Latexové masky

Nejprodávanější

2 položek celkem
Latexová maska - černá, unisex
699 Kč
2094
Latexová maska na oči Rimba
379 Kč
5507
Masky

Vychutnejte si neodolatelnou vůni gumy plnými doušky. Mmmm, to aroma je tak opojné! Latexové masky vás zahalí pod masku anonymity, takže můžete bez obav vypustit své vnitřní fetiš zvíře.

Vychutnejte si divoké hrátky s nádechem tajemna a anonymity – latexové masky ozvláštní vaše sexy hrátky. V této kategorii najdete masky s různým počtem otvorů – pro oči, nos i ústa, takže je jen na vás, ve které svou polovičku překvapíte.

Masky z latexu pro milovníky voňavé gumy

Latexové masky vás dostanou svou opojnou vůní gumy. A pokud je naleštíte silikonovým gelem, tak vás oslní i svým dokonalým leskem. Materiál je krásně elastický, pevně obepne hlavu, a díky unisex designu mohou tyto masky nosit ženy i muži.

Jakou latexovou masku si vybrat?

Chcete sebe nebo svou polovičku ponořit do tmy? Masky bez otvorů na oči vás připraví o zrak podobně jako masky na oči. Latexová maska s otvorem na ústa vám zase nebude bránit v orálním sexu, strkání předmětů do úst ani v nasazení roubíku. Masky bez otvoru na ústa omezí dýchání. YOO, to bude divočina.

TIP: Než vklouznete do latexu, zjistěte, jestli na něj nemáte alergii. V domácích podmínkách můžete svou snášenlivost otestovat obyčejným latexovým kondomem. Nenaskakuje vám z něj žádná vyrážka? Tak šup, šup, pro nový sexy ohoz.

A aby vám gumové oblečky vydržely celou věčnost, přečtěte si článek, který vás naučí vše o oblékání, čištění a skladování latexu