9 položek celkem
Nuru masáž

Klasické hňahňání se vám zdá nudné a málo exotické? Vyzkoušejte vzrušující nuru masáž. Jedno nahé tělo klouzající po druhém a od sebe je dělí pouze vrstva gelu. YOOoo, k sexu pak sklouznete pěkně rychle.

Chcete povýšit masáž v kouzelný zážitek tělo na tělo? Vyzkoušejte nuru masáž, při které nejde jen o pouhé doteky rukama, ale k masírování se využívají i prsty, dlaně, prsa, chodidla, zadeček… prostě celé tělo. YOOoo, to bude báájo.

Co potřebujete k nuru masáži?

Oleje a nuru gely poskytují ohromnou kluznost na dlouhou dobu, nezanechávají žádné fleky a snadno se smývají. Protože je nuru masáž opravdu kluzká a je zapotřebí hodně mazadla, některé gely je možné naředit vodou na požadovanou hustotu.

Aby byl váš nuru zážitek tip-top, vyzkoušejte i další zlepšováky – např. bambusovou misku na gel či nepromokavé prostěradlo, které ochrání vaši postel před náloží gelu.

TIPChcete partnerovi přichystat pořádné labůžo? Článek o partnerské masáži vám prozradí, jak si doma připravit ty nejlepší podmínky a kam sáhnout, aby vám domácí "hňahňání" poskytlo maximum slasti. 


Proč se lidem líbí nuru masáže?

Erotická masáž tělo na tělo prohlubuje intimitu a spojení s partnerem a do milostného života přináší něco nového a netradičního, čímž boří zajetou rutinu. Navíc nabízí způsob, jak objevovat a prozkoumávat svou sexualitu a smyslnost.

Nuru masáž se často provádí nahým tělem a zahrnuje kontakt s intimními partiemi, což do masáže přináší vzrušující prvek.

Kluzký nuru gel či olej umožňuje plynulý pohyb maséra po těle masírovaného, což může být pro některé lidi velmi stimulující a příjemné. Plynulý pohyb a tlak při masáži rozproudí krev, uvolní namožené svaly a může uvolnit napětí a stres.

Tipy, jak si užít nuru masáž

1. Začněte masáží celého těla, abyste zahřáli svaly a připravili je na to, co bude následovat.
2. Naneste velké množství gelu a začněte pracovat na partnerově těle celým svým tělem, včetně rukou, chodidel, prsou, hýždí atd. Nuru gel můžete před masáží nahřát.
3. Prozkoumejte každý centimetr partnerova těla a zaměřte se na jeho citlivá místa (nemusí to být jen intimní partie).
4. Dělejte přestávky, abyste mohli znovu nanést více gelu nebo střídat masážní techniky (zkuste různé hlazení, hnětení, tření).
5. Během masáže zapojte dýchání, abyste zvýšili tok energie v těle a dosáhli hlubšího uvolnění a potěšení.
6. Dbejte na bezpečnost. Zajistěte, abyste oba měli dostatek prostoru pro pohyby a aby masáž nebyla příliš intenzivní.
7. Nezapomeňte se po masáži mazlit a povídat si. Klidně si dejte i společnou sprchu nebo koupel nebo si zasexujte. Je důležité, abyste se propojili na mnoha úrovních!

Objevte kouzlo nuru masáže

Nuru masáž je skvělý způsob, jak si s partnerem užít intimní a smyslný zážitek, tak proč ji nevyzkoušet? Díky masáži tělo na tělo se zaručeně budete cítit uvolněně, povzbudivě a spokojeně! Vyberte si z naší bohaté nabídky gelů a dalších pomůcek pro nuru masáž a jde se klouzat.