Erotická masáž

Nejprodávanější

84 položek celkem
Masážní olej Intimate Earth Relax  120 ml 7588
Nepromokavé PVC prostěradlo Nuru  černé 7978
Nahoru
Další produkty
Erotická masáž

Erotická masáž je nejlepší předehra, která její nožky zaručeně roztáhne daleko od sebe. Namažte se masážním olejem a doklouzejte až ke šťastnému konci. Masážní pomůcky zrelaxují tělo a zatočí s častými výmluvami na bolest hlavy. Masážní svíčky zahřejí na duši i pokožce.

Pohodlí, teploučko, kluzká a voňavá pokožka... To je erotická masáž. Přeneste finty profesionálních masérů do své ložnice a pořiďte si pomůcky, kterými povýšíte takové to domácí “hňahňání“ na nezapomenutelný zážitek.

Co všechno budete potřebovat během erotické masáže?

Voňavé masážní gely a oleje naplní místnost sexuálním nábojem, ty hřejivé vás zase pořádně rozpálí. Masážní svíčky po zapálení zaplní místnost krásnou vůní a po chvíli hoření se svíčka změní v příjemně teplý masážní olej. Masážní hlavice a pomůcky vám zase ulehčí práci a potěší i intimní partie. YOOoo, to bude labůžo. 

JAK NA MASÁŽ: Chcete své polovičce přichystat pořádné labůžo? Zjistěte, jak si doma připravit ty nejlepší podmínky a kam sáhnout, aby byla masáž co nejpříjemnější. Článek s návodem na vzrušující partnerskou masáž vám ukáže, že domácí masáž je fááááákt brnkačka. 


Jaký je rozdíl mezi klasickou a erotickou masáží?

Hlavním cílem klasické masáže je relaxace mysli a těla a uvolnění svalů. Při masáži se zaměřujete na celé tělo kromě intimních partií. Při masáži využijete různé masážní techniky, jako jsou tlakové body, hladké pohyby, hnětení a tření, abyste uvolnili napětí ve svalech a zlepšili krevní oběh. 

Cílem erotické masáže je budovat sexuální vzrušení a prohloubit intimní pocity. Často se soustředí na stimulaci erogenních zón a intimních partií. Proto erotická masáž často slouží jako předehra. Při erotické masáži můžete do hry zapojit smyslné doteky, jako je jemné laskání a hlazení, ale třeba i polibky, lízání či lehké kousání. Navíc využijete znalosti masturbačních technik.

Specialitou je pak nuru masáž, při které vzrušení doslova stříká do všech stran. Při masírování totiž používáte celé své tělo a spoooustu nuru gelu, díky kterému to parádně klouže.

Jaké jsou výhody erotické masáže?

Během erotické masáže může dojít k uvolnění svalů a celkovému pocitu relaxace, což může snížit stres a napětí. Smyslné doteky a intimní interakce navíc mohou podpořit uvolňování endorfinů, což může zlepšit náladu a zvýšit pocit blaha.

Erotická masáž může zvýšit i pocit blízkosti, intimity a vzájemného spojení mezi partnery. Také se můžete naučit lépe komunikovat ohledně svých potřeb, přání a hranic, což může posílit váš vztah.

Smyslná masáž vám také může poskytnout bezpečné prostředí pro prozkoumávání sexuálních fantazií a zkoumání svého či partnerova těla bez jakýchkoliv předsudků. To může posílit vaše sebevědomí.

Erotická masáž může zlepšit krevní oběh v oblastech, které jsou stimulovány, což může mít pozitivní účinek nejen na zvýšení jejich citlivosti, ale i na celkové zdraví. Některé formy masáže mohou dokonce snižovat bolest a napětí ve svalových a kloubních oblastech.

Pár tipů, jak si užít masáž doma

Než se pustíte do erotické masáže, vytvořte si příjemnou atmosféru. Zapalte vonnou svíčku nebo použijte aroma difuzér a připravte si jemné prostěradlo na masážní plochu. Důležitá je i příjemná teplota v místnosti, aby vám masírovaná polovička nezmrzla.

K masáži je lepší přítmí, takže stáhněte žaluzie nebo zatáhněte závěsy a rožněte tak maximálně lampičku. Hodí se i nějaká ta příjemná muzika. YOOoo, prostě romantika jako poleno.

Je důležité otevřeně komunikovat s partnerem. Diskutujte o svých představách, o tom, co se vám líbí, a nastavte si hranice, kam až může masáž zajít. Ne vždy totiž znamená, že když partnerovi prohňácnete záda nebo nožky, tak vás hned pustí do svého klína. Masáž je hlavně o vytvoření emocionálního spojení, potěšení, odplavení starostí a objevování partnerova těla.

Naučte se základní techniky masáže, jako je třeba hlazení, tlakové body a jemné tření. Používejte pomalé a plynulé pohyby, které budou stimulovat smysly a pomůžou k relaxaci těla i mysli, a zbytečně moc netlačte. V rámci erotické masáže se naučte i zajímavé techniky pro oblažení intimních partií a ňader.

Použijte kvalitní masážní olej, gel, nebo svíčku. Pomůžou snížit tření a krásně voní, takže masáž zpříjemní fyzicky i duševně. Masážní oleje a svíčky jsou většinou vhodné pouze na vnější použití, takže pokud plánujete zajet rukou i do rozkroku, volte raději masážní gel zkombinovaný s lubrikantem.

I po masáži se věnujte svému partnerovi a dejte mu čas, aby se postupně vrátil do reality všedních dní. Můžete se třeba jen tulit nebo si dát společnou sprchu. Je jen na vás, jestli bude následovat sex, nebo jestli se v masírování prohodíte.

Vrcholem erotické masáže je NURU

NURU je vzrůšo typ masáže, při které využijete nejen své ruce, ale celé tělo. Během této výjimečně erotické masáže spotřebujete faaakt velkou spoustu masážního gelu, takže se vám bude hodit praktické nepromokavé prostěradlo, pomocí kterého ochráníte svoji postel před znečištěním.

, Tým YOO.cz

Erotické masáže zažehnou jiskru v ložnici

Erotické masáže dodají vašemu vztahu krásný a romantický nádech. Zkuste to a užijte si to! Máme pro vás vše, co budete potřebovat pro masáž celého těla i intimních partií. YOOoo, to bude smyslně kluzký zážitek.