9 položek celkem
Overaly

Chystáte se rošťačit a nemáte co na sebe? Pánské overaly z vás udělají neodolatelného kocoura. Tyhle kousky sluší každé postavě – přednosti zvýrazní, nedostatky zakryjí. Mňaaaau, to budou kočky mrouskat! Tak šup, šup, neotálet a oblékat.

Chcete se vyfintit do ložnice nebo na odvážnější párty? Vklouzněte do pánského overalu nebo body. Tohle erotické oblečení pro muže je většinou upnuté tak, aby zvýraznilo vaše mužné křivky, nebo průsvitné, aby částečně odhalilo vaše sexy tělo.

Některé pánské catsuity mají i speciální push-up efekt, takže pořádně nadzvednou vercajk a zvýrazní bouli v rozkroku. Vrrrr, tohle vám bude slušet.

Materiály overalů pro muže

V této kategorii najdete pánské overaly z průsvitné, lesklé i krajkové látky, laku i latexu, a to v rozmanitých střizích a s krátkými i dlouhý nohavicemi a rukávy. Některé erotické overaly mají dokonce i zip v rozkroku nebo odepínatelný poklopec, abyste měli pohodlný přístup k nádobíčku. Super!

TIP: Chcete zvýšit své šance k zápichu? Mrkněte na feromony pro muže.

PRŮVODCE BDSM: Chystáte se v overalu na nějakou divočinu? Kromě outfitu si můžete také vyladit své doupě neřestí. Poradíme vám, co všechno potřebujete k perfektnímu sadomasíčku. Nachystejte si nákupní seznam a nasosejte inspiraci v kompletním průvodci BDSM pomůckami pro pokročilé.  


Rozdíl mezi overalem a pánským body

Overal je typ prádla, které pokrývá tělo od krku až ke kotníkům. Většinou zakrývá i ruce, ale najdete i kousky s krátkými rukávy. Můžete jej najít také pod označením catsuit.

Pánské body je typ oděvu, který se obvykle nosí jako spodní prádlo nebo jako sexy oblečení v rámci erotických her. Body pokrývá tělo od ramen až k rozkroku – v podstatě se tak jedná o erotický overal s krátkými nohavicemi a většinou i rukávy.

Jak si vybrat správný pánský overal?

Při výběru si nejprve řekněte, co od tohoto kousku prádla očekáváte a jak jej chcete používat. Potřebujete třeba rychlý přístup k nádobíčku nebo zadní bráně, aniž byste se museli svlékat? Pak by měl mít otvor nebo zip v rozkroku. Nebo chcete body nosit pod oblečením? V takovém případě musí těsně přiléhat k vašemu tělo a zajistit dostatek pohodlí.

Důležitá je i správná velikost, aby vám prádlo dobře sedlo, neplandalo a zároveň vás příliš neomezovalo. Výběr ovlivní i samotný vzhled prádla, jeho barva a z jakého je materiálu (jestli je třeba z měkké a elastické látky, nebo je lesklé či průhledné).

Výběr ovlivní i cena, ale nejdůležitější je vždy váš vkus a pohodlí. Podle toho volte střih overalu nebo bodýčka – krátké rukávy vám většinou přinesou větší svobodu pohybu.

Je lepší pánský overal z latexu, nebo lacku?

Latex je jedinečný materiál, který dokonale obepne tělo jako druhá kůže, po naleštění se parádně leskne a navíc má typickou vůni. Pokud vás latex tak úplně nerajcuje, ale pouze se vám líbí jeho lesklý vzhled, sáhněte po lakovaném pánském overalu. Ten se leskne hned po vytažení z krabičky a nevyžaduje žádnou složitou údržbu, akorát většinou neobepne tělo tak dokonale jako latex.

, Tým YOO.cz

Vyberte si svůj pánský overal nebo body

Pánské overaly a body jsou sexy kousky prádla, které přinesou smyslnou jiskru do vašeho šatníku, dodají vám sexy vzhled i sebevědomí a pomohou nalákat drahou polovičku ke smyslným hrám. Vyberte si z naší nabídky žůžo overalů a bodýček pro muže.