27 položek celkem
Gel na oddálení ejakulace S8 Delay  30 ml 9342
Gel na oddálení ejakulace S8 Prolong  30 ml 9341
Kondomy Durex Mutual Pleasure, 3 ks
99 Kč
10410
Kondomy Durex Performa, 3 ks
99 Kč
3316
Kondomy Pepino Long Action, 3 ks
79 Kč
3293
Nahoru
Další produkty
Oddálení ejakulace

Stříkáte, sotva na vás milá sáhne? Nakloňte čas na svou stranu. Tlumivé spreje a gely mírně znecitliví vaše nádobíčko – sex bude pořád boží, ale výstřiky se oddálí. A pokud na penis nechcete nic mazat, speciální návleky na žalud odvedou stejně dobrou práci. Staňte se neúnavnou šukací mašinou. To bude milá čubrnět!

Uděláte se a odpadnete dřív, než partnerka stačí “doběhnout“ do slastného cíle? Nevadí, každý se nenarodí jako maratonec. Naštěstí existují zlepšováky, které vám pomohou oddálit ejakulaci a prodloužit sex.

S přípravky na oddálení ejakulace nakloníte čas na svou stranu

Nasaďte si šprcgumu a zapomeňte na předčasná zklamání. Kondomy na oddálení ejakulace obsahují malé množství benzokainu či lidokainu, který vám závodníka mírně znecitliví.

Krémy a spreje na oddálení ejakulace obsahují látky, které sníží citlivost vašeho nádobíčka. Podobně fungují i chladivé lubrikační gely.

Návleky na oddálení ejakulace schovají žalud nebo uzdičku, utlumí jejich citlivost, a vy tak získáte nějaký čas navíc. Jupíííí!

Zaškrťte ho a trefte dvě mouchy jednou ranou! Erekční kroužky vykouzlí pevnější erekci a pomohou i s oddálením výstřiků. Juch, tohle musíte vyzkoušet!