9 položek celkem
Závaží na varlata

Máte rádi, když se vám koule při sebemenším pohybu houpou mezi koleny? Pak na ně pověste závaží na varlata. Čím těžší natahovák si vyberete, tím větší bolest a slast zažijete. Tak hurá do toho, jen ať to vlaje!

Milujete pocit, když vám koule hlasitě pleskají o stehna? Toužíte nosit pytel až u kolen? Yoo, pak je pro vás CBT disciplína natahování varlat jako stvořená. Plesky, plesk!

Závaží na varlata = slast pro koule

A jak tahle udělátka vlastně fungují? Natahovače varlat a závaží na varlata se obepnou těsně okolo šourku a následně silně stlačují ořechy směrem dolů.

Padáček pro natahování varlat zase připomíná malý límeček a má postroj pro připevnění libovolného závaží. Míra slasti či bolesti pak závisí na míře utažení a hmotnosti břemena. YOOoo, jen ať se varlátka houpou co nejníže.

TIPDrsné CBT praktiky zahrnují například kopání do koulídrcení koulí (mačkáním či pošlapáním)elektrošoky do penisuspanking genitáliínatahování nebo sounding. Pro někoho velké ááááu, pro jiného slastné wáááu. Článek o mučení penisu a varlat vám prozradí víc.


Závaží versus natahovač varlat

  • Natahovač varlat (angl. ball stretcher) – v podstatě je to široký elastický kroužek, který navléknete na šourek tak, aby vytvořil dlooouhou bariéru mezi tělem a koulemi. Tím varlata natáhne, aniž by musela pomáhat gravitace.
  • Závaží na varlata – jedná se většinou o kroužek o různé hmotnosti, který bývá vyrobený z nerezové oceli nebo jiného kovu. Nasadíte jej na šourek a vlivem gravitace je pak natahuje.

Jak bezpečně používat natahovač varlat

V prvé řadě si vyberte vhodný typ natahovače a správnou hmotnost. Začátečníci ocení spíše menší elastický natahovač nebo lehounké závaží, které nenatáhne koule až ke kolenům. Jakmile si vaše varlata zvyknou a lehký natahovač už vám nebude přinášet potřebnou dávku slasti a bolesti, tak si prostě přidejte.

U natahovače či závaží na varlata závisí i na jeho vnitřním průměru, protože vás nesmí příliš škrtit, a zároveň nesmí být příliš volné. Některé kousky mají nastavitelný vnitřní průměr pro větší pohodlí.

Začněte pomalu, buďte trpěliví a nikam nespěchejte. Závaží hned nepouštějte a po nasazení na varlata ho ještě chvíli nadlehčujte rukou. Až když se budete cítit plně připravení, můžete jej pustit a nechat zapůsobit naplno.

Jestliže si užíváte BDSM hrátky s partnerem a trápíte jeho varlata, buďte ohleduplní, respektujte jeho potřeby a přání a komunikujte. Pokud už toho na něj bude moc, tak natahovač varlat okamžitě sundejte nebo na chvíli hru zastavte, aby si mohl vydechnout. A nezapomínejte – vše se děje pouze se souhlasem.

Vyzkoušejte závaží nebo natahovač varlat

Máte rádi trýznění pánského nádobíčka nebo jen chcete zažít něco nového? Vyberte si z naší nabídky závaží a natahovačů varlat a pusťte se do BDSM hrátek, které spojují bolest a rozkoš v neodolatelně chutný koktejl. Mňam.