11 položek celkem
Pásy cudnosti pro muže

Má váš výstavní býček choutky? Rád by si ustříknul do cizí dírky? Tak to v žádném případě! Nasaďte mu pás cudnosti pro muže a mějte kontrolu nad jeho orgasmy ve svých rukou. Necháte jej zamčeného hodinu, den, nebo snad celý měsíc?

Co je pro chlapa nejhorší? Když si nemůže sahat na bimbase, kdykoliv si zamane. Kam se hrabe nějaké drcení a kopance. Ve chvíli, kdy koule tepou vzrušením, zatímco se penis tiskne v pásu cudnosti pro muže, nastupující erekce bolí jako čert, ale vy s tím nemůžete nic dělat… to je teprve mučeníčko. Mňam.

Proč nosit pánský pás cudnosti?

Kontrola orgasmu je BDSM praktika, při níž partnera udržujete dlouhou dobu ve stavu sexuálního vzrušení. Vrcholem těchto her je pak úplné odpírání orgasmů, kdy partnerovi zabráníte na dlouhou dobu v prožití slastného vrcholu. Mužským pásem cudnosti můžete svou polovičku i pěkně potrápit, proto některé z nich najdete i v řadách pomůcek na CBT.

Klasický pás cudnosti pro muže je vhodný především pro domácí nošení a krátké hry, klícky na penis jsou pak ideální i na dlouhodobé nošení a věznit ptáčka v nich můžete několik dní i týdnů. Yooo, útěk z takového vězení je téměř nemožný.

TIP: Chcete svou polovičku potrápit i jinak, než jen vězněním v klícce? Pak vyzkoušejte mučení penisu a varlat (CBT). Inspiraci nasosáte v článku o drsných procedurách pro drsné chlapy.


Co je mužský pás cudnosti

Pokud jste muž a nikdy jste neslyšel o pásu cudnosti, můžete se podívat na kousky z historie. V minulých dobách byl pás cudnosti používán k zabránění sexu mimo manželství. Dnes se mužský pás cudnosti stal spíše kinky zábavou pro ovládání mužské rozkoše v rámci BDSM her.

Jak vybrat správný pás cudnosti pro muže

Koupit správný mužský pás cudnosti se může zdát jako matoucí úkol, ale zase tak složité to není. Začněte tím nejzákladnějším – výběrem správné velikosti. Nikdo nechce, aby se vaše raketa cítila v páse cudnosti jako sardinka v konzervě, ale s mírným nepohodlím je potřeba počítat. U klece napenis je důležitá vnitřní délka i průměr a průměr kroužku kolem varlat.

Hlavně u klícek je potřeba, aby kroužek váš penis neškrtil a neskřípal varlata, ale zároveň nesmí být příliš velký, jinak nebude klec na penis držet na svém místě ani plnit svůj účel. U některých klecí je součástí balení několik velikostí kroužků, takže je snadněji přizpůsobíte svým potřebám.

Poté zvažte, jak dlouho chcete pás cudnosti pro muže nosit. Podle toho volte nejen typ, ale i správný materiál. Klasické mužské pásy cudnosti mohou být z koženky nebo kůže, klícky bývají z pevného plastu, nerezové oceli nebo jiného kovu. Pro dlouhodobé nošení je ideální klícka (pro cestování raději volte plastový model, ať na letišti nepípáte).

Existují i klícky z měkkého silikonu či gelu, ty ale mívají pouze psychologický efekt, protože jdou snadno sundat, nabízejí určitou míru svobody a umožňují dlachnit penis přes klícku.

Jaký zvolit pás cudnosti pro muže na dlouhodobé nošení?

Na dlouhodobé nošení se hodí mužský pás cudnosti v podobě klícky na penis, která má otvory pro snadné čištění a umývání penisu, aniž byste ji museli sundávat. Nejsnadnější hygienu umožňuje "drátěná" klícka.

, Tým YOO.cz

Jak snadno nasadit pás cudnosti pro muže

Pás cudnosti pro muže může být velmi užitečným nástrojem pro kontrolu vašeho sexuálního chování. Ovládnutí sexuálního chování může být zábavné, ale nikdy by nemělo být bolestivé nebo nebezpečné pro vaše zdraví.

Existují dva typy mužských pásů cudnosti a podle toho se i používají. Klasický pás cudnosti si obléknete podobně jako spodní prádlo, klec na penis nasadíte na raketu a pomocí kroužku kolem varlat ji udržíte na svém místě. Pak už jen stačí pás cudnosti zamknout a užívat si smyslné dobrodružství.

Je nošení mužského pásu cudnosti nepohodlné?

Někteří lidé tvrdí, že nošení pásu pro muže je velmi pohodlné, nicméně, existují i tací, kteří si stěžují na nepohodlí a omezené pohyby. Záleží na typu mužského pásu cudnosti, stavbě vašeho těla a formě her. Obecně platí, že pro dlouhodobější nošení je pohodlnější klícka na penis.

Pokud uvažujete o nošení pásu cudnosti pro muže, mějte na paměti, že i přesto, že to může být nepohodlné, může vám to přinést nejen mnoho zábavy a vzrušení, ale i novou dynamiku ve vztahu.

Brání pás cudnosti pro muže pohlavnímu styku?

Ano, pás cudnosti pro muže funguje stejně jako kdysi. Brání v nežádoucím pohlavním styku a masturbaci, a tím pádem i v dosažení orgasmu. Při BDSM hrách se k jeho nošení ale přidávají další vzrušující aspekty, především psychologického charakteru – svému partnerovi předáváte kontrolu nad svým potěšením a tím mu vyjadřujete nezměrnou poddanost, ale také důvěru, že se o vás postará.

Je nošení mužského pásu cudnosti bezpečné?

Mužské pásy cudnosti a klece byly navrženy tak, aby nezpůsobovali bolest, zranění ani jiné nepříjemnosti. Při jejich nošení je ale důležité myslet na základní bezpečnostní pravidla, díky kterým zabráníte možným problémům.

Při dlouhodobém nošení pásu cudnosti pro muže nezapomínejte na dodržování hygieny a jeho pravidelné sundávání a obnovení krevního oběhu v penise. Stačí jednou za pár dní chlapáka osvobodit, postavit do pozoru a zase zamknout. Výstřik není důležitý.

Samozřejmě myslete na to, že nošení pásu cudnosti pro muže je výrazem osobní volby a i v rámci BDSM her musí muž s jeho nošením souhlasit.

Klíčová je také komunikace s partnerem. Vyjasněte si, co od používání pásu cudnosti pro muže očekáváte a nastavte si pravidla hry. Během her pak vnímejte jeho potřeby a sdílejte spolu své pocity ohledně nošení pásu cudnosti.

Nebojte se vyzkoušet pás cudnosti pro muže

Mužské pásy cudnosti mohou být zajímavým způsobem, jak omezit sexuální touhy. Jsou oblíbené nejen mezi páry, ale také mezi jednotlivci, kteří se snaží zvládnout svou sexualitu, vyzkoušet něco nového nebo ovládnout své skryté touhy.

Máte dost odvahy na to, abyste tuto výzvu přijali? Vyberte si z naší široké nabídky pásů cudnosti pro muže ještě dnes a odemkněte novou komnatu rozkoše.