Klinik

Nejprodávanější

64 položek celkem
Dilatátor s kuličkami, 8 mm
389 Kč
2860
Wartenbergovo kolečko, 18 cm
459 Kč
2054
Dilatátor - stupňovitý, 5-8 mm
389 Kč
2859
Klystýr Ultimate Cleansing System
Bestseller
669 Kč
6654
Dilatátor Dip Stick Ribbed - vroubkovaný  10 mm 2578
Dilatátor - kolík do penisu (dutý)  7 mm 2870
Klystýr COLT Anal Douche
579 Kč
436
Intimní sprcha The Drizzle
509 Kč
10780
Klystýr The Reservoir
919 Kč
10789
Wartenbergovo kolečko Taboom
309 Kč
10554
Klystýr Rebel Anal Shower
539 Kč
7494
Nahoru
Další produkty
Klinik

Staňte se gynekologem, urologem nebo análním specialistou. Zařiďte si domácí ordinaci a připravte svého drahouška na první lékařský zákrok. Klystýry, dilatátory, roztahovače a gynekologická či anální zrcadla - prostě vše pro úžasnou hru na doktora. Další, prosím!

Odložte si a položte se na lehátko… tak přesně tahle věta může nastartovat vaši novou sexuální kapitolu. Dospělácká varianta hry na doktora aneb klinik sex je jedna z nejpikantnějších praktik BDSM a může zahrnovat spoustu dalších čuňačinek – bondage, spanking, piss, elektrosex, CBT, fisting.

Jak probíhají klinik hrátky?

A o co v rámci klinik radovánek vlastně jde? Součástí urologického vyšetření jsou například odběry zlatavého moku (moči) a spermatu, cévkování a hlavně sounding!

Gynekologická vyšetření zahrnují důkladné prohlídky vnějších zákoutí, detailní zkoumání vnitřku vaginy pomocí gynekologického zrcadla nebo vaginálního roztahovače.

Po důkladném klystýru, provádějte hloubkové průzkumy prdelek za pomoci análního zrcadla, které vám poskytne potřebný prostor a rozhled pro práci. U pánů se zaměřte hlavně na studium toho nejdůležitějšího – prostaty.

TIPŘíkáte si, že byste klinik sex rádi vyzkoušeli, ale absolutně netušíte, jakou ordinaci si otevřít, natož jakými nástroji ji vybavit? Nasosejte inspiraci v našem průvodci klinik sexem, kde se dozvíte to nejpodstatnější. 


Proč se lidem líbí klinik sex?

Klinik sex může být pro některé lidi vzrušujícím způsobem, jak prozkoumat a hrát si s různými roleplay scénáři. Mohou si užívat napodobování pacienta a zdravotníka nebo si vyzkoušet mocenské dynamiky spojené s těmito rolemi.

Pro jiné může být dominantně-submisivní povaha těchto her, případně estetika spojená s lékařskými scénami a procedurami, kostýmky nebo pomůckami. Tento aspekt klinik sexu pro ně může být vzrušující a stimulující.

Také se může jednat o fetiš na konkrétní pomůcku či praktiku. Pokud ji konkrétní člověk zahrne do svých sexuálních her, pomůže mu umocnit vzrušení a usnadňuje dosažení orgasmu.

Pro některé páry nebo jednotlivce může být klinik sex způsobem, jak přinést do svého sexuálního života nové zážitky a vzrušení. Experimentování s novými scénáři a rolemi jim může pomoci rozšířit sexuální obzory a poskytnout nové formy stimulace.

Co z klinik praktik vyzkoušet jako první?

Osobně mne překvapilo, jak moc jsou klinik pomůcky oblíbené. Mezi chlapy 'jedou' zejména lékařské nástroje pro sounding - dilatátory močové trubice. Nejspíš proto, že poskytují úplně jiné pocity při masturbaci. Chcete to, máme to.

Páry nakupují vybavení pro klinik sex ne tak často, ale zase si berou celé vybavení pro fake lékařskou prohlídku - kostýmky zdravotní sestry, klystýry, roztahovací kolíky a různé kovové pomůcky. Měli jsme i zákazníky, kteří si zařídili celou 'domácí kliniku'.

, Tým YOO.cz

Jaké klinik pomůcky pro vás máme?

Vybrali jsme pro vás vše, co budete potřebovat k "lékařskému" vyšetření a ošetření ženy i mužedilatátory do penisu i vaginy, klystýry, anální sprchy, gynekologická i anální zrcadla, roztahovače vaginy, lékařské kostýmky, latexové rukavice a spoustu dalších žůžo pomůcek na klinik sex. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat a objevte kouzlo sexuální hry na doktory plné vzrušení.