Erotická masáž

Nejprodávanější

93 položek celkem
BIO Erotický masážní olej Shunga Green Tea Organica  250 ml 3179
Erotický masážní olej Shunga Desire Vanilla  250 ml
499 Kč
4533
Erotický masážní olej Shunga Sensation Lavender  250 ml
499 Kč
2386
Nahoru
Další produkty

Erotická masáž je nejlepší předehra, která její nožky zaručeně roztáhne daleko od sebe. Namažte se masážním olejem a doklouzejte až ke šťastnému konci. Masážní pomůcky zrelaxují tělo a zatočí s častými výmluvami na bolest hlavy. Masážní svíčky zahřejí na duši i pokožce.

Masážní oleje se vyrábějí v mnoha různých vůních, typech či provedeních. Pokud erotické masáže patří k vašim oblíbeným aktivitám, tak jste tu správně. 

Masážní oleje

Masáž je skvělá jako milostná předehra. Když se partnera můžete dotýkat na těle, kdekoliv uznáte za vhodné, občas to volně přejde k orálnímu sexu - však to jistě znáte. Proto tu máme jedlé masážní oleje, které jsou na tohle perfektní.

Masážní svíčky

Masážní svíčku nejspíš nebude znát každý. Svým vzhledem se od normální nijak neliší. Necháte olej ve svíčce rozehřát a až bude dostatečné množství oleje rozpuštěno, můžete začít s masáží. Nemusíte se bát, že se popálíte. Olej je sice horký, ale nikdy tak, aby to bylo nepříjemné. Svíčka vám navíc krásně provoní pokoj.

Masážní emulze 

Hřejivé emulze partner nabudí svoji smyslnou vůní, které máme hned v šesti variantách. Krásně prohřejí masírované části a rozehřejí na sex. Jsou skvělé na uvolnění, kdy si chcete odpočinout a relaxovat, tak i jako předehra pro vášnivé chvilky.