19 položek celkem
Pás cudnosti s dilatátorem Rimba
ZDARMAZDARMA
1 559 Kč
6032
Pás cudnosti, kovový (klícka na penis) 2863
Pásy cudnosti pro muže

Má váš výstavní býček choutky? Rád by si ustříknul do cizí dírky? Tak to v žádném případě! Nasaďte mu pás cudnosti pro muže a mějte kontrolu nad jeho orgasmy ve svých rukou. Necháte jej zamčeného hodinu, den, nebo snad celý měsíc?

Co je pro chlapa nejhorší? Když si nemůže sahat na bimbase, kdykoliv si zamane. Kam se hrabe nějaké drcení a kopance. Ve chvíli, kdy koule tepou vzrušením, zatímco se penis tiskne v malé klícce na penis, nastupující erekce bolí jako čert, ale vy s tím nemůžete nic dělat… to je teprve mučeníčko. Mňam.

Proč nosit pánský pás cudnosti?

Kontrola orgasmu je BDSM praktika, při níž partnera udržujete dlouhou dobu ve stavu sexuálního vzrušení. Vrcholem těchto her je pak úplné odpírání orgasmů, kdy partnerovi zabráníte na dlouhou dobu v prožití slastného vrcholu. Pásem cudnosti můžete svou polovičku i pěkně potrápit, proto některé z nich najdete i v řadách pomůcek na CBT.

Klasický mužský pás cudnosti je vhodný především pro domácí nošení a krátké hry, klícky na penis jsou pak ideální i na dlouhodobé nošení a věznit ptáčka v nich můžete několik dní i týdnů. Yooo, útěk z takového vězení je téměř nemožný.

TIP: Chcete svou polovičku potrápit i jinak, než jen vězněním v klícce? Pak vyzkoušejte mučení penisu a varlat (CBT). Inspiraci nasosáte v článku o drsných procedurách pro drsné chlapy.