127 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Erotická masáž

Erotická masáž je nejlepší předehra, která její nožky zaručeně roztáhne daleko od sebe. Namažte se masážním olejem a doklouzejte až ke šťastnému konci. Masážní pomůcky zrelaxují tělo a zatočí s častými výmluvami na bolest hlavy. Masážní svíčky zahřejí na duši i pokožce.

Pohodlí, teploučko, kluzká a voňavá pokožka... To je erotická masáž. Přeneste finty profesionálních masérů do své ložnice a pořiďte si pomůcky, kterými povýšíte takové to domácí “hňahňání“ na nezapomenutelný zážitek.

Co všechno budete potřebovat na erotickou masáž?

Voňavé masážní gely a oleje naplní místnost sexuálním nábojem, ty hřejivé vás zase pořádně rozpálí. Masážní svíčky po zapálení zaplní místnost krásnou vůní a po chvíli hoření se svíčka změní v příjemně teplý masážní olej. Masážní pomůcky vám zase ulehčí práci. YOOoo, to bude labůžo. 

TIP: Plánujete pořádně kluzkou NURU masáž? Budou se vám hodit nepromokavá prostěradla.

JAK NA MASÁŽ: Chcete své polovičce přichystat pořádné labůžo? Zjistěte, jak si doma připravit ty nejlepší podmínky a kam sáhnout, aby byla masáž co nejpříjemnější. Článek s návodem na vzrušující partnerskou masáž vám ukáže, že domácí masáž je fááááákt brnkačka. 


Pár tipů, jak si užít masáž doma

Vytvořte si příjemnou atmosféru. Zapalte vonnou svíčku nebo použijte aroma difuzér a připravte si jemné prostěradlo na masážní plochu. Důležitá je i příjemná teplota v místnosti, aby vám masírovaná polovička nezmrzla. K masáži je lepší přítmí, takže stáhněte žaluzie nebo zatáhněte závěsy a rožněte tak maximálně lampičku. Hodí se i nějaká ta příjemná muzika. YOOoo, prostě romantika jako poleno.

Je důležité otevřeně komunikovat s partnerem. Diskutujte o svých představách, o tom, co se vám líbí, a nastavte si hranice, kam až může masáž zajít. Ne vždy totiž znamená, že když partnerovi prohňácnete záda nebo nožky, tak vás hned pustí do svého klína. Masáž je hlavně o vytvoření emocionálního spojení, potěšení, odplavení starostí a objevování partnerova těla.

Naučte se základní techniky masáže, jako je třeba hlazení, tlakové body a jemné tření. Používejte pomalé a plynulé pohyby, které budou stimulovat smysly a pomůžou k relaxaci těla i mysli, a zbytečně moc netlačte. V rámci erotické masáže se naučte i zajímavé techniky pro oblažení intimních partií a ňader.

Použijte kvalitní masážní olej, gel, nebo svíčku. Pomůžou snížit tření a krásně voní, takže masáž zpříjemní fyzicky i duševně. Masážní oleje a svíčky jsou většinou vhodné pouze na vnější použití, takže pokud plánujete zajet rukou i do rozkroku, volte raději masážní gel zkombinovaný s lubrikantem.

I po masáži se věnujte svému partnerovi a dejte mu čas, aby se postupně vrátil do reality všedních dní. Můžete se třeba jen tulit nebo si dát společnou sprchu. Je jen na vás, jestli bude následovat sex, nebo jestli se v masírování prohodíte.

Erotické masáže zažehnou jiskru v ložnici

Erotické masáže dodají vašemu vztahu krásný a romantický nádech. Zkuste to a užijte si to! Máme pro vás vše, co budete potřebovat pro masáž celého těla i intimních partií. YOOoo, to bude smyslně kluzký zážitek.