Přísavky na bradavky

Nejprodávanější

11 položek celkem
Přísavky na bradavky

Máte ňadýrka jako citrónky, nebo taháte melouny? Naše přísavky na bradavky poškádlí prsa všech velikostí. K čudlíkům se pevně přicucnou a krásně je prokrví. Nalákejte na své ztopořené bradavky partnerův jazýček… Ách, tohle se vám bude líbit!

Chcete zažít něco nového? Vyzkoušejte přísavky na bradavky. Stačí chvilička podtlaku a budete se zajíkat blahem. YOOooo, to je ono!

K čemu slouží přísavky na bradavky?

Přísavky na bradavky udělají z vašich čudlíčků pořádné čudle. Často se jedná o přísavky z měkoučkého materiálu, u kterých vytvoříte podtlak pouhopouhým zmáčknutím prsty, existují však i šikovnější pumpičky, které vykouzlí podtlak po stisknutí tlačítka. Po sundání přísavek budou vaše bradavky krásně pevné a citlivé na dotek Mňam!

TIP: Citlivé bradavky doslova žádají o mučeníčko. Vyzkoušejte skřipce a svorky.

BRADAVKOVÁ ZAJÍMAVOST: Přísavky na bradavky vám mohou pomoci dosáhnout mýtického bradavkového orgasmu! Sice jich není mnoho, ale i tak na světě existují ženy, které dosáhnou orgasmu pouhou stimulací bradavek. Doktor Herbert Otto zkoumal tento druh orgasmu v jedné ze svých studií. Nečekaných 29 % z 213 žen prsní orgasmus zažilo. Wow! Přečtěte si i o dalších typech orgasmu


Jak fungují přísavky na bradavky?

Přísavky na bradavky a vakuové pumpičky na bradavky fungují tak, že kolem bradavky vytvářejí podtlak. To zvyšuje průtok krve a citlivost bradavek a zároveň poskytuje jemný pocit brnění, který může být velmi příjemný, ale i bolestivý (záleží na síle podtlaku). Při dostatečné praxi můžete dokonce zjistit, že dosahujete orgasmu jen při hře s bradavkami.

Jak vybrat přísavky na bradavky

Přísavky na bradavky se vyrábí z různých materiálů, nejčastěji ale ze silikonu a PVC. Vyberte takový materiál, který vám je příjemný na dotek a na který nejste alergičtí. Při výběru sledujte i měkkost materiálu – příliš tvrdé přísavky se budou hůře mačkat a používání tak nebude příliš pohodlné.

Přísavky na bradavky mohou mít různou velikost i tvar. Sledujte především vnitřní průměr přísavky, který určí, jak se do nich vaše bradavky vejdou a jak velkou oblast kolem bradavek obsáhnou.

Zvolte správný typ přísavek – větší podtlak vytvoříte pomocí vakuové pumpičky nebo automatických přísavek.

Sledujte i další funkce, které přísavky nabízí, a vyberte si takové, které vyhovují vašim potřebám. Některé mají vibrace, které zintenzivní erotickou stimulaci prsou, jiné mají třeba kroužky pro zaškrcení bradavky po prokrvení podtlakem.

Jak bezpečně používat přísavky na bradavky

Začněte pomalu a nepoužívejte příliš velký tlak, jinak by to mohlo bolet. Nenechávejte přísavku nasazenou déle než několik minut v kuse, protože by mohlo dojít k poškození citlivé tkáně. Pro lepší vytvoření podtlaku namažte okraje přísavky trochou lubrikantu.

Používejte pouze přísavky na bradavky vyrobené z materiálů bezpečných pro tělo – nejlepší je silikon, který je hypoalergenní, příjemný na dotek a snadno se zahřeje na teplotu lidského těla.

Nezapomeňte přísavky před každým použitím a po něm vyčistit. Postačí teplá voda a jemné mýdlo, ale můžete využít i speciální dezinfekci na erotické hračky. Po omytí přísavky důkladně osušte.

Jak si užít hrátky s přísavkami na maximum

Chcete hrátky posunout o stupeň výš? Zkombinujte přísavky na bradavky s dalšími BDSM hračkami a vytvořte ještě intenzivnější pocity. Zkuste je spojit třeba se svorkami, šimrátkem nebo elektrostimulačními hračkami.

Pokud si hrajete s partnerem, tak mu zavažte oči. Díky masce na oči nebude mít ani páru o tom, co si na něj chystáte. Navíc se mu zbystří ostatní smysly, takže i hra s bradavkami bude mnooohem intenzivnější.

Při partnerských hrách nezapomínejte na mluveníčko a respekt k partnerovým potřebám. Jakékoli hrátky s přísavkami by měly být vždy bezpečné, rozumné a dobrovolné. Bradavky jsou po napumpování hodně citlivé, takže vždy začněte s jemnější stimulací a přidávejte až podle reakcí svého miláčka.

Prozkoumejte svět přísavek na bradavky

Pokud hledáte nový vzrušující způsob, jak si pohrát sám se sebou nebo se svým partnerem, vyzkoušejte přísavky na bradavky. Vyberte si z naší bohaté nabídky přísavek a vakuových pumpiček a vychutnejte si jedinečné potěšení a netradiční hrátky s čudlíky.