14 položek celkem
Na klitoris

Sousedka vyprávěla, že měla orgasmus tak dobrej, že se s ní země třásla? Zažijte to také. Stimulační gely na klitoris zvýší citlivost klitorisu a jakýkoli dotek si při sexu a masturbaci užijete mnohem intenzivněji. YOO, to bude mňamózní.

Chcete znásobit své šance na orgasmus? Stačí pár kapek stimulačního gelu a začnou se dít věci. Tahle séra a gelíky prokrví citlivé partie a nažhaví je do akce. Yoo, bude to hřát, bude to brnět, bude to boží!

Kouzlo stimulačních gelů na klitoris

Stimulace tohohle malinkého čudlíčku je mnohdy jediná věc, která ženu dovede až k vrcholu. Tak z toho vyždímejte, co se dá. Ááách.

Stimulující gely prokrvují intimní partie. Prokrvený klitoris je pak mnohem citlivější na dotek a také trochu vystoupí, takže je mnohem snadnější ho rozmazlovat. Potěšte ho třeba vibrátorem na klitoris a uvidíte, co se bude dít.

TIP: Přečtěte si také o dalších tricích a zlepšovácích, se kterými si vychutnáte ještě intenzivnější milování. Náš vychytaný průvodce lepším sexem vám prozradí, jak zatočit s mindráky, lépe se uvolnit nebo posílit libido. Jupí!