25 položek celkem
S otvorem

Jen co na vás hupsne frfňá, že to svlékání je otrava? No tak si oblékněte kalhotky s otvorem a je to. Bude čučet jak puk až zjistí, že máte spodní prádlo, ale nic mu nebrání v lízání a zásunu.

Chcete si užít sexy prádelko déle, než pouze během předehry? Tak to jste tady správně. Kalhotky s otvorem, které u nás najdete, vynosíte v ložnici, ale klidně v nich můžete celý den čekat na případnou rychlovku. Vrrrrr, budou se dít věci.

Kalhotky s otevřeným rozkrokem si můžete nechat i při sexu

Kalhotky s otevřeným rozkrokem jsou ideální na divoké "rychlovky", protože se nemusíte zdržovat jejich svlékáním. Bývají ušity z klasické látky i něžné krajky, speciální kousky pak mají v rozkroku perličkové řetízky, které vás budou příjemně stimulovat nejen na čudlíčku rozkoše. YOOoooo!

JAK NA LATEX: Toužíte po latexových kalhotkách s otvorem? Latex pevně obepne křivky těla a navodí pocit druhé kůže. A ta vůůůůně! Charismatické aroma je tak opojné, že téhle gumě odpustíte i větší nároky na péči. Mrkněte na tipy v našem průvodci latexem a vaše oblíbené kousky vám vydrží věčně. 


Co jsou kalhotky s otvorem?

Kalhotky s otvorem jsou jedinečným kouskem erotického spodního prádla, který se během posledních let stal oblíbeným trendem u mnoha žen.

Jsou neuvěřitelně svůdné, dáte jimi jasně najevo, že máte chuť laškovat a za žádné situace je nemusíte svlékat, protože nabízí možnost pohodlného a snadného přístupu k intimním partiím a jejich laskání. No a taky jsou jako dělané na rychlovky během dne, juchů.

Typy kalhotek s otvorem

V dnešní době existuje mnoho typů kalhotek s otvorem. Můžete narazit na klasické dámské kalhotky, tanga, brazilky i řemínkové kousky.

Některé otevřené kalhotky mají menší otvor pro přístup k ženské svatyni, jiné mají otevřený rozkrok a umožňují i přístup k zadečku. Erotické kalhotky s otvorem dokonce mohou mít i zapínání na zip, knoflíčky nebo druky, takže jsou vyzývavé jen ve chvíli, kdy je to žádané.

Jaké výhody přinášejí kalhotky s otvorem?

Kalhotky s otvorem využijete především během intimních her a předehry. Otvor v rozkroku umožňuje snadný přístup k intimním partiím a nošení kalhotek může přidat do vašeho života další stupeň vzrušení a stimulace.

Kalhotky navíc vykouzlí erotické a vzrušující momenty – vás naladí na erotickou vlnu, případně vám přinesou i fyzické potěšení, a pro partnera budou sexy překvapením.

Kalhotky s otvorem mohou sloužit i jako způsob náznaku a provokace. Odkrytá část intimních partií ukáže vaše rozverné já a může vyvolat vzrušení a touhu u partnera.

V některých případech mohou kalhotky s otvorem nabídnout pohodlí a volnost pohybu, zejména v situacích, kdy je snadný přístup důležitý, například při sportování nebo aktivitách, které vyžadují snadné oblékání a svlékání.

Jak si vybrat správné kalhotky s otvorem v rozkroku

Hledání správných erotických kalhotek s otvorem není nijak složité. Za prvé, zvažte, jak je plánujete používat. Pokud je chcete využít i pro běžné nošení, oceníte nejspíše i zapínání. Jestliže chcete otevřené kalhotky používat pouze v posteli, můžete si vybrat takové, které budou maximálně sexy a otvor poskytne co nejjednodušší přístup do klína.

Zaměřte se i na výběr správné velikosti (vždy se řiďte tabulkou velikostí, případně se poraďte s námi) a vhodného materiálu. Dále zvažte, jaký typ kalhotek a střih vám nejlépe vyhovuje.

Nakonec nezapomeňte na důležitý faktor, a tím je vaše pohodlí. Nic není důležitější než pohodlné erotické kalhotky s otvorem, díky kterým se budete cítit sebevědomě a které vám umožní být v pohodě po celý den (a noc).

Stimulační řetízky u kalhotek s otvorem

Chcete vyzkoušet kalhotky se stimulačním řetízkem nebo perličkami, ale nejste si jistá, jestli vám bude stimulace příjemná? Řešení je jednoduché. Volte kalhotky, u kterých lze tyto řetízky odepnout.

, Tým YOO.cz

Objevte kouzlo sexy kalhotek s otvorem

Kalhotky s otvorem jsou neuvěřitelně užitečným kouskem prádla, který do vašeho šatníku přinese hravost a smyslnost. Vyberte si z naší široké nabídky sexy kalhotek ještě dnes a objevte jejich svůdné kouzlo.