Dilda na fisting

Dilda

Zatnout pěst a vrazit ji tam až po loket. Líbí? Usnadněte si práci a pořiďte si pomocnou třetí ruku – dildo na fisting! YOOoo, tyhle ručičky vám udělají mooc dobře. Vyberte si natažené prstíky nebo pořádnou pěst.

Vzrušuje vás představa dokonalého naplnění? Dilda na fisting jsou přesně vymodelována do tvaru lidské ruky a hravě se postarají o pořádné roztažení i důkladné zaplnění. YOOoo, tady bude těsno.

Jaké si vybrat dildo na fisting?

Pokud s fistingem začínáte, zvolte si ruku s nataženými prsty – snadněji se zasouvá a vaginu či zadní vrátka vám roztáhne postupně. Zkušenější experimentátoři se mohou rovnou vrhnout na zaťatou pěst.

V naší nabídce najdete také dilda na fisting s praktickou rukojetí nebo přísavkou, kterou přicucnete k jakémukoliv hladkému povrchu. To bude jízda!

TIP: Nezapomeňte na lubrikační gel na fisting.

JAK NA FISTING: Pořádně namazat a zasunout… no, takhle jednoduché to nebude. Fisting je hlavně o důsledné přípravě a postupném tréninku. Tahle praktika sice nemusí být tak drsná, jak se na první pohled zdá, ale taky není pro každého. Přečtěte si článek Jak na fisting a dozvíte se, jak na to.