Rákosky

Nejprodávanější

3 položek celkem
Rákosky

Žádné mazleníčko! Vezměte do ruky rákosku a zmalujte drahouškův neposedný zadek tak, že si ještě týden nesedne. Svištivý zvuk rákosky z hlavy jen tak nedostane a modrofialové pruhy z pozadí taky ne. Sekec mazec bude a hned!

Rákoska je asi nejtypičtějším výpraskovým nástrojem v dějinách. Je totiž snadno dostupná a neuvěřitelně účinná. Švih, švih, její svištivý zvuk z hlavy jen tak nedostanete a příště budete chtít ještě víc.

Rákosky nemusíte používat pouze během výprasků. Podobně jako u jezdeckých bičíků je můžete použít jako symbol nadřazenosti.

Co je rákoska?

Rákoska je označení pro dlouhý, tenký prut či bič z pružného materiálu (nejčastěji je vyrobena z ratanu nebo proutí). Pro větší odolnost může být opletená nebo potažená, např. latexem nebo kůží. Používá se pro trestání a výprasky během BDSM.

Kromě klasických rovných rákosek existují i vylepšené rákosky s opletenou rukojetí nebo s rukojetí zahnutou do obloučku – tzv. rákoska španělka, která připomíná vycházkovou hůl.

TIP: Cílem spankingu je zvýšit sexuální vzrušeníkteré pramení zejména z pocitu fyzické bolesti, poníženía v případě drsnějších BDSM hrátek i strachuZajímá vás, jaké existují další spankingové pomůcky a jak plácat bezpečně? Omrkněte našeho průvodce erotickým spankingem a udělejte si v této štiplavé problematice přehled. 


Jak bezpečně používat rákosku ?

Rákosky jsou určené především do rukou zkušených mrskačů, kteří už moc dobře ví, co dělají. Pro začínající spankery jsou vhodnější třeba plácačky.

Při práci s rákoskou je nejdůležitější dobře mířit, ideálně se zaměřte pouze na zadeček, který toho snese nejvíce a při jeho mrskání nehrozí žádné nebezpečí kromě bolestivých jelit. Nikdy nešvihejte přes klouby nebo páteř, to by totiž mohl váš miláček skončit s pochroumaným zdravím.

Začněte lehkým poklepáváním na hýždě a postupně podle potřeby zvyšujte sílu úderu. Vždy respektujte partnera a dobře s ním komunikujte. Nikdy nepřekračujte míru, kterou snese – v případě pochybností se ho vždy zeptejte, jak se cítí.

Je také důležité sledovat partnerovy reakce během výprasku, abyste podle toho mohli upravit intenzitu úderů. A pamatujte: bezpečné BDSM hrátky jsou konsensuální, takže vždy potřebujete souhlas!

Nakonec si po hraní udělejte čas na to, abyste si promluvili o tom, co se během sezení stalo a jak se při něm každý z vás cítil. To pomůže zajistit dobrou komunikaci a důvěru mezi vámi oběma. Také je dobré partnera pomazlit, ukázat mu svoji lásku a dát mu dostatek času, aby se myslí přenesl zpátky do reality. YOOoo, a ošetřete mu případné rány, třeba chladivým gelem s Aloe vera.

Objevte kouzlo rákosek

Jestliže chcete posunout výprask na novou úroveň nebo dát partnerovi jasně najevo, kdo je u vás doma (nebo aspoň v ložnici) pánem, vyzkoušejte rákosku. Pojďte si vybrat z naší nabídky krásných kousků.