BDSM pomůcky na tělo

Nejprodávanější

214 položek celkem
Wartenbergovo kolečko, 18 cm
459 Kč
2054
Latexové kalhotky s vnějším dildem LATE X 4144
Kožený hrudní postroj ZADO
ZDARMAZDARMA
1 469 Kč
3765
Nahoru
Další produkty
Tělo

Stačí na sebe obléknout BDSM postroj nebo prádlo a okamžitě v sobě objevíte svůj fetiš, svoji novou identitu. Dominant, nekompromisní borec tvrdý jako skála. Nebo jste sub, rohožka své paní, pouhé nic? Znehybnění v BDSM vaku na tělo pak můžete přemýšlet, kde jste udělali chybu, že této situaci nevelíte.

Podlehněte svým fetišům. K BDSM hrátkám nepochybně patří vzrušující vohoz. Pořídit si zde můžete nejrůznější typy oblečků či pomůcek, které z vás udělají dominantního samce či samici a z vašeho partnera sexuálního otroka. Jupí, jde se řádit.

BDSM pomůcky na tělo dají vašim hrátkám styl a řád

Abyste v rámci divokých radovánek vypadali šik, vybavte svůj šatník o zbrusu nové kousky ze sekce BDSM oblečení. Neváží si váš miláček svobody a lásky, kterou mu dáváte? Do svěrací kazajky s ním! Chcete svou lásku dokonale znehybnit? Bondage vaky si zamilují všichni milovníci důkladného svazování. A pro všechny milovníky pichlavé bolesti máme Wartenbergova kolečka. YOOooo, to bolíí, mňam.

TIP: Naši vychytaní průvodci BDSM pomůckami vás provedou světem vzrušujících násilností. Držte si klobouky a mrkněte na Průvodce BDSM pomůckami pro začátečníky a BDSM pomůcky pro pokročilé, kde se dozvíte spoustu praktických informací a tipů na pomůcky.