25 položek celkem
Parfém s feromony pro ženy OBSESSIVE Sexy 6089
Feromony pro ženy Twilight Natural  15 ml 8879
Parfém s feromony pro ženy OBSESSIVE Fun 6087
Parfém s feromony pro ženy OBSESSIVE Spicy 6088
Pro ženy

Máte zálusk na svalnatého zajíčka odvedle, nebo byste ráda, aby před vámi konečně poklekl váš dlouholetý objekt touhy? Vyzbrojte se feromony pro ženy a staňte se bohyní lásky a svádění.

Chcete zapůsobit na vytouženého hřebečka? Pošplíchejte se feromony a sledujte, jak rychle se věci dají do pohybu.

Feromony totiž zvyšují sexuální přitažlivost u opačného pohlaví a usnadňují mezilidskou komunikaci. Nosem nejsou nijak cítit, působí na nevědomé bázi. YOOoo, budete krásně vonět a nikdo nebude nic tušit.

Kouzlo feromonů pro ženy

Opojná vůně feromonů nakopne vaše sebevědomí, zvýší přitažlivost i ženský šarm a přivábí zástupy mužských. Efekt pak posílíte afrodiziaky ve formě tablet, které je však nutné brát delší dobu.

TIP: Máte sex jednou měsíčně (nebo ani to ne), a když už k němu dojde, stojí za starou bačkoru? Nevěšte hlavu, nic není ztraceno. Stačí použít afrodiziaka a chuť na sex se zase vrátí - mrkněte na článek Jak se vyznat v afrodiziacích a udělejte si přehled.


Kde najdu feromony pro ženy?

Lidské tělo vylučuje feromony především pomocí potu. Pokud se ale nechcete spoléhat jen na svoji přirozenou zásobu, můžete vyzkoušet parfémy s přídavkem feromonů. Ty obsahují buď syntetické sloučeniny s androgenním účinkem, nebo látky, které účinky těchto hormonů napodobují. Jedná se například o synteticky vyráběné pižmo či ambru nebo kombinaci různých vonných či rostlinných složek.

Na českém trhu najdete pouze parfémy s látkami, které účinky feromonů napodobují. V Evropské unii jsou totiž látky s androgenním účinkem v kosmetických přípravcích zakázané.

Jak podpořit účinek feromonů pro ženy?

Je potřeba si uvědomit, že každý z nás vnímá feromony jinak a ty tedy nejsou 100% zárukou úspěchu. Do hry vstupují i další faktory, jako je vzhled, chování, tón hlasu či vůně. Jak tedy maximalizovat účinek feromonů?

1) Nakopněte své sebevědomí pomocí parfému s feromony pro ženy – díky němu se budete cítit atraktivněji, a tak budete při oslovování opačného pohlaví působit uvolněněji a přirozeněji. To vám pomůže navázat potřebný kontakt a získat pozornost.

2) Zapracujte na vzhledu a svém projevu – začněte cvičit, dbejte na zdravou stravu a dostatečnou hygienu, zbavte se stresu a zdokonalte se v komunikaci a vystupování na veřejnosti.

3) Udržujte správnou hladinu estrogenu – pomáhá ke správné funkci pohlavních orgánů, dělá ženu ženou (je zodpovědný za růst prsou, boků atd.), ovlivňuje pozornost, paměť i náladu a udržuje cévy a kůži v dobré kondici.

K udržení optimální hladiny hormonů vám pomůže nejen zdravý životní styl, ale také nejrůznější doplňky stravy pro zvýšení ženského libida (většinou obsahují fytoestrogeny, které jsou velmi podobné ženskému estrogenu).

Nespoléhejte se pouze na feromony pro ženy

Dámské parfémy s feromony nejsou všemocné, proto pro vás máme i kosmetiku, díky, které budete mít krásné a voňavé vlasy i pleť. 

, Tým YOO.cz

Vyberte si parfém s feromony pro ženy ještě dnes

Parfémy s feromony vám mohou usnadnit proměnu v sebevědomou samičku, ze které budou všichni muži padat do kolen (a hlavně do vaší náruče). Tak proč je nevyzkoušet? Na nic nečekejte a vyberte si z naší žůžo nabídky feromonů pro ženy ještě dnes.