16 položek celkem
Tablety a prášky

Pánové, vztyčte před partnerkou svůj stožár v plné parádě a přineste do ložnice pořádnou sexuální vichřici. Tablety a prášky na zvětšení penisu vám zvýší chuť na sex a zlepší erekci. Yoo, vaše drahá polovička nebude stíhat dávat nohy od sebe.

Příroda je nespravedlivá čarodějka. Proč má jeden hada, a druhý zase žížalu? Ale nevadí, i tak si můžete nahnat pár centimetrů navíc. Jupííí! Nahrňte do svého parťáka sílu pomocí tablet nebo prášků na zvětšení penisu, čímž mu pomůžete zmohutnět

Vyzkoušejte tablety a prášky na zvětšení penisu

Tablety a prášky na zvětšení penisu zvýší prokrvení vercajku i váš prožitek. Narozdíl od gelů a krémů mají jejich účinky dlouhodobější efekt (který se však projeví třeba až po měsíci užívání). Takže pá, pá, měkkýši!

TIP: Při pravidelném používání vakuové pumpy můžete v kombinaci s tabletami a prášky na zvětšení penisu dosáhnout uspokojivých výsledků.

JAK NA VĚTŠÍ PENIS: Možná nevíme, jak proměnit užovku v anakondu, ale zato víme, jak prodloužit penis o pár centimetrů. Přečtěte si kompletního průvodce zvětšením penisu a překvapte svou polovičku. 


Co jsou tablety na zvětšení penisu a jak fungují?

Prášky a tablety pro zvětšení nádobíčka fungují obvykle tak, že zlepšují krevní oběh v penisu a zvyšují kapacitu topořivých tělísek, což vede k lepší erekci a tím pádem i maximálnímu využití centimetrů, které jste dostali do vínku.

Mnohé z pilulí vám dokonce můžou pomoci dostat pod kontrolu hormonální aktivitu, udržovat ideální hladinu testosteronu a podpořit chuť na sex.

Pokud hledáte "zaručený" způsob, jak zvětšit svůj penis, budete muset hledat jinou cestu, protože žádný z těchto léků se nepostará o prodloužení penisu sám o sobě. Jedná se spíše o doplněk k vakuovým pumpám a natahovačům penisu.

Jaké jsou běžné aktivní složky v pilulkách na penis?

Pilulky na zvětšení a prodloužení penisu obvykle obsahují účinný mix vitamínů, minerálů a přírodních ingrediencí, jako jsou rostlinné extrakty a bylinky, které mohou podporovat krevní oběh. Mezi běžné složky patří kotvičník zemní, maca, yohimbe, Ginkgo biloba, l-arginin a další.

Nicméně, pozor! Je důležité si uvědomit, že většina těchto složek nemá přímý vliv na zvětšení penisu a účinky se mohou lišit. Prášky jsou tak vhodnou volbou pro muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální život a naboostovat sebevědomí. Protože, jak praví klasik, "velikost je jen číslo".

Jak dlouho prášky na zvětšení penisu působí?

Je nutné si uvědomit, že účinek prášků na zvětšení penisu je individuální. Efekt se většinou projeví během několika minut a trvá až několik hodin. Pro trvalejší a výraznější výsledky je většinou potřeba užívat tablety pravidelně a delší dobu.

Abyste účinek prášků prodloužili na maximum, je potřeba myslet na zdravý životní styl a pohodu. Najděte si něco, co vám pomůže zbavit se stresu, myslete na kvalitní spánek i stravu a vyhýbejte se alkoholu, drogám a cigaretám.

Co vyzkoušet místo prášků na zvětšení penisu?

Podobně jako prášky na zvětšení penisu fungují i všechny přípravky na podporu erekce. Pokud ale hledáte spolehlivou a rychlou metodu na zvětšení nádobíčka, podívejte se raději na prodlužovací návleky na penis. Stačí je nasadit na penis a hned je mnohem mohutnější.

, Tým YOO.cz

Možné vedlejší účinky užívání tablet na zvětšení penisu

Pokud dodržujete správné dávkování, jsou prášky a tablety pro větší penis a lepší erekci bezpečné. Jako u kteréhokoliv doplňku stravy se však mohou objevit nežádoucí účinky nebo kontraindikace s jinými léky či zdravotními problémy.

Při výběru tablet pro větší penis věnujte pozornost aktivním složkám, které jsou v přípravku obsaženy, a přečtěte si pořádně recenze od ostatních uživatelů.

Pokud trpíte nějakým zdravotním problémem nebo užíváte léky, případně si jen nejste s užíváním tablet pro zvětšení penisu jistí, zkonzultujte to raději se svým lékařem.

Vyzkoušejte tablety pro zvětšení penisu

Tablety na zvětšení penisu vám pomůžou k většímu prokrvení vaší rakety, zlepšení erekce a zvýšení citlivosti penisu, což může vést k intenzivnějším zážitkům při sexu i masturbaci a většímu sebevědomí. Také vám mohou zvýšit libido a dokonce zvětšit penis. Vyberte si ze široké nabídky tablet na zvětšení penisu a užijte si lepší sex.