27 položek celkem
Sada S/M svíček Japanese Drip Candles  3 ks 7723
Sada parafínových S/M svíček Rimba  3 ks 4411
BDSM svíčky Taboom, 2 ks
349 Kč
10357
S/M parafínová svíčka Rimba - černá 6046
Sada parafínových S/M svíček Ouch!  4 ks 10795
S/M svíčka v plechové dóze, 100 ml
329 Kč
4782
S/M parafínová svíčka Rimba - červená 6045
Wax play

Jestli vás láká představa kapání vosku po nahém těle, vyzkoušejte wax play. Plamínek svíčky zahřeje srdce, horký vosk zase kůži. 10 z 10 příznivců sadomasíčka doporučuje BDSM svíčky. A pokud chcete zažít originální předehru, zvolte voňavé masážní svíčky.

Zapalte plamínek svíčky a zahořte vášní pro wax play radovánky! Horký vosk stékající na kůži nažhaví vás i vaši polovičku. Jakou část těla pokapete dřív? Záda, prdelku, nebo bradavky?

S jakými svíčkami si užijete wax play?

Začátečníkům a vanilkám doporučujeme masážní svíčkypo chvilce hoření se jejich vosk promění v teplý olejíček, kterým můžete svou lásku namasírovat. Vosk BDSM svíček už je o něco teplejší, takže potěší hlavně zkušenější experimentátory. Ale ani tak se nemusíte ničeho bát, BDSM svíčky mají stále o něco nižší teplotu tání (52°C) než ty klasické. To bude bááájo.

TIPDržte se pravidla, že čím víc “načančaná“ svíčka jetím více škodlivých látek obsahuje a tím vyšší je i riziko poranění. Raději si vyberte z nabídky erotických svíček, které jsou určeny přímo pro postelové hrátky. Přečtěte si článek o wax play, kde se dozvíte více o svíčkách i bezpečnosti.