s vibrátory mnohem snadnější dosáhnout orgasmu.

Jak si vybrat ten správný vibrátor

Chcete-li si vybrat co nejlépe, začněte tím, že zvážíte své potřeby. Hledáte vibrátor, který budete používat s partnerem, nebo hračku, se kterou si budete užívat sólo? Chcete potěšit klitoris, bod G nebo zadeček?

Vibrátory se vyrábějí v různých tvarech a velikostech a mají jedinečné funkce, které jsou vhodné pro osobní potěšení nebo pro páry. Zvažte tedy, jaká velikost je pro vás vhodná a jaké funkce byste chtěli vyzkoušet. Můžete zvolit například různé rychlosti vibrací, pulzace, programy stimulace nebo dálkové ovládání. Některé vibrátory mají i speciální funkce, jako je ohřev nebo rotace.

Častěji se setkáte s vibrátory pro ženy (ať už na stimulaci klitorisu, nebo dráždění bodu G a snadnější dosažení vaginálního orgasmu), ale na trhu jsou i vibrátory pro muže (pro dráždění prostaty a anální potěšení). Před nákupem věnujte čas průzkumu možností, abyste si pokaždé zajistili příjemný zážitek.

Vibrátory jsou dostupné v různých materiálech, jako je silikon, ABS, TPR, TPE, kov nebo sklo. Zvažte, který materiál vyhovuje vašim preferencím ohledně pocitu na kůži, měkkosti, ohebnosti, údržby a bezpečnosti.

Snad nejoblíbenější je vibrátor ze silikonu, který je bezpečný pro lidské tělo, hypoalergenní a hebký na dotek. Pokud chcete zažít realistický pocit nebo hledáte hodně měkký vibrátor, mrkněte se na vibrátory z gelu nebo realistického materiálu.

Pokud potřebujete s výběrem dokonalého vibrátoru pomoci, jsme vám vám vždy k dispozici.

Vyzkoušejte vibrátory Satisfyer

Hledáte pěkný a levný vibrátor, který vás rozvibruje i s postelí? V tom případě mrkněte na značku Satisfyer. Tyhle vibrátory nezruinují vaši peněženku, skvěle vypadají, jsou kvalitně zpracované, vyrobené ze silikonu, 100% voděodolné a mají fakt hooodně silné vibrace. Vrrrr! 

, Tým YOO.cz

Jak používat vibrátory pro maximální potěšení

Pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj požitek v ložnici, mohou být vibrátory vynikajícím prostředkem pro hraní a zkoumání. Při správném použití vám může vibrátor poskytnout stimulující pocity po celém těle, od hlavy až k patě. Je důležité s vibroušem nespěchat a začít pomalu. Než zvýšíte intenzitu, musíte se cítit pohodlně.

Experimentování s různými rychlostmi, vzory vibrací a funkcemi vám pomůže zjistit, co vás nejvíce vzrušuje. Možná budete potřebovat trochu trpělivosti, než zjistíte, jaký typ stimulace a dráždění vám nejlépe vyhovuje, ale není pochyb o tom, že jakmile se vám to podaří, vibrátor vám pomůže ještě více zpříjemnit intimní chvíle.

Nebojte se vibrátor zkombinovat s dalšími hračkami, třeba womanizerem nebo análním kolíkem. Současná stimulace několika citlivých místeček najednou vám přinese mnohem intenzivnější orgasmus.

Jak pečovat o vibrátor

Vždy si přečtěte návod k obsluze, který je dodáván s vaším vibrátorem. Každý vibrátor totiž může mít specifické pokyny a doporučení ohledně údržby.

Po každém použití je důležité vibrátor důkladně vyčistit. Postačí vám k tomu teplá voda a jemné mýdlo, pro důkladnější očistu použijte speciální čisticí prostředek určený pro erotické hračky. Jestliže není vibrátor voděodolný, tak si dejte pozor, aby se voda nedostala do jeho útrob nebo nabíjecího otvoru. V takových případech je jistější otřít vibrouše vlhkým hadříkem.

Než uložíte vibrátor ke spánku, tak se ujistěte, že je úplně suchý. Ideální je skladovat jej na suchém a čistém místě, a to v původním obalu, kufříku nebo taštičce, aby se na něj neprášilo a aby se nedotýkal jiných hraček. Jestliže je na baterky, tak je raději vyjměte (především když víte, že na něj nebudete mít delší dobu čas).

Pokud používáte lubrikant, ujistěte se, že je vhodný pro použití s vaší hračkou. Vodní lubrikanty jsou univerzální a nemusíte si dělat starosti s tím, s jakým materiálem jsou kámoši, silikonové gely nesmíte použít s vibrátory ze silikonu, TPR a TPE.

Vyberte si svůj vibrátor ještě dnes

Nyní, když víte o vibrátorech trochu více, je čas zvolit si ten správný. Vyberte si z naší ohromující nabídky vrnících miláčků svého favorita a pozvěte jej do své ložnice. S trochou cviku si budete během chvilky užívat ohromující orgasmy!