Sexy punčochy a ponožky

Nejprodávanější

51 položek celkem
Klasické podkolenky, neprůhledné
139 Kč
3728
Síťované punčochové kalhoty Cottelli 5521
Nahoru
Další produkty
Punčochy a ponožky

Zařiďte, aby vám muži padali k nohám jako hrušky. Erotické punčochy vám zvednou sexappeal. Je jedno, zda zvolíte samodržky, punčochy na podvazky, nebo krajkové či síťované punčošky – partner vám stejně padne k nohám. Yooo, tak jednoduché to je.

Která žena by nemilovala punčochy a ponožky? A který muž by nemiloval pohled na ženu, která má tak krásně vyfiknuté nožky? Mňam! V této kategorii najdete fůru punčoch na podvazky, samodržících punčochpunčochových kalhot i sexy ponožek

Dámské punčochy a ponožky pro každou příležitost

Punčochy a ponožky jsou vyrobeny z všelijakých materiálů (klasická i lesklá látka, síťovina, lack i latex), takže si vyberou romantičky i nespoutané divošky. Samodržky a punčochové kalhoty můžete nosit jen tak, ke klasickým erotickým punčochám si pořiďte ještě podvazkový pás.

TIP: Přemýšlíte nad latexovými punčochami? Latex je úžasně elastický materiál, který dokonale obepne vaše tělo a navodí pocit druhé kůže. A ta vůůůůně! Charismatické aroma je tak opojné, že téhle gumě odpustíte i větší nároky na péči. Mrkněte se na článek: Jak správně oblékat, čistit a skladovat latexové oblečení? a zjistěte, jak se o latex starat tak, aby vám vydržel celou věčnost.


Jaké typy sexy punčoch existují?

  1. Punčochy na podvazky – jsou navrženy tak, aby byly připevněny ke klipsům nebo háčkům na páscích podvazkového pásu nebo prádla s podvazky. Vytváří elegantní a sexy vzhled, který je oblíbený pro speciální příležitosti a erotické hry.
  2. Punčochové kalhoty – vypadají jako kombinace punčoch a kalhotek.Tato varianta kombinuje pohodlí nošení kalhotek se vzhledem punčoch, aniž by bylo potřeba používat podvazkový pás nebo podvazkové pásky.
  3. Samodržící punčochy – v horní části mají integrovanou gumu, šněrování nebo silikonový pásek, který udrží punčochy na místě bez použití podvazkových pásků. Samodržící punčochy jsou pohodlné a snadno se oblékají, a proto jsou oblíbenou volbou i pro každodenní nošení.

Jak si vybrat dámské punčochy

Rozmyslete si, při jaké příležitosti budete punčochy nosit a podle toho volte správný styl a hlavně typ punčoch. Pokud hledáte punčochy na běžné denní nošení, vybírejte takové, které jsou pohodlné a vyhovují vašemu stylu. Klidně můžete zvolit klasické nylonové punčochy.

Na formální nebo speciální události můžete zvážit jemnější punčochy s průhledným efektem nebo s ozdobami, které doplní váš outfit. Do postele se hodí vyzývavé erotické punčochy, které vás promění v sexy samičku a které se hodí k vašemu sexy outfitu. Pro rychlý přístup k rozkroku volte punčochy s otvorem.

Vyberte si barvu punčoch, která ladí s vaším outfitem a která se vám líbí. Klasické barvy jako černá, tělová nebo šedá jsou vždy bezpečnou volbou, ale můžete také zvážit punčochy s barevnými vzory nebo tóny, které vám dodají sebevědomí.

Velikost punčoch je důležitá pro pohodlí. Vždy zkontrolujte tabulky velikostí na obalu punčoch nebo na internetu, abyste získali správnou velikost pro vaše nohy. Pokud máte výraznější postavu, hledejte punčochy s většími velikostmi.

Materiál ovlivní nejen pohodlí, ale i styl. Vždy vybírejte takové, které jsou dostatečně elastické a dokonale obepnou vaše nohy. Pro dlouhodobější nošení je vhodné hledat punčochy ze silnějšího materiálu a s vyztuženou špičkou a patou.

Sexy punčochy, ve kterých zazáříte

Hledáte erotické punčochy, ve kterých budete hvězdou večera? Zárukou jsou síťované punčochy, ale pokud chcete být decentnější, volte punčochy se smyslnými detaily, třeba šněrováním, krajkovým lemem nebo mašličkami.

, Tým YOO.cz

Jak oblékat erotické punčochy?

První a pravděpodobně nejdůležitější pravidlo při samotném oblékání punčoch je, abyste nepospíchala. Představte si, jako by punčochy byly vaše druhá kůže a přesně tak se k nim chovejte. Sundejte si z rukou šperky a umyjte si je. Vsuňte palce do vnitřní strany punčoch a jemně si je po celé délce nahrňte do dlaní.

Poté nahrňte punčochy přes prsty na nohou, narovnejte látku a pomalu a opatrně je rovnoměrně natahujte přes patu až na stehna. Buďte opatrná v oblasti lýtek, kotníků a kolen – punčochy se na nich nesmějí shrnovat, ale musí zůstat lehce napnuté.

Ujistěte se, že punčochy jsou správně zarovnané a pevně přiléhají k noze, aniž by sklouzávaly. Dávejte pozor, aby nebyly napnuté příliš, protože se při nošení musíte cítit pohodlně a punčochy musejí pěkně obepínat vaše nohy.

Pokud používáte punčochy na podvazky, připevněte punčochy ke klipsům nebo háčkům podvazkového pásu. Jestliže oblékáte punčochové kalhoty, tak je po natažení ke kolenům pomocí palců na obou rukou natáhněte přes stehna až do pasu. Kolem boků si je opatrně natáhněte a pokud je to nutné, tak je i srovnejte.

Jak se starat o sexy punčochy

Vždy se držte pokynů na štítku pro praní. Většina erotických punčoch by měla být prána ručně v teplé vodě s jemným pracím prostředkem. Nepoužívejte agresivní prací prostředky nebo aviváž.

Punčochy nikdy neždímejte vysokým tlakem, namísto toho nadbytečnou vodu jen opatrně vytlačte. Pak je voln pověste na suchém místě a nechte vyschnout. Nepoužívejte sušičku ani horký radiátor, protože by to mohlo poškodit elastické vlákno.

Při oblékání si dejte pozor na nehty, abyste jimi punčochy nepoškodili. Myslete proto na pravidelnou manikúru, aby nedocházelo k zachycení nebo prasknutí punčoch.

Nohy by měly být před obléknutím punčoch čisté a suché. Pot a nečistoty mohou způsobit, že se punčochy rychleji opotřebí.

Buďte opatrní i při nošení sexy punčoch, abyste je nepoškodili. Vyhněte se ostrým předmětům, které by mohly způsobit prasknutí nebo roztržení.

Erotické punčochy skladujte na suchém a tmavém místě odděleně od jiného prádla, aby nedocházelo k zamotání nebo poškození. Můžete je také uchovávat v krabici s víkem, abyste je chránili před prachem a světlem.

Dámské punčochy nejen do ložnice

Dámské punčochy z naší žůžo bohaté nabídky využijete nejen při ložnicovém rošťačení, ale i při každodenním nošení. Záleží na tom, jaký model si vyberete. Tak už na nic nečekejte a vyzdvihněte krásu svých nohou pomocí sexy punčoch.