83 položek celkem
Kapesní mini vibrátor Funky Bullet
169 Kč
5744
Luxusní vibrátor Satisfyer Power Flower
899 Kč
5663
Mini vibrátor Bathmate Vibe Black
569 Kč
9800
Nahoru
Další produkty
Na klitoris

Zažijte rozkoš, ze které se vám ještě dlouho budou klepat kolena. Yoo, vibrátory na klitoris jsou jako odpalovací zařízení. Stačí je přiložit ke klitorisu a během chvilky zažijete ohromný výbuch slasti.

Toužíte po orgasmu a chcete si vsadit na jistotu? Vibrátory na klitoris vás nezklamou. Stimulace klitorisu je totiž bezesporu nejúčinnější způsob, jakým žena může dosáhnout orgasmu. Jupíííí!

Vibrátor na klitoris si můžete vzít kamkoliv

Tyhle hračky se vejdou do každé kabelky, takže si je můžete vzít kamkoliv. Kromě klasických mini mazlíků a vibrátorů na klitoris jsou další variantou vibrátory s králíčkem – ty potěší klitoris a rovnou i vaginu.

TIP: Pokud chcete vyzkoušet něco ještě účinnějšího, sáhněte po bezdotykových stimulátorech. Ty vás spolehlivě vystřelí až do vesmíru.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Výběr je široký – od mini vrnítek až po obrovská vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Mrkněte na článek o vibrátorech a vyberte si nejlepšího partnera pro váš orgasmus.


Co jsou vibrátory na klitoris?

Pokud při sexu hledáte extra stimulaci, pak by pro vás mohl být vibrátor na klitoris to pravé. Tyto vibrátory jsou speciálně navrženy tak, aby cíleně stimulovaly klitoris, což vám může pomoci dosáhnout orgasmu snadnějí a rychleji. Ať už je používáte sami nebo s partnerem, vibrátory na klitoris mohou váš sexuální život snadno okořenit.

Jak vybrat vibrátor na klitoris?

K dispozici je mnoho různých typů vibrátorů na klitoris, takže je důležité najít takový, který vyhovuje vašim potřebám. Každá žena má totiž jiné potřeby a preference. Naštěstí je na trhu k dispozici obrovský výběr vibrátorů, které mohou potěšit jakoukoliv ženu – od těch, které hledají jemnější stimulaci, až po ty, které hledají opravdu intenzivní potěšení.

Abyste si byli jisti, že najdete ten správný, je důležité zvážit prvky, jako je velikost, počet vibračních programů, úroveň hluku, materiál a design produktu. Při nákupu vibrátorů se tedy nezapomeňte podívat na popisy výrobků a recenze, abyste se mohli snadno rozhodnout, který z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Jak používat vibrátor klitorisu

Pokud s vibrátory teprve začínáte a chcete se pustit do světa rozkoše, je důležité dávat pozor na to, jak nastavujete vibrace. Do začátku si ale přečtěte návod, abyste nemusela přímo v akci přemýšlet nad tím, který čudlík máte kdy zmáčknout.

Začněte s nižší intenzitou vibrací, protože vám to pomůže usnadnit si prožitek a dá vám to šanci seznámit se s výrobkem, než se do toho pustíte naplno. Postupem času zvyšujte intenzitu, dokud nedosáhnete požadované úrovně potěšení. Takže nespěchejte a užívejte si!

Jak se starat o vibrátor na klitoris

Po každém použití je nutné věnovat pár okamžiků čištění vibrátoru vodou a mýdlem, nebo specializovaným čisticím prostředkem na hračky. Tímto zaručíte, že bude při každém použití vypadat a působit skvěle, a navíc budete mít jistotu, že vám nehrozí žádné zdravotní potíže.

Pokud není vibrátor na klitoris voděodolný, je lepší jej otřít vlhkým hadříkem. Tak zajistíte, že se voda nedostane do jeho motorku, kde by mohla napáchat spoooustu škody. Po umytí vibrátor osušte a uložte tak, aby se nedotýkal jiných hraček. Pokud je na baterky, tak je z něj raději vyndejte (hlavně pokud používáte jen jednou za uherský rok).

Vyberte si svůj vibrátor na klitoris

Pokud hledáte způsob, jak zlepšit svůj sexuální život a zvýšit vzrušení, zvažte investici do vibrátoru na klitoris. Máme pro vás mnoho různých typů vibrátorů – prohlédněte si naši nabídku ještě dnes a najděte si svého favorita, který splní vaše tajná přání.