Katétry (na cévkování)

Nejprodávanější

2 položek celkem
Katétry (na cévkování)

Že je cévkování záležitost ryze doktorská? Nesmysl! Vražte do močové trubice katétr a zasuňte jej až do močáku. Spusťte vodopád voňavé moči a otevřete stavidla nebývalé rozkoši. Yooo, vychutnejte si piss i klinik hry se vší parádou!

Toužíte si vychutnat klinik či piss hrátky se vším všudy? Katétry a cévky jsou skvělou pomůckou pro muže i ženy. V čem tkví jejich kouzlo? Narozdíl od dilatátorů jsou duté a ve většině případů dosáhnou až do močového měchýře. Paráda!

K čemu slouží katétry na cévkování?

Cévky stimulují a postupně roztahují močovou trubici zevnitř. Milovníci pissu ocení, že katétry odvádí moč z močového měchýře. Často mají také praktickou zátku, aby zlatavý mok samovolně nevytékal ven – ani kapička tak nepřijde nazmar. A jelikož jsou tyhle věcičky duté, nemusíte je vytahovat při výstřiku. To bude žůžo.

TIP: Zajímá vás, co je sounding nebo jak se vycévkovat? Přečtěte si článek Sounding a cévkování pro začátečníky: prošťouchněte se k rozkoši a zjistěte, jaký vercajk budete potřebovat k tomu, abyste si pořádně protáhli trubky, a navíc si to náááramně užili.