52 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Přípravky do koupele

Kdopak si zaslouží pořádný relax? Přece vy! Přípravky do koupele budou rozmazlovat nejen vás, ale také vaši pokožku. Tak se naložte do relaxační lázně a hoďte všechny stresy za hlavu. Mmm, to bude boží.

Zrelaxujte se a dopřejte si luxusní koupel. Áááách. Přípravky do koupele uklidní vaši mysl a uvolní ztuhlé svaly. Dopřejte si blahodárné účinky olejíčků, solí, koupelových pěn, šumivých bomb a dalších zlepšováků, které promění obyčejné koupání v blahodárný rituál, na který se budete každý večer těšit. YOOoo, to bude parádička.

Co umí přípravky do koupele?

Pěny do koupele vytvářejí hustou a krásně voňavou pěnu, ve které se doslova rozplynete. Vaši šanci na úspěch (chceme přece dostat kocoura do trouby) ještě podpoříte pěnou s afrodiziaky nebo feromony. 

Další variantou jsou bomby do koupele – pozorovat, jak se taková šumivka pomalu rozpouští je neuvěřitelně uklidňující. Po rozpuštění bomby vznikne barevná relaxační lázeň s opojnou vůní.

Oleje do koupele slouží k hloubkové hydrataci pokožky, uvolnění těla a voňavoučké aromaterapii. Podle složení mohou pomoci s různými nepříjemnostmi a podpořit chod organismu

Do vody můžete přidat i koupelovou sůl, která se postará o hebkou a vyživenou pokožku.

Objevte i další přípravky do koupele a nalaďte se na relaxační vlnu.

TIP: Pro špetku relaxu nemusíte cestovat až do tramtárie. Odfrkněte si v domácích lázních, za kterými nemusíte cestovat světakraj, ani se nakládat do vody s cizími lidmi. Poradíme vám, jak si snadno vykouzlíte lázně přímo ve své koupelně