176 položek celkem
Silikonový anální kolík, velký (12 cm) 3044
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom S 8174
Silikonový anální kolík, malý (7,3 cm) 3042
Kovový anální kolík se šperkem červený 2635
Silikonový anální kolík Love Probe
289 Kč
6683
Nahoru
Další produkty
Kolíky

Toužíte svou prdelku naplnit rozkoší? Zašpuntujte ji análním kolíkem! Mrňavé kolíčky něžně odpaní nezkušené, macaté kolíky zase naplní i tu nejhladovější hlubinu. YOOoo, bez naplněné zadnice už nikdy více!

Chystáte se na pořádnou zadkodivočinu? Připravte svou dírku a nejprve ji potěšte análním kolíkem. Tyhle hračky jsou ideální pro postupné, nenásilné a bezbolestné roztahování zadních vrátek. Anální kolíky vynosí začátečníci i zkušení análníci. Jupíí.

Jaké existují anální kolíky?

U nás najdete anální kolíky v mnoha tvarech a typech:

 1. Klasické anální kolíky – mívají kapkovitý nebo kuželovitý tvar a anální zarážku. Vystačíte si s nimi při běžných radovánkách a poslouží nejen pro roztahování zadečku, ale můžete je nosit i během sexu či masturbace.
 2. Vibrační kolíky – jedná se o klasický anální kolík, který vám navíc přinese smyslné vrnění, a tím pádem i intenzivnější potěšení.
 3. Kolíky s ocasem – jedná se o klasický nebo vibrační kolík, ke kterému je připevněná napodobenina ocásku, třeba lišky, zajíčka nebo kočičky. Hodí se pro roleplay hrátky a furry sex. Vrrrr!
 4. Roztahovací anální kolíky – jsou to klasické kolíky, které jsou přeplněné vejpůl. Obě poloviny stisknete k sobě, kolík vsunete do zadečku a v něm se roztáhne a přinese vám kýžený pocit zaplnění.
 5. Nafukovací anální kolíky – po nafouknutí vám přinesou dokonalé zaplnění zadečku a navíc přinášejí větší rozkoš, protože způsobují smyslný tlak na mnooohem větší ploše. Hodí se i pro BDSM hrátky. YOOoo, to bude divočina!
 6. Anální tunely – jedná se vlastně o dutý anální kolík, který udrží zadní bránu roztaženou, takže do ní můžete pouštět nejrůznější tekutiny.
 7. Malé anální kolíčky – hodí se hlavně pro nezkušené prdelky, které potřebují připravit na větší průměry.
 8. XXL kolíky – macci, kteří mají velký až obří průměr. YOOoo, tohle je něco pro nenasytné zadečky.
 9. Anální šperky – jedná se o anální kolík, který uspokojí všechny parádnice a parádníky. Má anální zarážku ozdobenou krystalem nebo jinou ozdůbkou.
Anální kolíky mohou být vyrobeny z materiálů, jako je kov, sklo, PVC, silikon nebo plast. Díky tomu snadno najdete takový, který vám bude vyhovovat, a zároveň vám poskytne pohodlí a bezpečnost při používání.

TIP: Lubrikační gely pro anální sex usnadní pronikání i do té nejtěsnější škvírky.

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Chystáte se na anální hrátky, ale nevíte, jak na ně správně připravit své tělo? Mrkněte na náš vychytaný článek o análním sexu a brázděte svá citlivá zákoutí bez obav. Kromě návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí!


Proč používat anální kolík?

Hlavním cílem análního kolíku je bezbolestně a postupně "roztáhnout" anální svaly a připravit je na další aktivity. Pomáhá tělu postupně se přizpůsobit většímu průměru a uvolnit se. Použití análního kolíku před samotným sexuálním stykem tak může snížit riziko nepříjemných nebo bolestivých zážitků.

Anální kolík vám navíc poskytne příjemnou stimulaci anální oblasti, protože se v ní nachází velké množství nervových zakončení, které jsou citlivé na stimulaci. Někteří lidé považují za příjemné i jeho nošení během masturbace či sexu, kdy může vytvořit plnější pocit, který zvyšuje potěšení obou partnerů.

Pro některé lidi je používání análních kolíků způsobem, jak prozkoumávat a objevovat svou sexualitu. Mohou vám poskytnout nové zážitky a možnosti pro experimentování s vlastními hranicemi a představami.

