Pásy cudnosti pro ženy

Nejprodávanější

2 položek celkem
Pásy cudnosti pro ženy

Staňte se pánem jejích orgasmů! Nasaďte své milé pás cudnosti pro ženy a bez vás si ani prstíček nesmočí. I drsná holka se začne lísat a žadonit o potěšení jako roztomilé koťátko. Yoo, vaši lásku si prostě musí zasloužit.

Jenom dva prstíčky strčíme a hned zase půjdeme? To sotva! Pás cudnosti pro ženy udrží ručky šmátralky v bezpečné vzdálenosti. Bez vás si subinka ani nehekne! Dopřejte jí orgasmus pouze za odměnu a uvidíte, jak se pak bude snažit.

Proč nosit dámský pás cudnosti?

Nošení dámského pásu cudnosti v dominantech posiluje pocit moci nad submisivní polovičkou, subinkám zase předává žádoucí pocit podřízenosti a závislosti na dominantovi. YOOoo, to bude divočina.

Pás cudnosti pro ženy vám pomůže ovládnout partnerčiny pudy, donutit ji k sexuální abstinenci a prodloužit tak sexuální zážitek. Navíc poskytuje pocit bezpečí a důvěry mezi partnery a dokáže zlepšit komunikaci a prohloubit intimitu.

Pokud se s partnerem dohodnete, že budete pás cudnosti pro ženy používat, můžete se více uvolnit a soustředit na samotné erotické hrátky. Pánové by ale neměli zapomínat na to, že by měli partnerku alespoň jednou týdně odměnit orgasmem. Proč? Protože si to zaslouží!

TIP: Nasadit pás cudnosti pro ženy a pěkně potrápit. Zajímá vás, jak na to? Načerpejte inspiraci v článku BDSM pomůcky pro pokročilé a zadivočte si. Vrrr! 


Co je ženský pás cudnosti a proč se používá?

Pás cudnosti pro ženy byl vynalezen jako nástroj k udržování pořádku a morálky. V podstatě to byl pruh látky, který se navlékal okolo pasu a zabraňoval přístupu k sexuálním orgánům. Byl symbolem cudnosti a zároveň bránil dívce v pohlavním styku. Také ji chránil před znásilněním.

Dnes se ženský pás cudnosti využívá především během kinky hrátek s partnerem. V podstatě se jedná o postroj nebo kalhotky se zámkem. Díky tomu, že se dá zamknout, jej bez dovolení nesundáte  a zabraňuje tak jakýmkoliv hrám s dámskými intimními partiemi.

Pásy cudnosti pro ženy jsou narozdíl od klecí na penis vhodné spíše ke krátkodobějšímu nošení, a to nejen z hlediska pohodlíčka, ale především s ohledem na hygienu. Nošením pásu cudnosti vyjadřuje žena plnou oddanost a důvěru, protože mu do rukou vkládá moc nad jejím potěšením. 

Jak bezpečně používat pás cudnosti pro ženy?

Před nasazením pásu cudnosti pro ženy si s partnerem dohodněte hranice a proberte svá očekávání a povolené praktiky. Otevřená a upřímná komunikace je klíčová. Na komunikaci myslete i během používání pásu cudnosti, abyste se ujistili, že je partnerka v pořádku.

Nezapomeňte si domluvit i bezpečné slovo nebo znamení, kterým může žena snadno vyjádřit, že by chtěla přerušit nebo ukončit aktivitu, pokud se cítí nepohodlně nebo jste překročili její meze.

Pokud se rozhodnete použít ženský pás cudnosti, ujistěte se, že je kvalitně vyrobený a má správnou velikost. Nesmí mít žádné ostré hrany a ženu nesmí nikde nepříjemně tlačit. Minimalizujete tak riziko zranění nebo nepohodlí.

Nikdy nepoužívejte násilí nebo donucování. BDSM by mělo být založeno na dobrovolném účasti a vzájemném respektu. Pokud nejste obeznámeni s použitím pásů cudnosti pro ženy, doporučuje se, abyste se s touto praktikou nejprve seznámili a získali znalosti o bezpečnosti.

Jak bezpečné používat pás cudnosti pro ženy?

Pokud chcete, aby hra s ženským pásem cudnosti byla opravdu bezpečná, tak si vždy odložte alespoň jeden náhradní klíček od zámků na místo, kde jej vždy najdete.

, Tým YOO.cz

Objevte kouzlo ženských pásů cudnosti

Pás cudnosti pro ženy se používá k udržení sexuální abstinence a obvykle ho používají páry, které se vyžívají v BDSM hrách akdyž muži chtějí mít úplnou moc nad svou partnerkou. Vyberte si z nabídky pásů cudnosti pro ženy ten svůj a odemkněte si bránu do světa nových zážitků.