Anální lubrikační gely

Nejprodávanější

38 položek celkem
Lubrikační gel FISTS, 500 ml
Bestseller
499 Kč
6478
Anální vodní lubrikační gel TOYJOY  100 ml 11156
Vodní lubrikační gel Anal Lube  100 ml
239 Kč
10700
Anální lubrikační gel Bathmate  93 ml
359 Kč
7951
Pro anální sex

Při sexu zezadu vám drhnou a skřípou vrátka? Tak je pořádně promažte! Anální lubrikační gely zpřístupní zadní dráhu veškerému potěšení a experimentům. Yooo, teď už to půjde krásně zlehka.

Kdo maže, ten jede… a u análního sexu to platí dvojnásob. Lubrikační gely pro anální sex jsou povinná výbava všech zadkomilů! Anální gely mají vyšší hustotu a kluznost, dlouhodobý lubrikační efekt a často vám sedínku i šetrně vydezinfikují. Jupííí!

TIP: Vždy si ověřte, jestli můžete daný typ lubrikantu používat spolu s kondomem.

Co všechno umí anální lubrikační gely?

Lubrikační gely na anální sex jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické potřeby této sexuální aktivity. Často mají hustší konzistenci, což pomáhá zlepšit kluzkost a snížit tření při penetraci. Navíc tolik nestékají a zůstávají tam, kde je potřebujete mít.

Anální lubrikační gely oproti běžným lubrikantům pomaleji vysychají a zajistí dlouhodobější kluznost, což je u análního sexu důležité, protože tato aktivita může vyžadovat více času a trpělivosti.

Některé anální lubrikanty obsahují uvolňující nebo znecitlivující složky, které mohou pomoci snížit nepříjemné pocity a bolest při análním sexu. Je však důležité je používat s opatrností a v souladu s pokyny výrobce.

Lubrikační gel na anální sex také často obsahuje dezinfekční přísady s antimikrobiálním efektem nebo složky se zklidňujícím a protizánětlivým účinkem při podráždění. Mohou být obohaceny také o rostlinné extrakty s podobným účinkem (například Aloe Vera či ženšen).

TIP: Chcete si udělat v lubrikačních gelech přehled? Mrkněte na našeho vychytaného průvodce lubrikačními gely, se kterým si snadno vyberete mazadlo přesně na míru svému potěšení. Jupí, ani jedna dírka nezůstane suchá!


Jak vybrat anální lubrikační gel

Rozhodněte se, zda chcete lubrikační gel na bázi vody nebo silikonu. Gely na vodní bázi jsou obecně vhodné pro většinu situací, jsou snadno omyvatelné a kompatibilní s kondomy a většinou sexuálních hraček.

Anální gely na bázi silikonu jsou dlouhotrvající a ideální pro dlouhé sexuální aktivity, ale nejsou kompatibilní s některými hračkami a kondomy. Existují i anální gely na hybridní bázi, které kombinují výhodou obou dvou základních typů.

Pokud máte alergii na určité složky nebo citlivou pokožku, přečtěte si složení a vybírejte anální lubrikační gely, které jsou hypoalergenní a bez parabenů, glycerinu nebo dalších potenciálně dráždivých složek.

Jestliže máte obavy z bolesti nebo nepříjemných pocitů při análním sexu, můžete si vybrat lubrikant s relaxačními složkami, které mohou pomoci uvolnit anální svaly a snížit nepohodlí.

Sledujte datum expirace a ujistěte se, že lubrikační gel na anální sex není prošlý, abyste získali nejlepší "výkon" a bezpečnost.

Sledujte, s jakými materiály je anální lubrikační gel kompatibilní

Plánujete anální dovádění, ale výběr správného lubrikáče je pro vás peklo? Základní poučka zní: Silikon se se silikonem nekamarádí. Silikonové lubrikanty nepoužívejte na pomůcky ze silikonu, TPE a TPR. Myslete na to vždycky, když budete chtít lubrikant použít používat spolu s kondomem nebo vybranou anální hračkou a radši si vždy ověřte, jestli se na to daný typ lubrikantu hodí.

, Tým YOO.cz

Vyberte si svůj anální gel

Díky análnímu lubrikantu si užijete hrátky se zadní bránou skutečně naplno. Pojďte si vybrat z naší bohaté nabídky. Najdete u nás anální lubrikační gely na vodní, silikonové i hybridní bázi s různou konzistencí – od klasické gelové přes krémovou až po hutnou máslovou. YOOoo, to bude jízda!