21 položek celkem
SCANDAL Postroj s obojkem a pouty
939 Kč
2574
SCANDAL Poutací kříž na dveře
ZDARMAZDARMA
1 299 Kč
6235
Luxusní pouta na zápěstí a stehna Taboom 8163
SCANDAL Poutací pruh
659 Kč
2571
Bondage postroj s obojkem a pouty Bad Kitty 6219
SCANDAL Roubík s pouty na ruce
959 Kč
2810
Kožený poutací kříž ZADO
ZDARMAZDARMA
1 689 Kč
7503
SCANDAL Sada pout na ruce a nohy
939 Kč
2811
Poutací BDSM kříž na zeď ZADO
ZDARMAZDARMA
6 499 Kč
3696
Bondage sady

Chcete svého nezbedníka spoutat snadno a rychle? Na co mít kilometry lana, když stačí bondage sada. Yooo, znehybnění partnera nebylo nikdy tak snadné jako teď. Bude to RAZ DVA!

Vyzbrojte se pořádným arzenálem a omezte své polovičce pohyb – s bondage setem vám už nikam neuteče. Bondage sady a postroje vám umožní mnohem důkladnější omezení pohybu než klasická pouta na ruce.

Proč si vybrat bondage sadu?

Pomocí bondage sady svou lásku uvězníte v pohodlných i krkolomných pozicích s velkou mírou znehybnění, ale také do důmyslných póziček, které vám více zpřístupní intimní partie. Můžete se tak naplno ponořit do objevování bondage a experimentovat a objevovat nové druhy rozkoše a trápení.

Bondage set je vhodný i pro začátečníky, protože často obsahuje základní bondážní pomůcky, díky kterým si vyzkoušíte několik jednoduchých bondage technik. Jsou tak ideální vstupní pomůckou do světa svazovací rozkoše.

TIP: Pokud vás rajcuje pocit naprosté odevzdanosti, či naopak nadvlády, bondage je přesně pro vás. Přečtěte si našeho průvodce světem bondage a polapte svou lásku do milostných sítí. Omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci.


Co obsahují bondage sady?

Bondage set může obsahovat nejrůznější bondážní pomůcky v závislosti na konkrétním zaměření sady a výrobci. Nejčastěji v něm ale najdete:

  • Pouta – v bondážní sadě můžete najít jeden nebo několik párů pout, a to nejen na ruce a nohy, ale i pouta na stehna, paže či holeně. Pouta mohou být vyrobena z různých materiálů, včetně kůže, koženky, nylonu nebo neoprenu. V sadě mohou být i popruhy s pouty pro připoutání partnera k posteli.
  • Obojek s vodítkem – dává vám možnost omezit pohyb partnera jiným způsobem než pouta. Často má kromě očka pro připnutí vodítka i očka pro upevnění pout.
  • Maska na oči – používá se k omezení zraku a zvýšení pocitů. Může být vyrobená z různých materiálů, včetně saténu a kožešiny.
  • Důtky nebo bičík – slouží k lehkým trestům a stimulaci. Existují různé druhy bičíků, včetně kožených, latexových a dalších.
  • Lana či bondage popruhy – můžete je použít k důkladnějšímu znehybnění partnera a vytváření různých ozdobných uzlů a vzorů.
  • Ostatní doplňky – některé bondage sety mohou obsahovat další doplňky, jako jsou, řetězy, karabinky, zámky s klíčkem, svorky na bradavky, roubík a další BDSM pomůcky, které do vašich her vnesou další vzrušující prvky a možnosti důmyslnějšího potrápení partnera.

Jak vybrat vhodný bondage set?

V prvé řadě zvažte své zájmy a preference. I v bondage světě totiž existují různé praktiky, ke kterým potřebujete rozdílné nástroje. Nezapomeňte při tom myslet i na úroveň zkušeností. Pokud jste začátečník, začněte s jednoduššími sadami, které nevyžadují příliš velké znalosti bondage technik.

Pro jednoduché spoutání vám bude stačit bondage set s pouty na zápěstí a kotníky, pro důkladnější znehybnění a potrápení partnera se vám ale bude hodit třeba sada obsahující kromě pout i BDSM kříž, roubík a důtky.

Věnujte pozornost materiálům. Bondage pomůcky mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je kůže, nylon, koženka, silikon, plast, kov a další. Koženkové pomůcky s kožíškem vám zajistí mnohem více pohodlí než pouta z kovu, nebudou ale ve většině případů tolik odolné.

Zkontrolujte kvalitu (kvalitní bondážní pomůcky budou odolnější a bezpečnější) a zvažte i design pomůcek. Pomůcky v bondage sadě už bývají designově sladěné, ale pokud svoji BDSM sbírku plánujete rozšiřovat i o další kousky, je namístě zvážit bondage sadu z nějaké kolekce, např. Taboom nebo Scandal.

Co když ani bondage set nestačí?

Ani bondage sety vám nemusí dopřát kýžený efekt důkladného znehybnění. Pokud chcete svou oběť zájmu znehybnit úplně, mrkněte na pouta na postel a bondage vaky.

, Tým YOO.cz

Jak využít bondage sadu na maximum?

Nejdůležitějším aspektem BDSM je dobrovolný souhlas. Diskutujte s partnerem o vašich hranicích, co je pro vás přijatelné a co nikoli. Ujasněte si, co můžete a nemůžete dělat, a domluvené hranice během bondage her nepřekračujte.

Komunikujte o svých touhách a očekáváních, ale i obavách. Otevřená a upřímná komunikace je klíčem k uspokojivému BDSM zážitku. Dejte partnerovi najevo, co byste rádi vyzkoušeli nebo co vás vzrušuje, a ptejte se ho na jeho touhy a očekávání.

Určete si bezpečné slovo nebo gesto, kterým dáte během hry jasně najevo, že chcete zastavit aktuální aktivitu. Bezpečné slovo je klíčem k bezpečnosti a pohodlí.

Pokud jste začátečník, začněte jednoduše a zlehka. Nejprve si vyzkoušejte jednodušší techniky a pomůcky, abyste se lépe seznámili s BDSM a jakmile se budete cítit jistější v kramflecích, tak postupně přidávejte a klidně vyzkoušejte i složitější techniky.

Učte se a zkoumejte. Bondage je procesem učení, takže čtěte knihy, sledujte návody, zúčastněte se workshopů nebo se zapojte do BDSM komunity, abyste získali více znalostí a zkušeností.

BDSM by mělo být o vzájemném potěšení a uspokojení. Buďte citliví k potřebám a pocitům svého partnera. To vám pomůže vybudovat v partnerovi tolik potřebnou důvěru v to, že budete respektovat jeho hranice a bezpečnost.

Bondáž je také o zkoušení nových věcí a objevování svých tužeb. Buďte otevření novým zkušenostem a připraveni na experimentování.

Po svazovací aktivitě je důležité se postarat o emocionální a fyzické pohodlí partnera. Můžete si povídat, poskytnout mu něžnou péči nebo relaxovat.

Objevte kouzlo bondage sady

Bondage set vám dává více možností, jak svého miláčka znehybnit a potrápit (nebo potěšit?). Pojďte si vybrat z naší nabídky bondage sad tu svou a vstupte do světa plného svazovací a znehybňovací zábavy plné experimentování a objevování nových druhů potěšení.