Pásy cudnosti pro ženy

Nejprodávanější

2 položek celkem
Pásy cudnosti pro ženy

Staňte se pánem jejích orgasmů! Nasaďte své milé pás cudnosti pro ženy a bez vás si ani prstíček nesmočí. I drsná holka se začne lísat a žadonit o potěšení jako roztomilé koťátko. Yoo, vaši lásku si prostě musí zasloužit.

Jenom dva prstíčky strčíme a hned zase půjdeme? To sotva! Pás cudnosti pro ženy udrží ručky šmátralky v bezpečné vzdálenosti. Bez vás si subinka ani nehekne! Dopřejte ji orgasmus pouze za odměnu a uvidíte, jak se pak bude snažit.

Proč nosit dámský pás cudnosti?

Nošení dámského pásu cudnosti v dominantech posiluje pocit moci nad submisivní polovičkou, subinkám zase předává žádoucí pocit podřízenosti a závislosti na dominantovi. YOOoo, to bude divočina!

Pásy cudnosti pro ženy jsou narozdíl od klecí na penis vhodné spíše ke krátkodobějšímu nošení, a to nejen z hlediska pohodlíčka, ale především s ohledem na hygienu.

TIP: Nasadit pás cudnosti a pěkně potrápit. Zajímá vás, jak na to? Načerpejte inspiraci v článku BDSM pomůcky pro pokročilé a zadivočte si. Vrrr! 


Co je ženský pás cudnosti a proč se používá?

Pás cudnosti byl vynalezen jako nástroj k udržování pořádku a morálky, a to zejména u žen. V podstatě to byl pruh látky, který se navlékal okolo pasu a zabraňoval přístupu k sexuálním orgánům. Byl symbolem cudnosti a zároveň bránil dívce v pohlavním styku. Také ji chránil před znásilněním.

Dnes se ženský pás cudnosti využívá především během kinky hrátek s partnerem. Nošením pásu mu žena vyjadřuje plnou oddanost a důvěru, protože mu do rukou vkládá moc nad jejím potěšením.

Výhody používání pásu cudnosti pro ženy

Existuje mnoho důvodů, proč je používání pásů cudnosti pro ženy tak oblíbené. Za prvé, pomáhají vám ovládnout partnerčiny pudy, donutit ji k sexuální abstinenci a prodloužit tak sexuální zážitek. Také poskytují pocit bezpečí a důvěry mezi partnery, zlepšit komunikaci a prohloubit intimitu.

Pokud se oba lidé shodnou na použití pásu cudnosti, mohou být uvolněnější a více se soustředit na samotné erotické hrátky. Pokud se rozhodnete pás cudnosti používat, nezapomeňte se alespoň jednou týdně odměnit orgasmem. Proč? Protože si to zasloužíte!

Objevte kouzlo ženských pásů cudnosti

Pás cudnosti se používá k udržení sexuální abstinence a obvykle ho nosí páry, které se vyžívají v BDSM hrách, když chcete mít úplnou moc nad svým partnerem. Vyberte si z nabídky pásů cudnosti pro ženy a odemkněte si bránu do světa nových zážitků.