Biče a bičíky

Nejprodávanější

15 položek celkem
Jezdecký bičík Srdíčko S&M
399 Kč
1373
Bič se srdíčkem Bad Kitty
289 Kč
3804
Dlouhý jezdecký bičík Enchanted S&M
529 Kč
6903
SCANDAL Plácačka s lechtátkem z peříček 2807
Kožený jezdecký bičík ZADO
599 Kč
7204
SCANDAL Rozdvojený jezdecký bičík
469 Kč
4663
Jezdecký bičík se srdíčkem Rimba
459 Kč
6158
SCANDAL Bič
Výprodej
649 Kč
2802
Bičík s peříčkovým šimrátkem Bad Kitty 10376
Jezdecký bičík Taboom
429 Kč
10561
SCANDAL Široký jezdecký bičík
Výprodej
469 Kč
4664
Jezdecký bičík se srdíčkem Bad Kitty 8794
Biče, bičíky

Neposlouchá? Neplní rozkazy? Chce to tvrdou drezúru! Vezměte do ruky bičík nebo bič a rozdejte pár ran na holou. Mrsk, mrsk! Prdýlka bude jako v ohni a mazlík už bude příště poslouchat. Tak šup na něj.

Máte chuť na špetku štiplavé bolesti? Biče a bičíky zkrotí všechny nemravné holky i hodně zlobivé subíky. Stačí pár úderů a prdýlka vaší oběti bude zářit rudou barvou.

Jak vypadá jezdecký bičík?

Spíše než klasické biče, kterými v prérii divoce sviští sexy kovbojové, se pro erotický spanking používají jezdecké bičíky. Ty jsou kratší, mají praktickou rukojeť a konec zakončený malinkou plácačkou, která mírně roznese sílu úderu.

Někdy je bičík oboustranný a z druhé strany má šimrátko, kterým můžete svého miláčka pořádně zlechtat, nebo důtky, kterými lze polechtat i způsobit štiplavou bolest.

TIP: Než se pustíte do plácání, domluvte si bezpečné slovo nebo gesto – přijde vhod, když bude mrskané osobě něco extrémně nepříjemné či bolestivé. Ať už to bude ROHLÍK, ŠPAGETY, NECHTOHONEBOZAVOLÁMTVÝMÁMĚ či zkřížené prsty, tento signál vždy znamená okamžité ukončení veškerých aktivit. Dál ani plác!

Přečtěte si článek Jak na erotický spanking, kde se dozvíte, jak si hrát bezpečně. 


Jak se dá využít bičík

Jezdecký bičík je skvělý při roleplay radovánkách (především pak ponyplay, íhahááá) i jako trestací nástroj během BDSM her. Váš miláček vás neposlouchá, nebo udělal něco, co neměl? Přehněte si jej přes kolínko, stáhněte mu gaťata a lupněte mu pár ran bičíkem na holou prdýlku. Příště už si rozmyslí, jestli bude poslouchat.

Biče neslouží pouze jako pomůcka pro vzrušující výprask, ale i jako symbol nadřazenosti podobně jako rákoska. Kdo má v ruce bičík, ten určuje tempo hry podobně jako žokej, který popohání svého koníka co nejvyšší rychlostí k cíli.

Jak vybrat správný jezdecký bičík?

Jezdecký bičík mívá plácačku vyrobenou z různých materiálů, jako je kůže, koženka, latex nebo silikon. Každý materiál může poskytnout jiný pocit na pokožce a jiný stupeň bolesti. Zvažte tedy, který materiál je pro vás ten pravý. Některé plácačky mívají kovové plochy, které při dopadu na kůži přinesou větší bolest.

Tělo bičíku by mělo být z dostatečně ohebného materiálu, aby poskytl příjemný švih a zároveň se při výprasku nezlomil.

Kromě materiálu zvažte i velikost plácačky a délku bičíku. Čím větší plácačka bude, tím větší plochu těla zasáhnete jediným úderem. Kratší bičíky mohou být snadněji ovladatelné, zatímco delší bičíky vám poskytnou širší rozptyl ran a dostatečný odstup od partnera.

Při výběru je samozřejmě důležité i to, aby se vám jezdecký bičík líbil na pohled. Vyberte si tedy bičík, který odpovídá vašim představám a který případně ladí k vaší zbývající BDSM výbavičce.

Jak využít bičík na maximum

Předtím než začnete, si se svým partnerem nebo partnery promluvte o svých hranicích, přáních a obavách. Je důležité mít jasnou komunikaci a dohodu ohledně toho, co je přijatelné a co ne.

Bezpečnost je klíčová. Zajistěte proto, že víte, jak jezdecký bičík používat, a že jste se seznámili s technikami a způsoby minimalizace rizika zranění.

Před začátkem hrátek s bičíkem je důležité provést tzv. zahřátí (warming-up) těla. Použijte lehčí údery a postupně zvyšujte intenzitu. Stejně tak důležité je po hrátkách provést ochlazování (cooling-down), kdy opět přejdete na jemné doteky a masáž.

Zkoušejte různé techniky výprasku a intenzitu ran. Začínejte pomalu a postupně přidávejte, abyste mohli reagovat na pocity a komunikovat se svým partnerem. Bičování může mít různé účinky na různých částech těla. Experimentujte s různými částmi těla a pozorně sledujte reakce partnera.

Během hrátek s bičíkem je důležité udržovat otevřenou komunikaci. Neustále se ptejte na pocity a reakce, abyste se mohli přizpůsobit partnerovým potřebám a zaručit příjemný a bezpečný zážitek. Sledujte reakce a pocity vašeho partnera a učte se na základě toho, co funguje a co je příjemné.

Pokud se věnujete role-playing hrám, zahrňte bičík do scénáře, který budete hrát. To může přinést další rozměr do vašich hrátek. Hra s bičíkem může stimulovat různé smysly a vnímání. Kromě bolesti může drezurní bičík vyvolat různé pocity a emocionální reakce.

Ne vždy přinese bičík kýžený efekt

Dávejte si pozor – někdo bere výprask jako odměnu! I při výprasku jezdeckým bičíkem je tedy potřeba znát přání a potřeby svého partnera. Podle toho budete směrovat hru tím správným směrem a můžete zvolit i jinou formu trestání, třeba bondage.

, Tým YOO.cz

Vyberte si svůj jezdecký bičík ještě dnes

Jezdecké bičíky jsou prostě skvělé. Poslouží k drezuře a trestání partnera i jako symbol moci. Pojďte si vybrat z naší nabídky bičů a bičíků a ponořte se do spanking hrátek s pořádným švihem.