63 položek celkem
Postroj s pouty Fetish Fantasy Fantasy Harness 2355
SCANDAL Postroj s obojkem a pouty
939 Kč
2574
SCANDAL Poutací kříž na dveře
ZDARMAZDARMA
1 299 Kč
6235
SCANDAL Sada pout na ruce a nohy
939 Kč
2811
Sada BDSM pomůcek First Kinky [S]Experience 8972
Erotická sada LoveBoxxx Kinky Fantasy
599 Kč
8669
Sada análních kolíků Renegade TRAINER KIT 4962
Kožený poutací kříž ZADO
ZDARMAZDARMA
1 689 Kč
7503
SCANDAL Roubík s pouty na ruce
959 Kč
2810
SCANDAL Poutací pruh
659 Kč
2571
Bondage postroj s obojkem a pouty Bad Kitty 6219
Luxusní pouta na zápěstí a stehna Taboom 8163
Nahoru
Další produkty
Erotické sady

Čím víc sexu, tím lépe. Tak proč kupovat hračky po jedné, když jich můžete mít rovnou plnou krabici? Erotická sada vás zabaví na dlouhé chvíle, manželku potěší víc než čokoška z pumpy a navíc ještě ušetříte.

Proč si pořizovat pouze jednu hračku, když můžete mít rovnou krabici plnou erotických pomůcek? Pokud ještě nevíte, co je pro vás to pravé ořechové, nebo nechcete utrácet za drahé pomůcky, erotické sady jsou pro vás to pravé.

Co všechno najdete v erotických sadách?

Erotická sada může být napěchovaná nejrůznějšími hračkami pro sólo masturbaci žen či mužů, ale i párové dovádění. Většinou v ní najdete základní pomůcky, jako je vibrátor, dildo, vibrační vajíčko, erekční kroužek, venušiny kuličky, masturbátor, návlek na penis či anální kolík.

Set pomůcek může být i jednodruhový, kdy v něm najdete konkrétní pomůcku v různých velikostech či tvarech. Mohou to být třeba různě široké erekční kroužky pro variabilní zaškrcení penisu a varlat, kuličky nebo činky několika hmotností pro trénink pánevních svalů či anální kolíky s různými průměry, které se hodí pro postupné roztahování prdelky.

Milovníci experimentů pak jistě ocení sady specializované na konkrétní sexuální praktiku, třeba set na anální sex, BDSM a bondage sety či sady na elektrosex. YOOoo, to bude divočina.


Co vám přinese sada erotických pomůcek?

Erotické sady jsou ideální volbou pro všechny páry, které touží po vztahu plném napětí a nových zážitků. Obsahují totiž různé erotické hračky a pomůcky, které okoření váš intimní život, zlepší vztah, prohloubí intimitu, zlepší komunikaci a zintenzivní prožitek. Tedy pokud jim k tomu dáte dostatek prostoru.

Nejen že vám sada erotických pomůcek přinese pocit uspokojení z noci plné zábavy a rozkoše, ale navíc je také skvělým prostředkem, jak poznat kouzlo nejrůznějších erotických hraček a tajná sexuální přání vašeho partnera.

Set erotických hraček navíc poslouží jako skvělý dárek pro partnera, kterému tak dáte najevo, že si chcete hrát.

Která erotická sada bude ta pravá?

Sada erotických pomůcek musí vyhovovat nejen vašim, ale i partnerovým potřebám. Proto je při výběru klíčová komunikace. Proberte, co od sady očekáváte, jaké hračky v ní chcete mít a jak je chcete použít. Ideální je proměnit výběr sady erotických pomůcek ve společný vzrušující zážitek.

Jakmile máte jasno v tom, co hledáte, tak se při výběru zaměřte na to, co všechno erotický set pomůcek obsahuje, jaký design a velikost hračky mají a jaké funkce vám přinesou. U vibračních hraček si zjistěte sílu a hlasitost vibrací, počet vibračních programů a způsob napájení. Zkontrolujte i materiály, které musí být zdravotně nezávadné. Nejlepší je silikon, který je hypoalergenní a příjemný na dotek.

