28 položek celkem
Krém na lepší erekci Penis XXL  80 ml
299 Kč
379
Krém na erekci Big Boy Golden, 50 ml
439 Kč
5008
Krém na lepší erekci Penis XXL  200 ml
409 Kč
286
Krém pro zlepšení erekce Largo  40 ml
359 Kč
723
Stimulační gel na penis Mojo – VZOREK  3 ml 9069
Podpora erekce

Podpořte svého parťáka! Přípravky na podporu erekce jsou vaše eso v rukávu. Díky tabletám, gelům a krémům na potenci se během chvilky budete ohánět klackem tvrdým jako skála.

Bez tvrdého a pevného nástroje orgasmus z partnerky nevytlučete. Chcete pochvalu za skvěle odvedenou práci? Tak se vyzbrojte pořádným kladivem a hurá na to!

Jaké existují přípravky na erekci?

Gely na posílení erekce – než na to hupsnete, namažte si penis speciálním gelem nebo krémem. Tahle mazadla zvýší prožitek z milování a prokrví tkáně, čímž promění měkkýše v šutr. Yooo, ale opatrně, ať své lásce nevypíchnete oko.

Tablety a prášky na posílení erekce – některé prášky zvednou vaši raketu okamžitě, jiné už po měsíci zobání pomůžou nejen k lepší erekci, ale navíc zlepší i vaše intimní zdraví. Tablety fungují v podstatě stejně jako gely a krémy, ale jejich účinky mívají dlouhodobější efekt.

TIP: Kdo chce penis jako kladivo mít, musí si erekční kroužek nasadit. To je jasnačka! Přečtěte si, co tyhle kroužky umí, jak si vybrat ten pravý a jak ho správně nosit.


Co jsou přírodní přípravky na podporu erekce

Když se řekne zlepšení erekce, mnoha mužům se hned vybaví modrá pilulka. Nicméně existuje i celá řada přírodních přípravků, které mohou pomoci zlepšit potenci. Jak fungují? Mohou zlepšovat prokrvení penisu a s tím i erekci, a dokonce mohou podpořit správnou hormonální aktivitu, zvyšovat chuť na sex jako afrodiziaka, přispívat k udržení ideální hladiny testosteronu a správné funkci pohlavních orgánů.

Přírodní přípravky na podporu erekce fungují jako doplněk stravy. Nejedná se tedy o léky pro léčbu erektilní dysfunkce a nepotřebujete ne ně recept od doktora. Tyto doplňky stravy obsahují účinný mix přírodních extraktů, minerálů a vitamínů, jako je l-arginin, Ginkgo Biloba, maca, ženšen, kotvičník zemní nebo zázvor.

Co zvážit před užitím přípravku na posílení erekce?

Jako první byste měli zvážit svůj celkový zdravotní stav, protože některé přípravky na posílení erekce se nesmí užívat při určitých zdravotních problémech, jako je srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak či onemocnění jater nebo ledvin.

Pokud užíváte jiné léky, je důležité zvážit jejich možnou interakci s přípravkem na lepší erekci. Jedná se zejména o léky používané při srdečních problémech (nitráty). Při užívání jiných léků je nejlepší zeptat se svého lékaře, zda je pro vás vybraný přípravek na erekci bezpečný.

Je potřeba být si vědom možných vedlejších účinků, jako jsou bolesti hlavy, zažívací potíže, ovlivnění zraku nebo změny krevního tlaku. Informujte se o možných rizicích a omezeních spojených s užíváním daného přípravku na zlepšení erekce.

Přečtěte si a dodržujte pokyny pro správné užívání přípravku na erekci. Je to důležité nejen pro dosažení optimálních výsledků, ale i minimalizaci rizika vedlejších účinků.

Před zahájením užívání přípravku na posílení erekce je vhodná konzultace s lékařem, a to zejména v případě, kdy máte jiné zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky. Lékař vám může poskytnout vhodné informace a doporučit nejlepší postup léčby vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu.

Přírodní přípravky na posílení erekce nejsou všemocné

Když slupenete tabletku na erekci z černého trhu, v lepším případě budete mít kocovinu z derivátů. Tyhle léky se vyrábí obvykle v Indii či Pákistánu a s jejich čistotou to je velký špatný, i když nesou známá jména generických léků. Když chcete lék na předpis, jděte za doktorem. Dostanete prášek z evropské továrny.

Naopak, přírodními přípravky na posílení erekce nic nezkazíte. Jsou prodejné bez předpisu a certifikované pro EU trh. Myslete však na to, že jejich účinnost nemusí být vždy tak výrazná jako u léků na předpis. Mějte realistická očekávání – delší kůra pomůže zlepšit výkon, krátká kůra jen zvětší průtok krve penisem. Pokud trpíte erektilní dysfunkcí, krev prostě zase odteče.

Pokud tedy trpíte střední či těžkou poruchou erekce, neočekávejte, že lusknutím prstu pomine.

, Tým YOO.cz

Jak vybrat a bezpečně užívat přípravky na zlepšení erekce

Přírodní přípravky na erekci jsou zdravější alternativou k chemicky vyráběným pilulkám, ale mohou přinášet svá vlastní rizika. Nezapomeňte se ujistit, že produkt neobsahuje žádné příměsi nebo chemické látky, které by mohly mít nepříznivé účinky na vaše zdraví, a že naopak obsahuje všechny potřebné složky pro podporu zdravého krevního oběhu a hormonální rovnováhy.

Ačkoliv se jedná o doplněk stravy, nemusí být vhodný pro lidi, kteří užívají určité léčivo nebo trpí zdravotními problémy, třeba se srdcem nebo krevním tlakem. V takových případech je nejlepší se před užíváním jakéhokoli doplňku poradit se svým lékařem. Je také důležité přečíst si pečlivě etiketu a dodržet pokyny k dávkování.

Nezapomínejte ani na to, že nic nenahradí zdravý životní styl, takže pokud chcete zatočit s problémy s erekcí a mít penis pevný jako skála, tak pravidelně cvičte (stačí i pohyb ve formě procházky), zdravě jezte, přestaňte kouřit a pít alkohol, dostatečně se vyspěte a buďte šťastní!

A věřte, že, žádný přípravek na zvýšení erekce nepomůže, pokud k partnerce či partnerovi necítíte dostatečné vzrušení nebo trpíte stresem.

TIP: Účinek přípravků ma erekci můžete podpořit i použitím vakuové pumpy na penis, která nažene do vaší rakety krev pomocí podtlaku, nebo erekčního kroužku, který zabrání odtoku krve z penisu a pomůže tak k delší erekci.

Vyberte si správný produkt na podporu erekce

Pokud jde o erekci, nenechávejte svou budoucnost viset na vlásku – je čas vrátit se do víru dění! Tak se do toho pusťte a najděte si ten správný produkt na podporu erekce v naší široké nabídce doplňků stravy pro muže, kteří chtějí mít pořádně tvrdou raketu.