Chytré (smart) vibrátory

Nejprodávanější

89 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Chytré (smart)

Myslíte si, že už se u vibračníků nedá vymyslet nic nového? Oblažte svůj rozkrok, chytré vibrátory vám ukáží, zač je toho pokrok! Yoo, sice ještě neumí číst myšlenky, ale předvedou vám toho tolik, že budete vrnět slastí.

Vítejte v 21. století, kde je možné úplně všechno. Patříte mezi nadšené experimentátorky, které si potrpí na nejmodernější výdobytky dnešní doby? Pak vám ve sbírce nesmí chybět chytré (smart) vibrátory. YOOoo, tohle bude masturbace budoucnosti.

Čím vás potěší chytré (high-tech) vibrátory?

U nás najdete vibrátory na dálkové ovládání, které můžete ovládat buď dálkovým ovladačem, nebo přes aplikaci v chytrém telefonu, vibrouše s kamerou nebo vibrátory s praktickou nahřívací funkcí.

Ty nejchytřejší vibrátory pak umí vrnět do rytmu hudby nebo zvuku okolí, jiné zase může ovládat váš partner z jakéhokoliv místa na světě a některé dokonce propojíte s interaktivními filmy pro dospělé nebo jinou erotickou hračkou. Paráda!

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Nepotřebujete ty nejmodernější výdobytky? Mrkněte na článek o vibrátorech a vyberte si nejlepšího partnera pro váš orgasmus.