Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
26 položek celkem
Bondage postroj s obojkem a pouty Bad Kitty 6219
Luxusní pouta na zápěstí a stehna Taboom 8163
Luxusní poutací kříž Taboom
489 Kč
8166
SCANDAL Postroj s obojkem a pouty
929 Kč
2574
SCANDAL Univerzální pouta, sada
929 Kč
2811
Bondage set saténových stuh Bad Kitty  5 ks 8799
Kožený poutací kříž ZADO
ZDARMAZDARMA
1 819 Kč
7503
Poutací BDSM kříž na zeď ZADO
ZDARMAZDARMA
6 799 Kč
3696
SCANDAL Bondage popruhy Chair Restraint
669 Kč
4976
SCANDAL Obojek s pouty
929 Kč
2573
SCANDAL Poutací kříž
929 Kč
2566
SCANDAL Poutací kříž na dveře
ZDARMAZDARMA
1 299 Kč
6235
SCANDAL Poutací pruh
649 Kč
2571
Nahoru
Další produkty
Bondage sady

Chcete svého nezbedníka spoutat snadno a rychle? Na co mít kilometry lana, když stačí bondage sada. Yooo, znehybnění partnera nebylo nikdy tak snadné jako teď. Bude to RAZ DVA!

Vyzbrojte se pořádným arzenálem a omezte své polovičce pohyb – s bondage setem vám už nikam neuteče. Bondage sady a postroje vám umožní mnohem důkladnější omezení pohybu než klasická erotická pouta.

Proč si vybrat bondage sadu?

Pomocí bondage sady svou lásku uvězníte v pohodlných i krkolomných pozicích s velkou mírou znehybnění, ale také do důmyslných póziček, které vám více zpřístupní intimní partie. Můžete se tak naplno ponořit do objevování bondage a experimentovat a objevovat nové druhy rozkoše a trápení.

TIP: Pokud vás rajcuje pocit naprosté odevzdanosti, či naopak nadvlády, bondage je přesně pro vás. Přečtěte si našeho průvodce světem bondage a polapte svou lásku do milostných sítí. Omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci.


Co obsahují bondage sady?

Obsah bondage setů se může lišit v závislosti na konkrétním setu a výrobci. Nejčastěji v nich ale najdete:

  • Pouta – v sadě můžete najít jeden nebo několik párů pout, a to nejen na ruce a nohy, ale i pouta na stehna, paže či holeně. Pouta mohou být vyrobena z různých materiálů, včetně kůže, koženky, nylonu nebo neoprenu.
  • Obojek – dává vám možnost omezit pohyb partnera jiným způsobem než pouta. Často má kromě očka pro připnutí vodítka i očka pro upevnění pout.
  • Maska na oči – používá se k omezení zraku a zvýšení pocitů. Může být vyrobená z různých materiálů, včetně saténu a kožešiny.
  • Důtky nebo bičík – slouží k lehkým trestům a stimulaci. Existují různé druhy bičíků, včetně kožených, latexových a dalších.
  • Lana či bondage popruhy – můžete je použít k důkladnějšímu znehybnění partnera a vytváření různých ozdobných uzlů a vzorů.
  • Ostatní doplňky – některé bondage sety mohou obsahovat další doplňky, jako jsou, řetězy, karabinky, zámky s klíčkem, svorky na bradavky, roubík a další BDSM pomůcky, které do vašich her vnesou další vzrušující prvky a možnosti důmyslnějšího potrápení partnera.

Jak vybrat vhodný bondage set?

V prvé řadě zvažte své zájmy a preference. I v bondage světě totiž existují různé praktiky, ke kterým potřebujete rozdílné nástroje. Nezapomeňte při tom myslet i na úroveň zkušeností. Pokud jste začátečník, začněte s jednoduššími sadami, které nevyžadují příliš velké znalosti bondage technik.

Pro jednoduché spoutání vám bude stačit sada pout na ruce a nohy, pro důkladnější znehybnění a potrápení partnera se vám ale bude hodit třeba sada obsahující kromě pout i BDSM kříž, roubík a důtky.

Věnujte pozornost materiálům. Bondage pomůcky mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je kůže, nylon, koženka, silikon, plast, kov a další. Koženkové pomůcky s kožíškem vám zajistí mnohem více pohodlí než pouta z kovu, nebudou ale ve většině případů tolik odolné.

Zkontrolujte kvalitu (kvalitní pomůcky budou odolnější a bezpečnější) a zvažte i design pomůcek. Pomůcky v bondage sadě už bývají designově sladěné, ale pokud svoji BDSM sbírku plánujete rozšiřovat i o další kousky, je namístě zvážit bondage sadu z nějaké kolekce, např. Taboom nebo Scandal.

Jak využít bondage sadu na maximum?

Nejdůležitějším aspektem BDSM je dobrovolný souhlas. Diskutujte s partnerem o vašich hranicích, co je pro vás přijatelné a co nikoli. Ujasněte si, co můžete a nemůžete dělat, a domluvené hranice během bondage her nepřekračujte.

Komunikujte o svých touhách a očekáváních, ale i obavách. Otevřená a upřímná komunikace je klíčem k uspokojivému BDSM zážitku. Dejte partnerovi najevo, co byste rádi vyzkoušeli nebo co vás vzrušuje, a ptejte se ho na jeho touhy a očekávání.

Určete si bezpečné slovo nebo gesto, kterým dáte během hry jasně najevo, že chcete zastavit aktuální aktivitu. Bezpečné slovo je klíčem k bezpečnosti a pohodlí.

Pokud jste začátečník, začněte jednoduše a zlehka. Nejprve si vyzkoušejte jednodušší techniky a pomůcky, abyste se lépe seznámili s BDSM a jakmile se budete cítit jistější v kramflecích, tak postupně přidávejte a klidně vyzkoušejte i složitější techniky.

Učte se a zkoumejte. BDSM je procesem učení, takže čtěte knihy, sledujte návody, zúčastněte se workshopů nebo se zapojte do BDSM komunity, abyste získali více znalostí a zkušeností.

BDSM by mělo být o vzájemném potěšení a uspokojení. Buďte citliví k potřebám a pocitům svého partnera. To vám pomůže vybudovat v partnerovi tolik potřebnou důvěru v to, že budete respektovat jeho hranice a bezpečnost.

BDSM je také o zkoušení nových věcí a objevování svých tužeb. Buďte otevření novým zkušenostem a připraveni na experimentování.

Po BDSM aktivitě je důležité se postarat o emocionální a fyzické pohodlí partnera. Můžete si povídat, poskytnout mu něžnou péči nebo relaxovat.

Objevte kouzlo bondage sady

Bondage sety vám dávají více možností, jak svého miláčka znehybnit a potrápit (nebo potěšit?). Pojďte si vybrat z naší nabídky bondage sad tu svou a ponořte se do svazovací a znehybňovací zábavy plné experimentování a objevování nových druhů potěšení.

Co když ani bondage sada nestačí?

Ani bondage sety vám nemusí dopřát kýžený efekt důkladného znehybnění. Pokud chcete svou oběť zájmu znehybnit úplně, mrkněte na pouta na postel a bondage vaky.

, Tým YOO.cz