Stimulace bradavek a prsou

Nejprodávanější

30 položek celkem
Nastavitelné svorky na bradavky s řetízkem 2984
Svorky na bradavky s řetízkem Taboom
199 Kč
8616
Clover svorky s kroužky Taboom
229 Kč
8627
Přísavky na bradavky Nipple Pump  černé 2523
Svorky na bradavky s řetízkem Blaze
239 Kč
10965
Vakuová pumpa na bradavky COLT
839 Kč
5681
Vibrační svorky na bradavky Taboom
379 Kč
8619
Přísavky na bradavky s 8 kroužky Taboom 8618
Vibrační přísavky na bradavky Taboom
449 Kč
8620
Prsa / bradavky

Nacucnout a skřípnout. Tak se to dělá. Napumpujte bradavky do pozoru a pak je pořádně skřípněte. Budou citlivé na dotek a slastná bolest se dostaví okamžitě. Nechcete to tvrdě? Nevadí, skřipce trochu povolte nebo vynechejte a napumpnuté bradavky polaskejte něžně. Mňam.

Chcete si pohrát s bradavkami? Tady najdete vše potřebné. Nacucnout a skřípnout, takhle se to dělá. Přísavky napumpují vaše bradavky do pozoru, skřipce je pak pořááádně skříípnou. YOOooo, to bude slastná bolest.

Stimulace bradavek a prsou vás dostane do rauše

Dopřejte svým čudlíkům pozornost a vychutnejte si silný podtlak (někdy i slastné vibrace). Po sundání přísavek budou vaše bradavky pevné jako skála a citlivé na dotek, což vyzývá k dalším hrám – třeba se svorkami. Skřipců na bradavky existuje spousta - některé mají aretační šroubky pro snadnou úpravu síly sevření, jiné se vám do bradavek zakousnou plnou silou. Kousy, kous!

BRADAVKOVÁ ZAJÍMAVOSTSice jich není mnoho, ale i tak na světě existují ženy, které dosáhnou orgasmu pouhou stimulací bradavek. Doktor Herbert Otto zkoumal tento druh orgasmu v jedné ze svých studií. Nečekaných 29 % z 213 žen prsní orgasmus zažilo. Wow! Nasosejte více informací o orgasmu v článku: Druhy orgasmů aneb jak prožíváme vyvrcholení.


Jaké jsou techniky pro stimulaci bradavek?

Stimulace prsou může zahrnovat nejrůznější techniky od jemného laskání až po bolestivé mučení. Mezi oblíbené techniky patří třeba:

  • Laskání prsty – jemné laskání bradavek prsty může být velmi vzrušující. Pomalu a něžně masírujte bradavky špičkami prstů. Milovnice bolesti ocení i štípání, plácání a tahání.
  • Orální stimulace – stimulace bradavek ústy a jazykem může být velmi intimní a příjemná. Líbání, lízání, kousání nebo sání bradavek mohou být součástí předehry.
  • Hrátky s teplotou – použití lehkého kontrastu tepla a studeného může zvýšit citlivost bradavek. Například můžete použít hřejivý a chladivý gel, teplý vosk masážní svíčky, kostku ledu nebo ochlazenou či ohřátou erotickou hračku.
  • Vibrátory a jiné erotické hračky – použití vibrátorů nebo jiných sexuálních hraček může přinést nový rozměr do stimulace bradavek. Existují speciální hračky navržené pro tuto oblast, ale klíďo použijte i cucátor nebo pulzátor na klitoris či masážní hlavici.
  • Svorky na bradavky – jsou navržené pro dráždění a omezování krve v bradavkách, což může zvýšit jejich citlivost. Existuje mnoho různých typů svorek s různými úrovněmi tlaku.
  • Wax play – v BDSM hrách se někdy používá wax play. Horký vosk na bradavkách může být vzrušujícím zážitkem. Používejte speciální BDSM svíčky.
  • Elektrostimulace – existují speciální elektrostimulační hračky pro dráždění bradavek. Pamatujte však, že tato technika vyžaduje zvláštní péči a opatrnost.
  • Přísavky na bradavky – pomocí přísavek vytvoříte podtlak, kterým bradavky náležitě prokrvíte. Díky tomu jsou pak citlivější na jakýkoliv podnět.
  • Bondage prsou – podvazování prsou lanem nemá jen estetický efekt, ale přináší i žádoucí míru bolesti. Navíc může mít pozitivní vliv na prokrvení ňader a jejich citlivost.

Jak maximalizovat potěšení ze stimulace bradavek

Při párových hrách je nejdůležitější komunikace s partnerem. Mluvte o svých přáních a potřebách oa co vás vzrušuje. Pokud je stimulace bradavek součástí BDSM, domluvte si bezpečné slovo, které umožní zastavit stimulaci, pokud to bude potřeba.

Důkladná a vzrušující předehra může zvýšit citlivost bradavek. Začněte pomalou a něžnou stimulací jiných částí těla a postupujte k bradavkám. Experimentujte s různými způsoby doteku a stimulace bradavek. Můžete vyzkoušet třeba laskání prsty, střídání tlaku, lehké kousání, lízání, sání nebo použití hraček.

Buďte otevření experimentování a zkoušení nových věcí. Co funguje pro jednoho člověka, nemusí fungovat pro druhého, takže zkoušejte různé techniky a přístupy. Citlivost bradavek můžete zvýšit i jejich zahřátím a prokrvením. Vyzkoušejte třeba pumpičky na bradavky nebo hřejivý gel.

Vždy pamatujte na bezpečnost. Ujistěte se, že stimulace bradavek nepřináší bolest nebo nepohodlí (pokud to není součástí hry) a dodržujte hranice a dohody s partnerem.

Po stimulaci bradavek může být pro některé lidi důležitá péče a náklonnost. Zajistěte, aby byly potřeby vašeho partnera po hře uspokojeny. Užívejte si chvíli relaxace po stimulaci. Uvolnění a vzájemná náklonnost mohou být důležité pro maximální potěšení.

Objevte krásu stimulace prsou

Proč se při sexuálních hrách zaměřovat pouze na oblast klína, když i stimulace prsou přináší tolik potěšení? Pojďte si vybrat z bohaté nabídky pomůcek pro dráždění bradavek a objevte nové druhy rozkoše.