11 položek celkem
Nástavce na penis

Má vaše drahá choutky? Vyberte si vhodné nádobíčko a naklepejte jí “řízečky“ pořádnou palicí. Nástavce na penis z vás udělají alfasamce během okamžiku. YOOoo, na tohle jen tak nezapomene!

Ženuška touží po pořádné klobáse? Tak ji nakrmte. Nástavce na penis (připínáky) z vás udělají alfasamce během okamžiku. Díky postrojům připínáky nepadají, a některé z nich dokonce vibrují a stříkají.

Výhody nástavců na penis

V této kategorii naleznete připínací penisy různých tvarů, velikosti i délek. Oproti klasickým straponům mají duté nástavce na penis tu výhodu, že je využijete nejen při výměně rolí, ale také jako pomůcku při problémech s velikostí penisu či erekcí.

Nástavce na penis jsou většinou realisticky tvarované, abyste partnerce dopřáli během pohlavního styku co nejrealističtější zážitek. Také mohou mít výrazně texturovaný povrch, vibrace či jiné funkce, např. nafukování, které zážitek umocní. Přidaná textura vám navíc umožňuje prozkoumat nové pocity a vytváří větší sexuální intimitu.

TIP: Možná nevíme, jak proměnit užovku v anakondu, ale zato víme, jak prodloužit penis o pár centimetrů. Zajímá vás, jestli existují i jiné zlepšováky než nástavce na penis? Přečtěte si přehled metod pro zvětšení penisu, které vám mohou dopomoci k většímu nádobíčku. Jupíí! 


Co jsou nástavce na penis?

Nástavec na penis je vlastně dutý připínací penis, který je určený k nasazení na penis za účelem zvětšení jeho velikosti nebo vyřešení problémů s erekcí. Vyrábí se totiž z pevnějších materiálů, které drží tvar. Díky tomu jej lze nasadit na ochablý penis a nevyžaduje ke svému použití pevnou erekci, jako je tomu u návleků na penis.

Nástavec na penis tvoří samotné dildo nebo vibrátor, a postroj, díky kterému bezpečně drží na místě. S postrojem je pomůcka buď pevně spojená, nebo je do něj připevněná tzv. "na volno" a dá se vyměnit za jinou hračku, třeba vibrátor nebo dildo s přísavkou. Postroj bývá nastavitelný, takže si jeho velikost upravíte podle potřeby.

Jak vybrat nástavec na penis

Nejprve zvažte velikost, kterou potřebujete. Vnější rozměry závisí na preferencích vaší drahé polovičky, ty vnitřní zase na velikosti vašeho nádobíčka (do nástavce se musí vejít penis v ochablém stavu).

Nástavec může být hladký, realisticky tvarovaný nebo může mít výrazné stimulační výstupky. Je důležité, aby byl připínací penis tvarovaný tak, aby vám a vašemu partnerovi poskytoval maximální potěšení i pohodlí.

Připínací penisy mohou být vyrobeny z různých materiálů. Vyberte si takový, který je vám příjemný na dotek a který splňuje vaše požadavky. Snad nejoblíbenější jsou nástavce ze silikonu, který je zdravotně nezávadný, sametově hebký na dotek a snadno se zahřeje na teplotu těla.

Při výběru si nezapomeňte zjistit, jak je nástavec připevněný k postroji a zda a jakým způsobem je nastavitelný samotný postroj. I jeho velikost a možnost přizpůsobení vlastnímu tělu je důležitá pro vaše pohodlí.

Čím nahradit nástavec na penis

Nástavec na penis je jedinou možností, jak partnerce dopřát sex, pokud se váš penis nechce postavit do pozoru. Pokud vám jde ale pouze o zvětšení nádobíčka, podívejte se i na návleky na penis. Ty jsou většinou měkčí a poskytnou vám realističtější pocit.

, Tým YOO.cz

Jak používat nástavec na penis

Používání nástavce na penis je jednoduché a narozdíl od jiných přípravků na zvětšení penisu je efekt okamžitý a stejný u každého muže. Obléknete si postroj, nástavec nasaďte na ochablý penis a následně upravte velikost postroje podle svých potřeb. Pak už můžete jít do akce

Při sexu myslete na důležitost komunikace a respektu. Buďte ohleduplní vůči své partnerce a rychlost a intenzitu přírazů volte podle jejího přání. Začínejte pomalu, ať si partnerka zvykne na nové pocity, a až poté můžete přidávat podle jejích reakcí.

Vyzkoušejte různé sexuální polohy, úhly zásunu i tempo a najděte takový rytmus, který vám oběma přinese nejvíce potěšení.V případě vibračního nástavce na penis vyzkoušejte všechny intenzity vibrací i vibrančí programy.

Klidně nástavec zkombinujte s dalšími pomůckami a doplňky, třeba mini vibrátorem, análním kolíkem nebo maskou na oči. Kombinací různých druhů stimulace a zakrytím očí zintenzivníte prožitek.

V případě potřeby použijte lubrikační gel, který zvýší kluznost, usnadní zásun nástavce na penis a sníží riziko oděrek a jiných sexuálních úrazů.

Jak pečovat o nástavec na penis

Při používání připínacího nástavce na penis myslete na základní hygienická pravidla a před a po každém použití jej důkladně omyjte zvenku i zevnitř pomocí teplé vody a jemného mýdla. Pro důkladnější vyčištění použijte speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky. Abyste si čištění usnadnili, můžete si před nasazením nástavce navléci na penis kondom.

Před uskladněním nezapomeňte nástavec zcela vysušit. Skladujte jej v suchu a temnu a odděleně od ostatních erotických hraček. Ideální je uchovávat jej v originálním obalu, látkovém pytlíku nebo kufříku na erotické hračky. Tím jej zároveň ochráníte před prachem.

Nástavce na penis dodají vašim ložnicovým hrám jiskru

Nástavce na penis jsou účinným způsobem, jak zvýšit potěšení v ložnici pro vás i vaši partnerku. Nejenže vám mohou snadno a rychle zvětšit penis a pomohou s problémy s erekcí, ale také zintenzivní partnerčin prožitek. Vyberte si ten pravý nástavec na penis z naší široké nabídky a užijte si v ložnici nezapomenutelný zážitek.