12 položek celkem
Trička a tílka

Nebojte se ukázat svoje tělo a vyrazte na párty jako sebevědomý lovec, kterému neodolá žádná roštěnka. Yoo, sexy pánská trička a tílka, promění vás ve frajírka.

Chcete se vyfintit do ložnice nebo na odvážnější párty? Vklouzněte do pánského trička nebo tílka. Tyhle kousky skvěle doplní další pánské erotické oblečení, jako jsou kalhoty nebo třeba boxerky. Vrrrrr, takovému štramákovi žádná samička neodolá.

Erotická pánská trička pro každou příležitost

V této kategorii najdete sexy pánská trika a tílka z klasické, průsvitné i lesklé látky, síťoviny, lacku i latexu. Bude vám víc slušet síťované tílko, nebo lesklé tričko? Hmmm, obojí!

Některá pánská trička mají praktický zip pro snadnější oblékání, jiná jsou zdobená třeba sexy šněrováním, přezkami nebo kovovými doplňky. Vyberou si tedy romantici i pořádní divočáci. Paráda!

PRŮVODCE BDSM: Chystáte se v novém tričku na nějakou divočinu? Kromě outfitu si můžete také vyladit své doupě neřestí. Poradíme vám, co všechno potřebujete k perfektnímu sadomasíčku. Nachystejte si nákupní seznam a nasosejte inspiraci v kompletním průvodci BDSM pomůckami pro pokročilé


Proč si vzít do ložnice sexy pánské tričko?

Nošení odvážného oblečení vám může pomoci cítit se sebevědomě a atraktivně. To může zvýšit vaši pohodu během erotických her. Správně vybrané triko nebo tílko totiž dokáže schovat drobné nedostatky, případně poukázat na vaše přednosti.

Některé erotické hry zahrnují prvky role play, kde si můžete zahrát různé postavy a scénáře. Sexy oblečení, jako jsou pánská trička, může pomoci dostat se snáze do role a přispět k uvěřitelnosti a většímu vzrušení.

Pánské tílko může přidat do vašich erotických her prvek náhody, "novosti" a překvapení, což může zpříjemnit celý zážitek a oživit zajetý stereotyp. Pro některé lidi zase hraje při erotických hrách významnou roli vizuální stimulace. Pánské tričko tak může pomoci rozproudit váš smyslový zážitek.

Každý má své vlastní preference a fantazie a nošení sexy pánského trika může být způsobem, jak vyjádřit své erotické touhy a uspokojit své vlastní potřeby. Někdy je to i něco víc – uspokojení fetiše (ať už na tento konkrétní kousek prádla, nebo materiál, ze kterého je pánské tílko či tričko vyrobené).

Jak vybrat pánské tílko nebo triko?

Zvažte, z jakého materiálu je erotické tričko vyrobené. Pro delší nošení je ideální tílko z měkkého, elastického a prodyšného materiálu, třeba síťoviny, bavlny či polyesteru s příměsí elastanu. Lack nebo latex se hodí spíše na ložnicové dovádění nebo erotickou párty

Vyberte si takový střih, který vám nejvíce sluší a ve kterém se cítíte pohodlně a sebevědomě. Můžete zvážit tričko s výstřihem či límečkem, průhledné tričko, triko se zipem nebo třeba tílko bez rukávů.

Zkontrolujte velikostní tabulku výrobce a změřte si své tělo (hrudník, pas) pro přesné porovnání. Správná velikost trička je důležitá pro pohodlné nošení a navíc zaručí, že vám tričko nebo tílko bude slušet. U upnutých trik je správná velikost ještě důležitější, protože musí vaše tělo obepnout jako druhá kůže.

Sexy pánské triko zažehne jiskru nejen v ložnici

Ať už hledáte sexy outfit na divokou noc nebo dovádění v ložnici, v naší nabídce erotických triček a tílek si jistě najdete to své. Tak na co ještě čekáte? Vyberte si své erotické pánské tričko nebo tílko a bavte se.