57 položek celkem
Masturbační vajíčko Satisfyer Naughty 8728
Masturbátor pro muže TENGA Egg Lovers
179 Kč
3227
Masturbační vajíčko Satisfyer Crunchy 8964
Masturbační vajíčko Satisfyer Savage
139 Kč
8729
Masturbační vajíčko Satisfyer Riffle
139 Kč
8965
Masturbátor pro muže TENGA Egg Crater
179 Kč
3231
Masturbační vajíčko Satisfyer Bubble
139 Kč
8730
Masturbátor TENGA Flex Rocky Black
869 Kč
10000
Masturbátor pro muže TENGA Egg Misty
179 Kč
3232
Masturbátor pro muže TENGA Egg Shiny
179 Kč
3234
Masturbační vajíčko Satisfyer Fierce
139 Kč
8966
Masturbátor pro muže TENGA Egg Surfer
179 Kč
3235
Silikonový masturbátor Boundless FTM Stroker 10862
Masturbátor pro muže TENGA Egg Tornado
179 Kč
9361
Masturbátor pro muže TENGA Egg Silky II 9359
Masturbátor pro muže TENGA Egg Tube
179 Kč
9354
Kapesní umělá vagina XXX To-Go Aggie
289 Kč
7081
Masturbátor pro muže TENGA Egg Sphere
179 Kč
9360
Masturbátor pro muže TENGA Egg Cloudy
179 Kč
3233
Masturbátor pro muže TENGA Egg Curl
179 Kč
9353
Masturbátor pro muže TENGA Egg Stud
179 Kč
9356
Průhledný masturbátor PDX Elite ViewTube 8507
Masturbátor pro muže TENGA Egg Mesh
179 Kč
9355
Masturbátor pro muže TENGA Egg Thunder
179 Kč
3229
Masturbátor pro muže TENGA Egg Ring
179 Kč
9352
Návlek na penis/masturbátor Nature Skin 7079
Masturbátor Mood Thrill Triple Texture Frost 10681
Nahoru
Další produkty
Honítka

Žena vám ho nepodrží jak je rok dlouhý a s pravačkou či levačkou to už prostě není ono? Narvěte ho do honítka až po koule a masturbujte jako o život! Tyhle úzké škvírky vám spolknou penis jako malinu.

S rukou to už není ono? Pořiďte si honítko! Masturbátory bez vibrací dokazují, že i v jednoduchosti se skrývá krása. YOOoo, těšte se na mohutný výstřik. 

Typy honítek pro muže

Ve většině případů se jedná o pomůcky z elastického materiálu s úzkým tunýlkem obohaceným o různé výstupky a drážky, které zintenzivňují stimulaci penisu během zásunů.

Některá honítka mají i možnost regulace podtlaku, takže si pak jednoduše určíte, jak moc vás bude masturbátor během honění sát. Pokud není honítko v plastovém tubusu, můžete intenzitu rozkoše regulovat i stiskem ruky.

V kategorii honítek najdete například světově známé Tenga masturbátory a vajíčkakapesní vaginy nebo masturbační vajíčka, se kterými se krásně uděláte kdykoliv a kdekoliv.

PRŮVODCE PÁNSKOU SLASTÍ: Toužíte po šikovné hračce, která uleví vaší dlani a vykouzlí silnější orgasmy? Umělých vagín a nejrůznějších honítek existuje celá řada, stačí si vybrat. Nasosejte inspiraci v článku Jak vybrat pánský masturbátorYOOoo, vaše nádobíčko bude tokat blahem. 


Jaké výhody přinášejí honítka pro muže?

Honítka mohou přinést velké potěšení a ještě intenzivnější orgasmy. Nevyžadují stejné úsilí jako používání rukou, takže si můžete vychutnat orgasmus bez námahy. Použití těchto pomůcek je tak ideální i pro ty, kteří mají potíže s dosažením ejakulace pomocí manuální stimulace.

Honítko pro muže poskytuje různé stupně stimulace v závislosti na vybraném modelu. S použitím vhodného lubrikantu pak můžete intenzitu svých orgasmů ještě zvýšit. Masturbátory se navíc jednoduše používají, jsou přenosné a snadno omyvatelné.

Další výhodou honítek bez plastového tubusu je, že se většinou přizpůsobí téměř jakékoliv velikosti penisu, takže si s nimi užijí i pánové, ke kterým byla příroda štědrá.

A konečně, honítka vám pomohou zjistit, jaký druh stimulace vám nejlépe vyhovuje a naučí vaše tělo na tyto podněty reagovat. Díky tomu můžete snadno natrénovat větší výdrž, kterou pak ohromíte svoji partnerku.

Jak si vybrat správné honítko

Nejprve se zamyslete nad tím, co od masturbátoru očekáváte a potřebujete. Podle toho zvolte správný typ masturbátoru. Pro jednoduché a rychlé uvolnění přetlaku jsou ideální masturbační vajíčka, třeba od značky Tenga, pro sofistikovanější pohonění se zase hodí honítka s plastovým tubusem a možností nastavení síly podtlaku.

Honítka navíc mají uvnitř tunýlku různé textury a vzory, které mohou simulovat různé druhy stimulace. Některé mají hladký povrch, zatímco jiné mají výstupky, žebra, či jiné struktury. Zvolte texturu, která vám bude nejvíce vyhovovat – čím výraznější bude, tím intenzivnější zážitek zažijete.

Honítka se mohou lišit svojí velikostí v délce a průměru. Vyberte takovou velikost, která pro vás bude pohodlná a umožní vám snadnou manipulaci. Také se zaměřte na vnitřní průměr – příliš těsný prostor znamená nepohodlí a bolest (případně úplnou nepoužitelnost), příliš velký otvor vám zase nedá dostatečnou stimulaci.

Zaměřte se i na materiál, který ovlivní příjemnost zážitku i péči o honítko. Snad nejoblíbenější je hypoalergenní silikon a hebké, měkké a elastické materiály TPR a TPE. Ty je však potřeba většinou pudrovat.

Objevte krásu oboustranných honítek

Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký typ stimulace vám bude vyhovovat, mrkněte se na oboustranné masturbátory. Tato honítka vám většinou z každé strany nabídnou jinak velký nebo tvarovaný otvor, ale i jiné stimulační výstupky či drážkování.

, Tým YOO.cz

Jak se starat o nevibrační masturbátory?

Aby vám honítka vydržela co nejdéle, je důležité se o ně řádně starat. V první řadě používejte pouze lubrikant na vodní bázi a dbejte na to, abyste hračku drželi mimo dosah ostrých nebo špičatých předmětů a mimo sluníčko a zdroje vysokého tepla.

Po každém hraní také honítko důkladně očistěte mýdlem a teplou vodou, případně vypulírujte dezinfekčním přípravkem na erotické hračky. Poté hračku osušte a teprve pak ji uložte tak, aby se nedotýkala jiných pomůcek.

Honítko do každé domácnosti

Tak na co ještě čekáte? Pořiďte si honítko a užívejte si plody rozkoše bez manuální námahy! Vyberte si z naší široké nabídky masturbátorů a zažijte orgasmy jako nikdy předtím. YOOoo, pojďte si pro ně!