25 položek celkem
Kuličkový vibrátor na prostatu Rebel
679 Kč
4700
Stimulátor prostaty bSwish bFilled Basic 6619
Vibrátor na prostatu Rocks-Off Quest
529 Kč
7496
Masáž prostaty

Jestlipak víte, že ráj slasti se skrývá za zadními vrátky? Tak je otevřete a promasírujte místa, do kterých obyčejná masérka nikdy nezavítá. Och, ách! Kdo jednou masáž prostaty zkusí, ten už jen blahem stříkat musí!

Chcete si užít dokonalou anální slast? Mrkněte na pomůcky pro masáž prostaty. Kromě příjemných zážitků a silnějších orgasmů je masáž prostaty skvělou prevencí proti rakovině. YOOoo a to už jsou dvě mouchy jednou ranou. Ne nadarmo patří hračky pro masáž prostaty mezi nejoblíbenější erotické hračky pro muže.

Jaké pomůcky si vybrat pro masáž prostaty?

Stimulátory jsou anatomicky tvarované tak, aby vám přinesly co nejvíce potěšení, vibrátory to ještě navíc okoření pořádnou náloží vibrací. Vrrrrr, to bude žůůžo. Některé hračky mají dokonce i speciální výstupek pro dráždění hráze, erekční kroužek pro zaškrcení penisu a varlat nebo elektrody pro stimulaci elektrickým proudem, které vás rozjiskří radostí.


Co je masáž prostaty

Prostata zdravého muže je velká asi jako vlašský ořech a váží zhruba 20 gramů. Je umístěna pod močovým měchýřem (zhruba 5 cm hluboko za řitním otvorem) a jako prstenec obkružuje močovou trubici.

Říká se jí také P-bod, což je myšleno jako analogie k ženskému G-bodu. Je totiž velmi citlivá, takže vám její dráždění přinese stejně slastné zážitky, jako dráždění bodu G ženám.

Masáž prostaty může být nejen skvělým způsobem, jak zažít intenzivnější orgasmus, ale také jak objevit nové druhy rozkoše a zmírnit příznaky některých onemocnění (včetně karcinomu prostaty).

Prostatu můžete stimulovat buď nepřímo přes hráz (tedy bez nutnosti proniknout do řitního otvoru), nebo přímo, tedy přes anální otvor. Tato stimulace je mnohem intenzivnější a účinnější.

Dráždění prostaty si můžete užít nejen o samotě pro zpestření masturbace a zesílení prožitku, ale také v rámci partnerských her. Využívají jej především páry, které chtějí experimentovat s alternativními sexuálními zážitky, a to nejen v rámci předehry, ale i během BDSM her, třeba v podobě peggingu.

Pokud si hrajete spolu s partnerem, nezapomeňte spolu otevřeně komunikovat, abyste zajistili příjemný zážitek pro oba.

Erotické pomůcky pro stimulaci prostaty

Masáž prostaty můžete provádět pomocí prstů, ale jelikož se jedná o oblast, která je obtížně dosažitelná vlastními silami, je lepší použít speciální anální pomůcky určené pro masáž prostaty. Ty jsou totiž anatomicky tvarované tak, aby co nejlépe dosáhli na prostatu a důkladně ji promasírovali.

Díky tomu se může potěšení (orgasmus) dostat na zcela novou úroveň a dokonce je možné dosáhnout orgasmu, aniž by došlo ke stimulaci penisu. Některé pomůcky na prostatu dokonce vibrují nebo mají jiné stimulační funkce, které znásobí váš prožitek.

Jak používat stimulátor prostaty pro maximální potěšení

Stejně jako u každé jiné sexuální aktivity je důležité uvědomit si související rizika – nesprávná technika může způsobit zranění a šíření bakteriálních infekcí. Při správném použití však erotické pomůcky pro masáž prostaty poskytují jedinečný a bezpečný zážitek.

Pro větší psychický komfort a snadnější uvolnění během masáže prostaty je dobré udělat si před samotným hraním klystýr (výplach střev). Díky němu se totiž budete cítit příjemně čistí a snáze se uvolníte.

Před zavedením pomůcky do konečníku použijte dostatek lubrikantu jak na pomůcku, tak na samotný řitní otvor. V případě potřeby aplikaci lubrikantu zopakujte. Pro uvolnění análního svěrače můžete použít speciální uvolňující gel na anální sex.

Stimulátorem nebo vibrátorem na prostatu pohybujte malými pohyby dopředu a dozadu nebo jemným kroužením. Zjistěte, co je vám příjemné, ale dbejte na to, abyste netlačili příliš silně a nepohybovali pomůckou příliš rychle. Jelikož se prostata nachází na straně směrem k břiše, je dobré pomůckou mírně zatlačit tímto směrem.

Vibrační hračky pro masáž prostaty s dálkovým ovladačem

Pro zesílení prožitku a pohodlné hry doporučujeme vyzkoušet vibrátory prostaty s dálkovým ovládáním. Pomocí dálkového ovladače či mobilu se totiž vibrace ovládají mnohem snadněji, než když musíte hledat to správné tlačítko prakticky poslepu někde v rozkroku.

, Tým YOO.cz

Sexuální polohy pro zlepšení prožitku

Při použití erotických pomůcek pro masáž prostaty může být klíčem k maximální stimulaci správná poloha těla. Nejlepší přístup k prostatě získáte vleže na zádech s roztaženýma nohama, zatímco vleže na boku nebo na rukou a kolenou si zajistíte přímější kontakt a intenzivnější prožitek.

Experimentujte s různými polohami, abyste našli tu, která je pro vás nejpohodlnější a která vám umožní dosáhnout největšího potěšení.

Čištění a dezinfekce erotických hraček

Pro zajištění bezpečných hrátek je důležité udržovat hračky mezi jednotlivými použitími čisté a dezinfikované. Správnou péčí se totiž ochráníte před bakteriemi a možnými infekcemi a prodloužíte životnost pomůcek. Pro vyčištění doporučujeme kromě mýdlové vody použít i speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky.

Po umytí hračku důkladně osušte na vzduchu nebo měkkým hadříkem a uložte tak aby se nedotýkala jiných erotických pomůcek.

Vychutnejte si jedinečný orgasmus při masáži prostaty

Dráždění prostaty je příjemná a neuvěřitelně uspokojující činnost pro každého muže. Díky ní zažijete orgasmus, kterého jiným druhem stimulace nedosáhnete, a zároveň lépe poznáte svoje tělo. Když k těmto hrám přizvete i svého partnera, můžete dokonce prohloubit váš intimní vztah. Tak neváhejte a pojďte vyzkoušet masáž prostaty. Máme pro vás široký výběr stimulátorů a vibrátorů na prostatu za super ceny.