Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
33 položek celkem
Lubrikační gel FISTS, 500 ml
489 Kč
6478
Anální lubrikační gel Bathmate  93 ml
359 Kč
7951
Vodní lubrikační gel Anal Lube  100 ml
239 Kč
10700
Nahoru
Další produkty
Pro anální sex

Při sexu zezadu vám drhnou a skřípou vrátka? Tak je pořádně promažte! Anální lubrikační gely zpřístupní zadní dráhu veškerému potěšení a experimentům. Yooo, teď už to půjde krásně zlehka.

Kdo maže, ten jede… a u análního sexu to platí dvojnásob. Lubrikační gely pro anální sex jsou povinná výbava všech zadkomilů! Anální gely mají vyšší hustotu a kluznost, dlouhodobý lubrikační efekt a často vám sedínku i šetrně vydezinfikují. Jupííí!

TIP: Vždy si ověřte, jestli můžete daný typ lubrikantu používat spolu s kondomem.

Po jakém análním lubrikantu sáhnout?

U nás najdete anální lubrikační gely na vodní, silikonové nebo hybridní bázi s různou konzistencí - od klasické gelové přes krémovou až po hutnou máslovou.

Lubrikanty na anální sex mohou být obohaceny o rostlinné extrakty (například Aloe Vera či ženšen). Navíc mohou obsahovat složky, které prdelku mírně znecitliví nebo ji uvolní, což ocení především začátečníci.

TIP: Chcete si udělat v lubrikačních gelech přehled? Mrkněte na našeho vychytaného průvodce lubrikačními gely, se kterým si snadno vyberete mazadlo přesně na míru svému potěšení. Jupí, ani jedna dírka nezůstane suchá!