179 položek celkem
Bondage postroj s obojkem a pouty Bad Kitty 6219
Nahoru
Další produkty
Erotické sady

Čím víc sexu, tím lépe. Tak proč kupovat hračky po jedné, když jich můžete mít rovnou plnou krabici? Erotická sada vás zabaví na dlouhé chvíle, manželku potěší víc než čokoška z pumpy a navíc ještě ušetříte.

Proč si pořizovat jednu hračku, když můžete mít krabici plnou erotických pomůcek? Pokud ještě nevíte, co je pro vás to pravé ořechové, nebo nechcete utrácet za drahé pomůcky, erotické sady jsou pro vás to pravé.

Co všechno najdete v erotických sadách?

Kromě sad napěchovaných pomůckami, jako jsou vibrátory, anální kolíky, dilda, erekční kroužky, venušiny kuličky apod., pro vás máme i jednodruhové sety erotických pomůcek, např. erekčních kroužků, kuliček a činek či análních kolíků, které se hodí pro trénink a roztahování prdelky. Milovníci experimentů pak jistě ocení BDSM a bondage sety či sady na elektrosex. YOO, to bude divočina.


Představujeme vám erotické sady

Pokud toužíte po tom, aby byl váš vztah plný napětí a nových zážitků, erotické sady jsou pro vás tou nejlepší volbou. Obsahují různé erotické hračky a pomůcky, které okoření váš intimní život, zlepší vztah, prohloubí intimitu, zlepší komunikaci a zintenzivní prožitek. Tedy pokud jim k tomu dáte dostatek prostoru.

Nejenže vám přinesou pocit uspokojení z noci plné zábavy a rozkoše, ale jsou také skvělým prostředkem, jak poznat kouzlo nejrůznějších erotických hraček. No a navíc jsou také skvělým dárkem pro partnera, kterému tak dáte najevo, že si chcete hrát.

Jak si vybrat erotickou sadu, která bude ta pravá

Pro začátek, je důležité zvolit takovou sadu, která bude vyhovovat vašim i partnerovým potřebám. K tomu je dobré nejen poznat, co všechno sada obsahuje, ale klíčová je i komunikace s partnerem. Proberte, co od sady očekáváte, jaké hračky v ní chcete mít a jak je chcete použít.

Přemýšlejte o svých potřebách a o tom, co by vás mohlo zajímat. Při výběru myslete i na to, zda jste začátečník, nebo pokročilý uživatel erotických pomůcek. Zkuste začít s něčím jednoduchým a postupně se propracujte ke specializovaným sadám, které obsahují nejrůznější specialitky.

Sledujte i kvalitu a značku výrobku. Zvolení špatného materiálu může vést k podráždění pokožky. Nejlepším materiálem je silikon, který je hypoalergenní.

Co si pořídit spolu s erotickou sadou?

K erotické sadě se vám bude hodit lubrikant (ideálně na vodní bázi) a dezinfekční prostředek na erotické pomůcky. Tyto dvě věci totiž nebývají součástí balení. Jestliže sada obsahuje hračky na baterie, přihoďte si do objednávky i náhradní baterky.

, Tým YOO.cz

Způsoby, jak z erotické soupravy vytěžit maximum

Důkladně prostudujte, co která pomůcka dělá a jak se používá. Než je začnete kombinovat, zkuste ji jednu po druhé. Nikam nespěchejte, začněte od nejslabších vibrací a pak postupně vyzkoušejte všechny intenzity i stimulační programy. Až poté můžete popustit uzdu své fantazii a experimentovat s nejrůznějšími kombinacemi hraček a technikami jejich použití, včetně různých poloh.

Určitě nezapomínejte na zásady bezpečného sexu a komunikaci s partnerem a berte ohledy na jeho potřeby. Myslete i na správnou péči o všechny hračky ze sady a pečlivě je myjte před, ale hlavně po každém použití.

V případě potřeby použijte lubrikační gel – na hračky ze silikonu, TPR a TPE nesmí přijít silikonový lubrikant. Pokud nad tím nechcete přemýšlet, pořiďte si univerzální lubrikant na vodní bázi, který můžete kombinovat s jakoukoliv hračkou i kondomy.

Vyzkoušejte různé techniky pro zvýšení rozkoše, např. pumpu pro lepší prokrvení dané oblasti nebo stimulační gel.

Jak se starat o hračky z erotické sady?

Před použitím a po každém použití je důležité pomůcky ze sady důkladně vyčistit. Vždy dodržujte pokyny výrobce ohledně čištění daného materiálu. Obecně lze pomůcky vyčistit mýdlovou vodou a důkladně opláchnout, případně použijte speciální čisticí prostředek určený pro erotické pomůcky. Vyhněte se agresivním čisticím prostředkům, které by mohly materiál hračky poškodit.

Pokud není hračka voděodolná, dávejte si pozor, aby se voda nedostala do jejích útrob, nabíjecího konektoru či bateriového prostoru. Pro jistotu můžete použít pouze vlhčený ubrousek. U BDSM pomůcek většinou postačí otřít jejich povrch vlhkým hadříkem.

Po umytí všechny pomůcky důkladně osušte a uchovávejte je na suchém a čistém místě, daleko od přímého slunečního záření a extrémních teplot. Zabráníte tak jejich poškození a prodloužíte jejich životnost. Vždy je skladujte tak, aby se vzájemně nedotýkali – buď v originální krabici, nebo si na ně pořiďte třeba látkové pytlíky či taštičky.

Před použitím si vždy zkontrolujte všechny erotické pomůcky ze sady, zda nejsou poškozené. Vyhněte se používání pomůcek s prasklinami, roztržením nebo jinými viditelnými defekty, které by mohly způsobit poranění.

Pokud je erotická pomůcka na baterie, ujistěte se, že jsou správně vložené. V případě, že na hračku nebudete mít delší dobu čas, tak baterie raději vyjměte.

Objevte kouzlo erotických sad

Je na čase oddat se exkluzivnímu světu erotických sad. Ať už chcete svého partnera potěšit smyslnou masáží, nebo prozkoumat říši neprobádaných rozkoší, podívejte se na naši bohatou nabídku erotických souprav navržených tak, aby vám poskytly dokonalé potěšení.