35 položek celkem
Nastavitelné svorky na bradavky s řetízkem 2984
Vibrační přísavky na bradavky Taboom
449 Kč
8620
Clover svorky s kroužky Taboom
229 Kč
8627
Magnetické svorky na bradavky Rimba (2 ks) 4500
Ozdobné svorky na bradavky Taboom
189 Kč
8626
Přísavky na bradavky Nipple Pump černé 2523
Přísavky na bradavky s 8 kroužky Taboom 8618
Svorky na bradavky s peříčky Taboom
229 Kč
8617
Nahoru
Další produkty
Prsa / bradavky

Nacucnout a skřípnout. Tak se to dělá. Napumpujte bradavky do pozoru a pak je pořádně skřípněte. Budou citlivé na dotek a slastná bolest se dostaví okamžitě. Nechcete to tvrdě? Nevadí, skřipce trochu povolte nebo vynechejte a napumpnuté bradavky polaskejte něžně. Mňam.

Chcete si pohrát s bradavkami? Tady najdete vše potřebné. Nacucnout a skřípnout, takhle se to dělá. Přísavky napumpují vaše bradavky do pozoru, skřipce je pak pořááádně skříípnou. YOOooo, to bude slastná bolest.

Stimulace bradavek a prsou vás dostane do rauše

Dopřejte svým čudlíkům pozornost a vychutnejte si silný podtlak (někdy i slastné vibrace). Po sundání přísavek budou vaše bradavky pevné jako skála a citlivé na dotek, což vyzývá k dalším hrám – třeba se svorkami. Skřipců na bradavky existuje spousta - některé mají aretační šroubky pro snadnou úpravu síly sevření, jiné se vám do bradavek zakousnou plnou silou. Kousy, kous!

BRADAVKOVÁ ZAJÍMAVOSTSice jich není mnoho, ale i tak na světě existují ženy, které dosáhnou orgasmu pouhou stimulací bradavek. Doktor Herbert Otto zkoumal tento druh orgasmu v jedné ze svých studií. Nečekaných 29 % z 213 žen prsní orgasmus zažilo. Wow! Nasosejte více informací o orgasmu v článku: Druhy orgasmů aneb jak prožíváme vyvrcholení.


Jaké jsou techniky pro stimulaci bradavek?

Stimulace prsou může zahrnovat nejrůznější techniky od jemného laskání až po bolestivé mučení. Mezi oblíbené techniky patří třeba:

 • Laskání prsty – jemné laskání bradavek prsty může být velmi vzrušující. Pomalu a něžně masírujte bradavky špičkami prstů. Milovnice bolesti ocení i štípání, plácání a tahání.
 • Orální stimulace – stimulace bradavek ústy a jazykem může být velmi intimní a příjemná. Líbání, lízání, kousání nebo sání bradavek mohou být součástí předehry.
 • Hrátky s teplotou – použití lehkého kontrastu tepla a studeného může zvýšit citlivost bradavek. Například můžete použít hřejivý a chladivý gel, teplý vosk masážní svíčky, kostku ledu nebo ochlazenou či ohřátou erotickou hračku.
 • Vibrátory a jiné erotické hračky – použití vibrátorů nebo jiných sexuálních hraček může přinést nový rozměr do stimulace bradavek. Existují speciální hračky navržené pro tuto oblast, ale klíďo použijte i cucátor nebo pulzátor na klitoris či masážní hlavici.
 • Svorky na bradavky – jsou navržené pro dráždění a omezování krve v bradavkách, což může zvýšit jejich citlivost. Existuje mnoho různých typů svorek s různými úrovněmi tlaku.
 • Wax play – v BDSM hrách se někdy používá wax play. Horký vosk na bradavkách může být vzrušujícím zážitkem. Používejte speciální BDSM svíčky.
 • Elektrostimulace – existují speciální elektrostimulační hračky pro dráždění bradavek. Pamatujte však, že tato technika vyžaduje zvláštní péči a opatrnost.
 • Přísavky na bradavky – pomocí přísavek vytvoříte podtlak, kterým bradavky náležitě prokrvíte. Díky tomu jsou pak citlivější na jakýkoliv podnět.
 • Bondage prsou – podvazování prsou lanem nemá jen estetický efekt, ale přináší i žádoucí míru bolesti. Navíc může mít pozitivní vliv na prokrvení ňader a jejich citlivost.

Jak maximalizovat potěšení ze stimulace bradavek

Při párových hrách je nejdůležitější komunikace s partnerem. Mluvte o svých přáních a potřebách oa co vás vzrušuje. Pokud je stimulace bradavek součástí BDSM, domluvte si bezpečné slovo, které umožní zastavit stimulaci, pokud to bude potřeba.

Důkladná a vzrušující předehra může zvýšit citlivost bradavek. Začněte pomalou a něžnou stimulací jiných částí těla a postupujte k bradavkám. Experimentujte s různými způsoby doteku a stimulace bradavek. Můžete vyzkoušet třeba laskání prsty, střídání tlaku, lehké kousání, lízání, sání nebo použití hraček.

Buďte otevření experimentování a zkoušení nových věcí. Co funguje pro jednoho člověka, nemusí fungovat pro druhého, takže zkoušejte různé techniky a přístupy. Citlivost bradavek můžete zvýšit i jejich zahřátím a prokrvením. Vyzkoušejte třeba pumpičky na bradavky nebo hřejivý gel.

Vždy pamatujte na bezpečnost. Ujistěte se, že stimulace bradavek nepřináší bolest nebo nepohodlí (pokud to není součástí hry) a dodržujte hranice a dohody s partnerem.

Po stimulaci bradavek může být pro některé lidi důležitá péče a náklonnost. Zajistěte, aby byly potřeby vašeho partnera po hře uspokojeny. Užívejte si chvíli relaxace po stimulaci. Uvolnění a vzájemná náklonnost mohou být důležité pro maximální potěšení.

Objevte krásu stimulace prsou

Proč se při sexuálních hrách zaměřovat pouze na oblast klína, když i stimulace prsou přináší tolik potěšení? Pojďte si vybrat z bohaté nabídky pomůcek pro dráždění bradavek a objevte nové druhy rozkoše.