Jak vybrat anální kolík?

Důležitým faktorem při výběru análního kolíku je velikost. Začátečníci by měli začít s malými análními kolíčky o průměru max. 3,5 cm, aby si postupně zvykli na anální stimulaci. Pokud jste pokročilejší, můžete zvolit větší průměr, který vám poskytne větší pocit naplnění.

Zaměřte se i na materiály. Silikon je oblíbený díky své hladkosti, jemnosti a bezpečnosti pro lidské tělo. Skleněné a kovové kolíky jsou sice tvrdé, ale nabízejí vám pevnost, intenzivnější stimulaci a umožňují hrátky s teplotou. Také se snadno čistí, protože nejsou pórovité.

Zamyslete se i nad tím, při jaké příležitosti chcete anální kolík používat a jaký druh stimulace očekáváte. Podle toho volte typ kolíku, jeho tvar i funkce.

Při výběru análního kolíku je důležité zvážit bezpečnost. Ujistěte se, že má kolík širokou základnu, která zabrání nechtěnému vcucnutí celého kolíku do análního otvoru. Také se ujistěte, že je kolík vyrobený z materiálů vhodných pro anální použití a je snadno čistitelný.

Anální kolík s vibracemi vám přinese více potěšení

Jestliže přemýšlíte nad análním kolíčkem s vibracemi, doporučuji zvolit kolík s dálkovým ovladačem nebo ovládáním přes mobil. Přepínání mezi vibračními programy je díky ovladači mnohem jednodušší a s análním kolíkem můžete klidně vyrazit i ven.

, Tým YOO.cz

Jak bezpečně používat anální kolíky a kolíčky

Pokud jde o používání análních kolíků, měla by být bezpečnost na prvním místě. Před použitím je důležité se ujistit, že máte správnou velikost kolíku, protože příliš velký kolík vám může způsobit nepohodlí nebo dokonce bolest. Au!

Při zavádění doporučujeme použít dostatek lubrikantu a zasouvat kolík pomalým a rovnoměrným pohybem. Nikdy jej nezavádějte silou. Kromě toho se vždy ujistěte, že jste pomůcku před a po každém použití důkladně očistili, protože anální hrátky s sebou nesou zvýšené riziko infekcí. Dodržování výše uvedených kroků vám pomůže vychutnat si bezpečný zážitek s análním kolíkem.

Často kladené otázky o análních kolíčcích

1) Je možné použít anální kolíček s jinou sexuální hračkou?
Ano, anální kolík můžete zkombinovat i s jinou sexuální hračkou a vytvořit tak skutečně ohromující zážitek.

2) Existuje nějaký způsob, jak změnit nebo přizpůsobit vibrace análního kolíčku?
Ano, většina vibračních análních kolíků má různou intenzitu vibrací nebo vibrační programy, mezi kterými přepínáte buď klasickým tlačítkem, nebo pomocí dálkového ovladače. Některé anální kolíčky můžete ovládat i pomocí chytrého telefonu.

3) Jak dlouho mohu bezpečně nosit anální kolíček?
Doba nošení análního kolíčku se může lišit podle vašich preferencí a pocitů pohodlí. Pro začátečníky je vhodná doba 20 – 30 minut. Ti, kteří jsou na nošení zvyklí, mohou nosit kolík až po dobu 2 hodin. Pokud to usoudíte za vhodné, vytáhněte anální kolíček a odpočiňte si alespoň 10 – 15 minut, než jej zase začnete nosit.

4) Jak si promluvit o použití análních kolíků se svým partnerem?
Nejdůležitější je mluvit s partnerem otevřeně a upřímně. Je důležité, abyste jasně sdělili, čeho chcete dosáhnout, stejně jako to, co se vám nelíbí. Partneři by si také měli navzájem popovídat o tom, jaké pocity mají poté, co anální kolík použili.

Anální kolík je vstupenkou do světa análního potěšení

Anální kolíky jsou skvělým způsobem, jak začít experimentovat s análními hrátkami. Mohou vám poskytnout pocit plnosti, stimulovat nervy v konečníku a dodat další zajímavé a vzrušující pocity během sexu. Na Yoo.cz máme široký výběr análních kolíků, které jsou ideální pro potřeby každého. Stačí si vybrat ten pravý, tak pojďte na to.