39 položek celkem
Clover svorky s kroužky Taboom
229 Kč
8627
Magnetické svorky na bradavky Rimba  (2 ks) 4500
Nastavitelné svorky na bradavky s řetízkem 2984
Ozdobné svorky na bradavky Taboom
189 Kč
8626
Přísavky na bradavky Nipple Pump  černé
299 Kč
2523
Přísavky na bradavky s 8 kroužky Taboom 8618
Přísavky na bradavky TWEAK, 2 ks
379 Kč
4505
Svorky na bradavky s peříčky Taboom
249 Kč
8617
Nahoru
Další produkty
Prsa / bradavky

Nacucnout a skřípnout. Tak se to dělá. Napumpujte bradavky do pozoru a pak je pořádně skřípněte. Budou citlivé na dotek a slastná bolest se dostaví okamžitě. Nechcete to tvrdě? Nevadí, skřipce trochu povolte nebo vynechejte a napumpnuté bradavky polaskejte něžně. Mňam.

Chcete si pohrát s bradavkami? Tady najdete vše potřebné. Nacucnout a skřípnout, takhle se to dělá. Přísavky napumpují vaše bradavky do pozoru, skřipce je pak pořááádně skříípnou. YOOooo, to bude slastná bolest.

Stimulace bradavek a prsou vás dostane do rauše

Dopřejte svým čudlíkům pozornost a vychutnejte si silný podtlak (někdy i slastné vibrace). Po sundání přísavek budou vaše bradavky pevné jako skála a citlivé na dotek, což vyzývá k dalším hrám – třeba se svorkami. Skřipců na bradavky existuje spousta - některé mají aretační šroubky pro snadnou úpravu síly sevření, jiné se vám do bradavek zakousnou plnou silou. Kousy, kous!

BRADAVKOVÁ ZAJÍMAVOSTSice jich není mnoho, ale i tak na světě existují ženy, které dosáhnou orgasmu pouhou stimulací bradavek. Doktor Herbert Otto zkoumal tento druh orgasmu v jedné ze svých studií. Nečekaných 29 % z 213 žen prsní orgasmus zažilo. Wow! Nasosejte více informací o orgasmu v článku: Druhy orgasmů aneb jak prožíváme vyvrcholení.