Při výběru myslete i na to, zda jste začátečník, nebo pokročilý uživatel erotických pomůcek. Začněte raději se sadou základních erotických pomůcek nebo jednoduchým BDSM setem a postupně se propracujte ke specializovaným sadám, které obsahují nejrůznější specialitky.

Co si pořídit spolu s erotickou sadou?

K erotické sadě se vám bude hodit lubrikant (ideálně na vodní bázi) a dezinfekční prostředek na erotické pomůcky. Tyto dvě věci totiž nebývají součástí balení. Jestliže sada obsahuje hračky na baterie, přihoďte si do objednávky i náhradní baterky.

, Tým YOO.cz

Jak ze sady erotických pomůcek vytěžit maximum

Důkladně prostudujte, co která pomůcka dělá a jak se používá. Než začnete hračky kombinovat, zkuste je jednu po druhé. Nikam nespěchejte, začněte od nejslabších vibrací a pak postupně vyzkoušejte všechny intenzity i stimulační programy.

Jakmile si na všechny hračky ze sady zvyknete, můžete popustit uzdu své fantazii a experimentovat s nejrůznějšími kombinacemi hraček a technikami jejich použití, včetně různých poloh. Určitě ale nezapomínejte na zásady bezpečného sexu a komunikaci s partnerem a berte ohledy na své i jeho potřeby.

V případě potřeby použijte lubrikační gel – na hračky ze silikonu, TPR a TPE nesmí přijít silikonový lubrikant. Pokud nad tím nechcete přemýšlet, pořiďte si univerzální lubrikant na vodní bázi, který můžete kombinovat s jakoukoliv hračkou i kondomy.

Vyzkoušejte různé techniky pro zvýšení rozkoše, např. pumpu pro lepší prokrvení dané oblasti nebo stimulační gel.

Jak se starat o hračky z erotické sady?

Před a po každém použití pomůcky ze sady důkladně vyčistěte. Nejlepší je dodržet pokyny výrobce ohledně čištění daného materiálu, obecně lze ale pomůcky vyčistit mýdlovou vodou a důkladně opláchnout. Pro důkladnější očistu použijte speciální čisticí prostředek určený pro erotické pomůcky. Vyhněte se agresivním čisticím prostředkům, které by mohly materiál hračky poškodit.

Pokud není hračka voděodolná, dávejte si pozor, aby se voda nedostala do jejích útrob, nabíjecího konektoru či bateriového prostoru. Pro jistotu můžete použít pouze vlhčený ubrousek. U BDSM pomůcek většinou postačí otřít jejich povrch vlhkým hadříkem.

Po umytí všechny pomůcky důkladně osušte a uchovávejte je na suchém a čistém místě, daleko od přímého slunečního záření a extrémních teplot. Zabráníte tak jejich poškození a prodloužíte jejich životnost. Vždy je skladujte tak, aby se vzájemně nedotýkali – buď v originální krabici, nebo si na ně pořiďte třeba látkové pytlíky či taštičky.

Před použitím si vždy zkontrolujte všechny erotické pomůcky ze sady, zda nejsou poškozené. Vyhněte se používání pomůcek s prasklinami, roztržením nebo jinými viditelnými defekty, které by mohly způsobit poranění.

Pokud je erotická pomůcka na baterie, ujistěte se, že jsou správně vložené. V případě, že na hračku nebudete mít delší dobu čas, tak baterie raději vyjměte.

Objevte kouzlo erotických sad

Je na čase oddat se exkluzivnímu světu erotických sad. Ať už chcete svého partnera potěšit smyslnou masáží, nebo prozkoumat říši neprobádaných rozkoší a sexuálních praktik, podívejte se na naši bohatou nabídku erotických souprav navržených tak, aby vám poskytly dokonalé potěšení.