20 položek celkem
SCANDAL Roubík s kuličkou
669 Kč
2434
Roztahovací roubík "spider" Fetish Fantasy 2792
Luxusní silikonový roubík Taboom
479 Kč
8167
Nafukovací silikonový roubík Bad Kitty 5832
SCANDAL Roubík s vyměnitelným kroužkem 6242
Roubík se silikonovou kuličkou Taboom
449 Kč
10562
SCANDAL Roubík s pouty na ruce
959 Kč
2810
Silikonový roubík se psí kostí Rimba
529 Kč
4409
Roubíky

Ššššš. Zacpěte miláčkovu uječenou pusu. Roubík vám dobře poslouží při divočejších hrátkách. Partner už nebude mít žádné zbytečné kecy, partnerka si nebude stěžovat. Vychutnejte si to bezmocné sténání a drsně si pohrajte.

Pššššt, co by to bylo za prasečinky bez roubíku? Tahle věcička umlčí vaši neposlušnou polovičku raz, dva. Paráda! Yoo, už uslyšíte jen tlumené vzdechy a slastné mrouskání.

Kromě umlčovací schopnosti mají roubíky i psychologický efekt – vaši lásku poníží a postaví do submisivní role. To, že váš partner nemůže mluvit a odmlouvat, v něm navíc může probudit větší poslušnost.

Jaké BDSM roubíky existují?

Nabídka je bohatá – najdete tady klasické roubíky s kuličkou, kousací, nafukovací i roztahovací kousky a dokonce i takové vychytané specialitky, jako jsou roubíky s dildem, náhubky a piss gagy. Hmmm, tak který přistane v ukecané pusině vaší polovičky?

TIP: Není roubík jako roubík. Nemáte ponětí, jaký druh BDSM roubíku vám přinese nejvíce užitku? Mrkněte na článek: Průvodce BDSM pomůckami pro pokročilé a udělejte si v roubících jasno. YOOoo, vaše láska si už ani neštěkne. 


Jak si vybrat správný BDSM roubík?

V dnešní době existuje mnoho typů roubíků, které se liší nejen tvarem a velikostí, ale také materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Nejběžnějšími materiály jsou plast, silikon a PVC. Měkčí materiály vám poskytnou větší komfort, protože se do nich můžete náležitě zakousnout.

U výběru je potřeba zvážit i vaše potřeby a zájmy. Začátečníci ocení menší kuličkový roubík s otvory pro dýchání. Ten, kdo má problém pořádně roztáhnout čelisti, si zase naplno vychutná tyčkový roubík, který tolik neroztáhne ústa.

Jestliže chcete svého miláčka hezky potrápit nebo ponížit, volte třeba roztahovací či nafukovací roubík nebo gag s dildem. A jestli nechcete, aby si partner mohl roubík jen tak sundat, volte typ s možností zamknutí na zámek. Mňam!

Stylové roubíky od Scandal

Hledáte stylový kousek na zacpání pusy? Nenechte si ujít značku Scandal, která se zaměřuje na výrobu BDSM pomůcek v krásném brokátovém designu, takže snadno uspokojí vaši touhu po luxusu. Roubíky z této kolekce skvěle vypadají, a navíc dokonale ladí s ostatními hračkami. Tohle "ticho" bude mít styl. 

, Tým YOO.cz

Jak bezpečně a efektivně používat roubík

Samotné nasazení roubíku by nemělo být bráno na lehkou váhu. Je důležité zajistit, aby BDSM roubík nezakrýval nos a zároveň byl nasazený pevně.

Komunikujte s partnerem, buďte k němu ohleduplní a zjistěte, zda-li s roubíkem souhlasí a jak dlouho jej budete používat. Pokud má vaše láska rýmu, odložte raději roubík zpátky do skříně, protože dýchat se prostě musí a s ucpaným nosem i pusou to jde těžko.

Během BDSM hry partnera sledujte a kontrolujte, že je v pořádku. Pokud si všimnete jakýchkoliv známek úzkosti, nebo pokud si váš partner zažádá o odstranění roubíku, měli byste okamžitě zastavit BDSM aktivitu a roubík sundat.

Vyberte správný typ roubíku, aby uspokojil vaše potřeby a přání, a nebojte se jej zkombinovat i s dalšími BDSM hračkami. Např. pouta na ruce vám dají jistotu, že si partner roubík nesundá, ani kdyby se snažil sebevíc.

A rada na konec? S nasazeným BDSM roubíkem se nepouštějte do žádných novot a divokých experimentů, u kterých potřebujete s partnerem komunikovat. Dokud nejste úplně sehraní, je potřeba mu dát možnost mluvit.

Jak pečovat o BDSM roubík?

Roubík čistěte před a po každém použití. Použijte teplou vodu a jemné mýdlo nebo antibakteriální čisticí prostředek určený pro erotické hračky. Poté BDSM roubík důkladně opláchněte teplou vodou. Vyhněte se používání agresivních chemikálií, které by mohly poškodit materiál roubíku.

Po čištění roubík důkladně usušte. Mokrý roubík by mohl být náchylnější k výskytu plísní nebo bakterií. Můžete ho nechat přirozeně uschnout na vzduchu, nebo použijte měkkou utěrku k odstranění přebytečné vlhkosti.

BDSM roubík uložte na suchém a čistém místě, mimo přímé sluneční záření a zdroje vysokého tepla. Skladujte jej odděleně od jiných erotických pomůcek, a to ideálně v pytlíku nebo taštičce, která roubík ochrání i před prachem.

Roubík pravidelně kontrolujte, abyste zjistili případné známky opotřebení nebo poškození. Pokud zaznamenáte nějaké nedostatky, případně pokud roubík není v dobrém stavu, přestaňte ho používat a zvažte pořízení nového.

Pusťte se do experimentů s roubíkem

BDSM roubíky mohou okořenit vaše hrátky, zajistí vám kontrolu nad partnerem a posílí vaši dominanci. Proto neváhejte, vyberte si z naší široké nabídky roubíků všech možných tvarů a typů a pusťte se do akce.