8 položek celkem
Kalhotky s dildem

Že je nošení spodního prádla pruda? Tak to asi ještě neznáte kalhotky a tanga s dildem. Čučí z nich péra dovnitř i ven, takže s nimi zažijete spoustu slastné legrace během nošení i při postelovém bušení.

Chcete poznat zcela nový rozměr potěšení? Nasaďte si kalhotky s dildem a začnou se dít věci. U nás najdete vzrušující kalhotky z klasické látky, latexu i kůže. Mmmm, tak jaký kousek si u nás vyberete?

Co zažijete v kalhotkách s dildem?

Kalhotky s jedním nebo dvěma vnitřními dildy či análním kolíkem zvládnou hravě potěšit vaginu i zadní vrátka. Nebo můžete vklouznout do kalhotek s vnějším dildem, které poslouží místo klasického připínáku. Náročnější labužnice ocení kalhotky s nafukovacím dildem. YOO, jde se zlobit.

TIP: Chystáte se v kalhotkách s dildem potěšit něčí prdelku? YOOoo, to bude žůžo! Mrkněte na článek o přípravě na anální sex, který vám prozradíjak bezbolestně brázdit anální zákoutí.


Jak si vybrat kalhotky s dildem?

Při výběru se ujistěte, že máte správnou velikost prádla i samotného dilda. V případě špatně zvolené velikosti prádla vám kalhotky nebudou sedět a neužijete si v nich potřebné pohodlíčko, protože vás třeba budou tlačit v pase.

Velikost dilda (především jeho průměr) zase ovlivní váš celkový zážitek a míru rozkoše. Příliš malé dildo uvnitř ani neucítíte, příliš velké zase do sebe budete těžko dostávat a dokonce vás to může i bolet. Velikost vnějšího dilda pak ovlivní i míru potěšení vaší drahé polovičky.

Zaměřte se i na materiály. Kalhotky z elastické látky budou pohodlné a můžete s nimi vyrazit i ven, latexové kalhotky s dildem vás zase pevně obepnou a hodí se spíše na domácí radovánky. Dildo by mělo být měkké a ohebné, aby se přizpůsobilo vašim potřebám. Ideální je silikon nebo PVC.

Kalhotky s dildem jsou super, ale nevrní

Kalhotky s dildem vám sice poskytnou zábavné potěšení a opojný pocit naplnění, ale většinou nevibrují. Pokud chcete zažít intenzivnější stimulaci, mrkněte se také na vibrační kalhotky

, Tým YOO.cz

Jak si užít kalhotky s dildem na maximum

Kalhotky s dildem využívejte s rozvahou a při zavádění dilda použijte v případě potřeby lubrikant, který zvýší kluznost a sníží tření a riziko podráždění.Při zavádění nespěchejte a dejte si čas na to, abyste si zvykla na nové pocity (hlavně v případě kalhotek s análním dildem či kolíkem).

V případě partnerských hrátek a kalhotek s vnějším dildem nezapomínejte na komunikaci a ohleduplnost. Nebojte se s partnerem vyzkoušet různé polohy, abyste našli ten nejlepší úhel pro snadné zásuny a maximální rozkoš.

Po použití důkladně vyčistěte dildo i kalhotky, aby byly připraveny pro další použití. Na umělý penis stačí teplá voda a jemné mýdlo, pro důkladnější vyčištění doporučujeme použít dezinfekci na erotické hračky. Samotné kalhotky je pak většinou nejlepší vyprat v ruce.

Nezapomínejte na to, že latexové kalhotky s dildem je potřeba leštit a pudrovat, aby se krásně leskly a snadno oblékaly i nosily. Kožené kalhotky je zase dobré čas od času naimpregnovat, aby kůže neztratila své jedinečné vlastnosti.

Kalhotky s dildem přinášejí diskrétní rozkoš

V kalhotkách s dildem si užijete nezapomenutelné hrátky o samotě i s partnerem. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat z naší úžasné nabídky kalhotek s dildem a připravte se na nezapomenutelnou cestu splněných fantazií a rozkoše.