Latexové rukavice

Nejprodávanější

6 položek celkem
Rukavice

Nebojte se zdivočet. Máme latexové rukavice pro všechny fetiš milovnice (a milovníky též). Yoo, zahalte své ruce do voňavé gumy a užijte si smyslnost doteků naplno.

Doplňte svůj rajcovní gumový outfit o latexové rukavice, které využijete jako módní doplněk nebo jako nástroj pro honění a fisting. Latexové rukavice totiž po naleštění silikonovým gelem dokonale kloužou. YOOoo, to bude paráda.

TIP: Rukavice vás berou, ale latex už moc ne? Koukněte na jiné sexy rukavice.

Krása latexových rukavic

U nás najdete latexové rukavice v různých délkách i barvách. Elastický materiál dokonale obepne vaše ruce a přilne k vám jako druhá kůže. Aby se vám do nich snadno vklouzávalo, nezapomeňte použít přípravky na údržbu latexu.

TIP: Než vklouznete do latexu, zjistěte, jestli na něj nemáte alergii. V domácích podmínkách můžete svou snášenlivost otestovat obyčejným latexovým kondomem. Nenaskakuje vám z něj žádná vyrážka? Tak šup, šup, pro nový sexy ohoz.

A aby vám gumové oblečky vydržely celou věčnost, přečtěte si článek, který vás naučí, jak se starat o latexové oblečení


Proč lidé nosí latexové rukavice během erotických her?

Latexové rukavice mohou sloužit jako ochranný prostředek, který zabraňuje přenosu bakterií, virů, nebo jiných mikroorganismů mezi partnery. To může být užitečné třeba při prstění nebo vaginálním či análním fistingu.

Rukavice z latexu mohou také sloužit jako prostředek k poskytnutí větší kluznosti během stimulace intimních partií, protože po nalubrikování parádně kloužou. To může zlepšit pohodlí a snížit riziko podráždění nebo tření.

Pro některé lidi může nošení latexových rukavic během erotických her přinést další vrstvu vzrušení a fantazie. Může to být součástí roleplaye nebo jiných erotických scénářů, a to i během BDSM her, kde se mohou stát třeba symbolem nadřazenosti či submisivity.

Někteří lidé mají sexuální fetiš nebo preference, které zahrnují nošení latexových rukavic nebo využití latexu jako takového. Pro ně může být nošení rukavic součástí jejich sexuální identity a zážitku.

Latexové rukavice poslouží i jako vizuální prvek, který doplní erotické prádlo. Navíc dokonale obepnou ruce, takže zvýrazní jejich krásu.

Jak se starat o latexové rukavice?

Vyberte si správnou velikost rukavic, aby dobře seděly a nebyly příliš utažené nebo volné. Příliš těsné rukavice mohou být nepohodlné a mohou prasknout, zatímco příliš volné rukavice mohou snižovat pohyblivost a způsobovat tření.

Před nasazením rukavic se ujistěte, že rukavice nejsou poškozené nebo potrhané. Pro snadnější oblékání je z vnitřní strany napudrujte nebo namažte silikonovým lubrikačním gelem. Dejte si pozor na ostré a špičaté nehty, prstýnky a náramky, abyste při oblékání rukavice neroztrhli. Veškeré ozdoby je nejlepší sundat.

Po obléknutí rukavice vyleštěte – měkkou houbičkou natřete povrch krouživými a jemnými pohyby silikonovým lubrikantem, nebo přípravkem pro leštění latexu.

Při nošení latexových rukavic se vyhněte kontaktu s ostrými předměty nebo hrubými povrchy, které by mohly poškodit materiál. Stejně tak se vyhněte se kontaktu rukavic s oleji a mastnými látkami, protože mohou oslabit materiál a způsobit protržení.

Když sundáváte rukavice, postupujte pomalu a buďte opatrní, abyste je neroztrhli nebo příliš neroztáhli.

Latexové rukavice se nelesknou jen tak

Neděste se, až své nové rukavičky poprvé vybalíte – latexové rukavice mají po vytažení z krabičky šedavou barvu a vypadají jako úplně obyčejná guma. Aby se krásně leskly a vypadaly tak skvěle, jako na fotkách, musíte je nejprve naleštit přípravkem na latex či silikonovým gelem.

, Tým YOO.cz

Latexové rukavice dodají vašim dotekům šmrnc

Ať už chcete doplnit svůj erotický outfit o zajímavý prvek, dopřát partnerovi netradiční doteky, nebo si rádi užíváte hloubkové průniky rukou, latexové rukavice jsou tu pro vás. Pojďte si vybrat z naší žůžo nabídky latexových rukavic v různých barvách i délkách.