26 položek celkem
Gel na oddálení ejakulace S8 Delay 30 ml 9342
Kondomy Durex Mutual Pleasure, 3 ks
119 Kč
10410
Gel na oddálení ejakulace S8 Prolong 30 ml 9341
Oddálení ejakulace

Stříkáte, sotva na vás milá sáhne? Nakloňte čas na svou stranu. Tlumivé spreje a gely mírně znecitliví vaše nádobíčko – sex bude pořád boží, ale výstřiky se oddálí. A pokud na penis nechcete nic mazat, speciální návleky na žalud odvedou stejně dobrou práci. Staňte se neúnavnou šukací mašinou. To bude milá čubrnět!

Uděláte se a odpadnete dřív, než partnerka stačí “doběhnout“ do slastného cíle? Nevadí, každý se nenarodí jako maratonec. Naštěstí existují zlepšováky na prodloužení sexu, které vám pomohou oddálit ejakulaci.

S přípravky na oddálení ejakulace nakloníte čas na svou stranu

Nasaďte si šprcgumu a zapomeňte na předčasná zklamání. Kondomy na oddálení ejakulace obsahují malé množství benzokainu či lidokainu, který vám závodníka mírně znecitliví.

Krémy a spreje na oddálení ejakulace obsahují látky, které sníží citlivost vašeho nádobíčka. Podobně fungují i chladivé lubrikační gely.

Návleky na oddálení ejakulace schovají žalud nebo uzdičku, utlumí jejich citlivost, a vy tak získáte nějaký čas navíc. Jupíííí!

Zaškrťte ho a trefte dvě mouchy jednou ranou! Erekční kroužky vykouzlí pevnější erekci a pomohou i s oddálením výstřiků a prodloužením sexu. Juch, tohle musíte vyzkoušet!

TIP: Stříkáte dřív, než byste rád? Nejste v tom sám. Naštěstí existuje spousta rad a zlepšováků, které vám mohou s tímto zapeklitým problémem pomoci. Tak pojďte naklonit čas na svou stranu a přečtěte si průvodce oddálením ejakulace


Jak fungují přípravky pro oddálení ejakulace

Přípravky na oddálení ejakulace fungují několika různými způsoby. Většinou snižují citlivost buď znecitlivěním penisu, nebo snížením tření. To vám pomůže ke zlepšení výdrže a prodloužení sexu, protože je potřeba více stimulace, abyste dosáhli orgasmu.

Znecitlivovače fungují dvěma způsoby:

 1. Lokální anestetika, například lidokain nebo benzokain, dočasně snižují citlivost penisu, což může oddálit ejakulaci.
 2. Látky s adstringentními účinky, jako je například tanin z dubové kůry, které působí na zmírnění citlivosti penisu tím, že zužují krevní cévy a snižují průtok krve do penisu. To může vést ke snížení sexuální citlivosti a oddálení ejakulace.

Kromě znecitlivovačů a zakrývačů existují i tabletky, které vám mohou pomoci oddálit vyvrcholení:

 1. Farmaceutické přípravky – ovlivňují biochemické procesy v mozku, které regulují ejakulační reflex. SSRI léky zvyšují hladinu neurotransmiteru serotoninu v mozku, což může pomoci k prodloužení sexu a oddálení ejakulace. Tyto tablety získáte pouze na recept od doktora.
 2. Přírodní tablety – obsahují bylinné extrakty, vitamíny a minerály, které mohou mít pozitivní vliv na sexuální výkon, hladinu hormonů a kontrolu ejakulace.

Je potřeba si uvědomit, že příčin předčasné ejakulace je mnoho, proto při dlouhodobějších problémech s výdrží při sexuraději navštivte lékaře, který vám pomůže odhalit pravou příčinu problému a navrhne vhodný léčebný postup.

Který přípravek na oddálení ejakulace je pro mne vhodný?

Chlapi, buďme k sobě upřímní. Opravdu brouzdáme touto kategorií kvůli předčasné ejakulaci? Nebo prostě "šéf" začne stát, až když je vzrušení fakt hodně velké a stačí pak "už jen pár štrejchů" a je vymalováno? V takovém případě zkuste spíš přípravky na podporu erekce, případně návštěvu odborníka. Pokud stojí pevně už od začátku akce, je opravdu potřeba řešit oddálení ejakulace. Osobně bych začal s produktem, který má nejlepší recenze.

, Tým YOO.cz

Výhody a nevýhody přípravků k oddálení ejakulace

Mezi výhody přírodních přípravků pro oddálení ejakulace patří jednoduchá aplikace, rychlá účinnost a bezpečnost používání. Navíc na ně na rozdíl od léků nepotřebujete recept od doktora a můžete je používat i vícekrát denně (pokud se nejedná o tablety, u kterých je potřeba dodržet dávkování).

Na druhou stranu, ne všechny produkty na prodloužení sexu jsou stejně účinné a vhodné pro každého. Velká část přípravků je totiž založená na přírodních látkách, takže je jejich účinek individuální. Také mohou obsahovat látky, které by vám mohly způsobit alergickou reakci. Proto si vždy přečtěte složení a vyzkoušejte před akcí trochu přípravku na předloktí.

Prostředky na oddálení ejakulace lze použít jako dočasné řešení, ale nemusí nutně vyřešit váš problém natrvalo. Chcete-li dosáhnout dlouhodobých výsledků, obraťte se na lékaře, který vám pomůže najít pravou příčinu vašeho problému a navrhne vhodnou léčbu.

Některé znecitlivovací gely a spreje navíc mohou ovlivnit i partnerku, takže je nutné je používat společně s kondomem. Bez něho se totiž sníží i citlivost partnerky a dostanete se do začarovaného kruhu, protože bude potřebovat více času k vyvrcholení. Oddalovače se nehodí ani na orální sex.

Další tipy pro boj s předčasnou ejakulací

Ani přípravky na oddálení ejakulace nejsou všemocné, takže je vhodné vyzkoušet i další tipy pro prodloužení sexu, třeba:

 • techniku hlubokého dýchání
 • přerušovaný pohlavní styk (když to na vás při sexu přijde, dejte si pauzu, aby mírně opadlo vzrušení, a potom pokračujte)
 • změňte polohu a najděte takovou, ve které nebudete tolik napružení na výstřik
 • střihněte si před akcí rande se svou rukou či masturbátorem, nebo si dejte s partnerkou rychlovku – při dalším čísle byste měl vydržet déle
 • zlepšete svůj životní styl – pravidelně cvičte, myslete na správný jídelníček a omezte kouření a alkohol
 • najděte způsob, jak se zbavit stresu
 • nebojte se o svém problému otevřeně mluvit s partnerkou či partnerem

Nedejte předčasné ejakulaci šanci

Myslete na to, že neexistuje jeden univerzální lék na předčasnou ejakulaci, který by fungoval na každého. S trochou trpělivosti a experimentování ale najdete nakonec ten správný produkt, který vám pomůže k prodloužení sexu a příjemnějšímu sexuálnímu zážitku.

Pojďte se podívat na naši širokou nabídku produktů proti předčasné ejakulaci, vyberte si ten správný a vychutnejte si delší milování co nejdříve.