Vyšetřovací zrcadla

Zrcadla

Zrcadlo, řekni mi, jaké dírky jsou nejkrásnější na zemi? No přece vaginy a prdelky! Prozkoumejte je hlouběji se zrcátkem, které vám umožní strhující výhledy do hlubin rozkoše. Vyšetřovací zrcadla prostě nesmí chybět v žádné soukromé ordinaci.

Milujete klinik a chcete prozkoumat hlubiny rozkoše? Vaginu nebo prdelku důkladně prozkoumáte s pomocí vyšetřovacího zrcadla, které vám umožní doslova strhující výhledy. Vyšetřovací zrcadla prostě nesmí chybět v žádné soukromé ordinaci. YOOoo, pojďte si hrát na doktora.

K čemu slouží vyšetřovací zrcadlo(speculum)?

Vyšetřovací zrcadlo (speculum), je důmyslné udělátko, které slouží k zpřístupnění poševních stěn a děložního čípku pro vyšetření vaginy. Fungují podobně jako roztahovače vaginy, ty však většinou navíc udržují roztažené stydké pysky.

Existují i anální zrcadla pro důkladné vyšetření zadních vrátek. U nás najdete plastová i kovová rozevírací specula. Tak si vyberte to své a jde se vyšetřovat.

TIPDospělácká varianta hry na doktora aneb klinik sex je jedna z nejpikantnějších praktik BDSM a může zahrnovat spoustu dalších čuňačinek – bondagespankingpisselektrosexCBTfistingŘíkáte si, že byste klinik sex rádi vyzkoušeli, ale absolutně netušíte, jakou ordinaci si otevřít, natož jakými nástroji ji vybavit? Článek Klinik sex pro začátečníky vám prozradí, jak na to.