50 položek celkem
Stahovací erekční kroužek
89 Kč
2882
Stahovací erekční kroužek Dorcel
259 Kč
6139
Dvojitý silikonový erekční kroužek Jock 9089
Sada erekčních kroužků Oxballs Willy  3 ks 9317
Samostahovací erekční kroužek Lasso Ring 4986
Silikonový erekční kroužek OptiMALE  40 mm 10325
Nahoru
Další produkty
Nevibrační

Vyzbrojte se ptákem tvrdým jako šutr! Nevibrační erekční kroužky vám zajistí pevnější a doslova nekonečnou erekci. Ty samičky se samy neobtáhnou, tak na co čekáte?

Chcete mít penis jako šutr o něco déle než obvykle? Zaškrťte ho erekčním kroužkem, aby z něj ta síla nevyprchala. Erekční kroužek přiškrtí váš vercajk tak, aby udržel krev v penisu a zabránil v jejím odtoku. YOOooo, to bude vaše milá čubrnět!

Milování s nevibračními erekčními kroužky

Nevibrační erekční kroužky jsou vě většině případů krásně elastické, takže se přizpůsobí velikosti vašeho nádobíčka, a někdy mají i všelijaké stimulační výstupky, které budou vás oba stimulovat při sexuSady kroužků, ve kterých najdete kroužky s různými průměry, jsou vhodné nejen pro zaškrcení vercajku, ale i koulí. To bude žůžo!

TIPPtáte se, k čemu je dobré penis "škrtit"? Když klacek tvrdne, rozšiřují se v něm cévy, do kterých se nalévá krev. Jenže jak rychle do penisu krev nateče, tak rychle občas i vyteče. Zjistěte, jak tomu s pomocí kroužků předejít a vyberte si ten pravý – náš průvodce erekčními kroužky vás navede správným směrem.