25 položek celkem
Vibrační masturbátory

Nastartujte motor, zasuňte penis a za chvíli už budete v pořádném rauši! Vibrační masturbátory vám provibrují nadržený stožár až ke sladkému výstřiku. Panečku, to bude žůžo jízda.

Vibrační masturbátory neremcají a nikdy je nebojí hlava. Tyhle hračky vám dají hned a nebudou za to na oplátku nic chtít. Yoo, vibrační masturbátor si vaše péro prostě zaslouží! S vibračním masturbátorem si můžete hrát sám, ale klidně i ve dvou – zpestří vám třeba předehru. Jupííí!

Hrátky s vibračními masturbátory

Vibrační masturbátory pro muže vás roztančí v rytmu slastných vibrací podobně jako vibrační vaginy. Stačí jen stisknout tlačítko a do pár vteřin budete v ráji.

Tyhle hračky se vyrábějí v mnoha tvarech i provedeních. Kromě vibrací vám některé masturbátory nabídnou i další úžasné stimulační funkce, třeba hřejivou či masážní funkci, sání nebo sténání. To bude šťouchačka!

TIP: Chcete si užít ještě více slasti? Mrkněte na průvodce erotickými pomůckami pro pány a zjistěte, jaké hračky a sexuální zlepšováky vlastně existují. YOOoo, to budete koukat!