Vibrátory na bod G

Nejprodávanější

117 položek celkem
Trojitý vibrátor Proposition
629 Kč
3887
Malý vibrátor s králíčkem Funky Rabbit 10587
Nahoru
Další produkty
Na bod G

Vibrátory na bod G s přehledem zadupou do země každý hbitý prstíček. Nevěříte? Pak jste asi ještě nezažila slastné vrnění a jiné laskání, které prsty nesvedou. Yoo, tak to pojďte zažít.

Nemáte o existenci bodu G žádné pochyby? Udělejte si to hezký s vibrátorem na bod G. Tyhle mašinky mívají zahnutou a výrazně rozšířenou špičku, která pošle vibrace přesně tam, kam má. Jupííí!

S vibrátorem na bod G přesně zacílíte vibrace

Každá žena má svůj bod rozkoše umístěný trochu jinde, což však není důvod k panice. Vibrátory na bod G jsou tvarované tak, aby vám toto místečko pomohly snadno najít a cíleně stimulovat. Tak na nic nečekejte a vyberte si hrdinu svých orgasmů.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Brnkačka! Mrkněte se na článek Jak vybrat vibrátor? a nemáte šanci šlápnout vedle. YOOoo, to si užijete.


Jak si vybrat správný vibrátor na bod G

Nejprve zvažte, jaká velikost vibrátoru na bod G je pro vás vhodná. Někdo zvládne jen menší průměr, kdežto jiní potřebují k uspokojení pořádné vyplnění vaginy, tedy velký průměr. 

Vyberte si vhodný tvar. Všeobecně platí, že čím více je vibrátor na bod G zahnutý, tím lépe zacílíte vibrace tam, kde jsou potřeba. Pokud vám není velké zahnutí příjemné, tak se nemusíte bát – i s rovným vibrátorem svůj G bod polaskáte. Špička vibrátoru by měla být rozšířená, aby po zasunutí pokryla větší plochu.

Zaměřte se na funkce vibrátoru, především intenzitu vibrací, počet vibračních programů, zdroj napájení, voděodolnost a hlučnost. To vše totiž ovlivní nejen intenzitu vaší rozkoše, ale i komfort během používání.

Pokud chcete intenzivnější potěšení, volte vibrátor na G bod se stimulační texturou na povrchu, vibrátor s králíčkem, který slouží pro současnou stimulaci g bodu a klitorisu, nebo se podívejte na vibrátory s dalšími funkcemi, jako je přirážení, perličky či rotace.

Vibrátory na bod G se vyrábí z různých materiálů, jako je silikon, ABS, TPR, TPE, kov nebo sklo. Zvažte, který materiál vyhovuje vašim potřebám ohledně pocitu na kůži, měkkosti, ohebnosti, údržby a bezpečnosti.

Snad nejoblíbenější je silikon, který je bezpečný pro lidské tělo, hypoalergenní a hebký na dotek, a pevné PVC a sklo.

Vyzkoušejte neohebné vibrátory na bod G

Ve větší oblibě jsou u našich zákazníků ohebné vibrátory, které se přizpůsobí vnitřním křivkám, pro stimulaci bodu G ale vyzkoušejte spíše méně ohebné nebo neohebné vibrátory, kterými snáze vytvoříte tlak na to správné místo.

, Tým YOO.cz

Jak ze stimulace bodu G vyždímat maximum potěšení?

Než začnete používat vibrátor pro stimulaci bodu G, musíte se cítit v pohodě a pohodlí. Nejdůležitější je nespěchat a začít pomalu. Nejprve vyzkoušejte vibrátor na nejmenší výkon a teprve poté přepněte na silné vibrace. 

Zároveň si vyzkoušejte všechny funkce vibrátoru. Experimentováním s různými rychlostmi, vzory vibrací a úhly a rychlostmi zásunu zjistíte, co vás nejvíce vzrušuje. Jen tak z vibrátoru pro stimulaci klitorisu vytřískáte maximum potěšení a silný orgasmus.

Možná bude potřeba trocha trpělivosti, než zjistíte, jaký typ stimulace bodu G vám nejlépe vyhovuje, ale není pochyb o tom, že jakmile se vám to podaří, zažijete s vibrátorem pořádnou jízdu a výbuchy rozkoše.

Pro maximální potěšení zkombinujte vibrátor na bod G i s dalšími hračkami, třeba análním kolíkem, womanizerem nebo jiným stimulátorem či vibrátorem na klitoris, případně vyzkoušejte hřejivé a chladivé gely nebo stimulační gel na bod G, který se postará o jeho prokrvení a větší citlivost. Kombinace různých stimulačních technik a vjemů znásobí vaše potěšení.

Jak pečovat o vibrátor na bod G

Obecně platí, že před a po každém použití je důležité vibrátor na bod G důkladně vyčistit. Postačí vám k tomu teplá voda a jemné mýdlo, pro důkladnější očistu použijte speciální čisticí prostředek určený pro erotické hračky.

Jestliže není vibrátor voděodolný, tak si dejte pozor, aby se voda nedostala do jeho útrob nebo nabíjecího otvoru. V takových případech je jistější otřít vibrouše vlhkým hadříkem.

Před uložením vibrátoru ke spánku se ujistěte, že je úplně suchý. Ideální je skladovat jej na suchém a čistém místě, a to v původním obalu, kufříku nebo látkovém pytlíku, aby se na něj neprášilo a aby se nedotýkal jiných hraček. Jestliže je na baterky, tak je raději vyjměte (především když víte, že na něj nebudete mít delší dobu čas).

Pokud používáte lubrikant, ujistěte se, že je vhodny pro použití s vaší hračkou. Vodní lubrikanty jsou univerzální a nemusíte si dělat starosti s tím, s jakým materiálem jsou kámoši, silikonové gely nesmíte použít se silikonem, TPR a TPE.

Vibrátory na bod G vás rozmazlí

Vibrátory na bod G zamíří vibrace na to správné místo a postarají se tak o pořádnou dávku potěšení. Tak už na nic nečekejte, vyberte si z naší bohaté nabídky vibroušů ten svůj a nechte se rozmazlovat do alelůja.