Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
108 položek celkem
Saténová maska na oči Blind Passion
229 Kč
2467
Kožený obojek s kovovými háky do nosu 5883
Obojek s dlouhými třásněmi MAZE  černý 8089
Maska na oči Deluxe Fantasy Love Mask
229 Kč
7298
Roubík se silikonovou kuličkou Taboom
449 Kč
10562
SCANDAL Obojek s vodítkem
979 Kč
2438
BDSM maska s otvory pro oči a ústa Taboom 10563
Latexová maska - černá, unisex
679 Kč
2094
Luxusní maska na oči Taboom
319 Kč
8165
Luxusní obojek s O-kroužkem Taboom
389 Kč
8159
Nahoru
Další produkty
Hlava / krk

Ztlumte hlasitost své polovičky roubíkem nebo jí vypněte obraz maskou na oči. Bude o to dychtivější zjistit, co na ni chystáte. Obojek s vodítkem udrží zlobivého manžela na uzdě a díky náhubku na vás manželka už nebude štěkat. Zjednejte si doma pořádek.

Frčíte si na vzrušující BDSM vlně? Pak se vám bude hodit praktické vybavení ze sekce BDSM pomůcek na hlavu a krk. Vrrr, udělejte si to pikantně hezký.

Roubíky vypnou zvuk, masky na oči obraz

Jak jednoduše vypnout obraz? Maskou na oči – díky nim nebude mít vaše polovička ani páru o tom, co se bude dít. Roubíky zase umlčí vaši neposlušnou polovičku raz, dva. Paráda! Yoo, už uslyšíte jen tlumené vzdechy a slastné mrouskání.

Ale to není všechno, kromě roubíků a masek u nás najdete třeba i stylové obojky, masky, kukly, praktické šátky nebo postroje na hlavu. Jde se divočit!

TIP: Ujíždíte si na drsnějším sexu? Kromě stylových a funkčních vychytávek na hlavu a krk se vám budou hodit i další BDSM hračky. A protože jich je fakt fůra, nasosejte inspiraci v článcích: BDSM pomůcky pro začátečníkyBDSM pomůcky pro pokročilé a udělejte si přehled o tom, co všechno se vám může hodit. Co takhle se vyzbrojit nějakou plácačkou nebo bičíkem?