Punčochy s otvorem

Nejprodávanější

14 položek celkem
Punčochy s otvorem

Minule se na vás vrhnul tak rychle, že punčochy rozerval? Kanec jeden. Škoda punčoch. Pojďte na to chytře a na další akcičku se připravte. Punčochy s otvorem odhalí váš zadeček i klín. Yoo, to bude drahušek čubrnět, až vám strčí ruku mezi stehna.

Ozdobte své nožky – punčochy s otvorem skvěle doplní váš sexy outfit. Vrrrr, vaše nožky budou k nakousnutí. Narozdíl od klasických punčoch k nim nepotřebujete podvazkový pás ani podvazkové prádlo. Jupííí!

Punčochy s otvorem v rozkroku nemusíte sundávat

Znáte to, vyfiknete se a partner to z vás do chviličky sundá. Není to škoda? Punčochy s otvorem v rozkroku však nemusíte sundávat ani během sexu, takže si můžete dosyta vychutnat pocit, jak vám sluší. YOOooo, to je praktické.


Proč nosit punčocháče s otvorem

Punčochy s otvorem jsou erotický a estetický doplněk, který může zvýraznit vaše nohy a vytvořit vizuálně atraktivní vzhled. Mnoho lidí tak považuje nošení punčochových kalhot za sexy a vzrušující. Dokonce mohou zvýšit i vaše sebevědomí a pocit atraktivity, což pozitivně ovlivní váš sexuální prožitek.

Punčocháče s otvorem mohou být součástí erotické hry nebo splněním fantazií. Některé páry si rády vytvářejí erotické scénáře, ve kterých mohou punčochy hrát důležitou roli.

Pro některé páry je nošení punčoch s otvorem způsobem, jak oživit svůj svého sexuální život. Může to být způsob, jak zkoušet nové věci. Díky otvoru v rozkroku máte snadný přístup do klína a nemusíte je tak svlékat ani během sexu – ideálka na rychlovky a experimentování se sexem na netradičních místech.

Někdy je nošení punčocháčů s otvorem jen splněním vnitřních tužeb a fetiše. Někteří lidé prostě mají rádi pocit punčoch na svých nohou během sexu. Je to jejich způsob, jakým si užívají intimní chvíle a prohlubují prožitek a vzrušení.

Doplňte punčochy s otvorem o spodní prádlo

Pokud se chystáte na rafinovanější svádění, mohly by být punčocháče s otvorem až příliš vyzývavé. Doplňte je třeba o sexy tanga, kterými zakryjete svůj klín.

, Tým YOO.cz

Jak vybrat punčochy s otvorem

Punčochové kalhoty s otvorem v rozkroku můžou být krajkové i síťované, z průsvitné i neprůsvitné látky i s různými vzory a zdobením. Vyberte si takové, které ladí s vaším osobním stylem a hodí se k příležitosti, při které budete punčochy nosit.

Punčochy jsou k dispozici v různých barvách. Vyberte barvu, která se vám líbí a která bude ladit s oblečením, které plánujete s punčochami zkombinovat. Tradiční volbou je černá, bílá a tělová, které se nejlépe sladí s dalším prádlem.

Je důležité zvolit správnou velikost, aby vám sexy punčocháče s otvorem dobře padly a byly pohodlné na nošení. Nejlepší je řídit se tabulkou velikostí daného výrobce a porovnat ji s mírami, které naměříte u sebe. Pokud vám budou příliš těsné, mohou se snáze natrhnout.

Při výběru si pořádně prohlédněte fotky a přečtěte popisek, abyste zjistili, jak velký otvor punčocháče mají. Někdy zpřístupní pouze vaginu, jindy i celý zadeček. Při výběru záleží na tom, kde chcete punčochy nosit a jak je máte v plánu využít.

Materiál by měl být dostatečně elastický, aby punčocháče krásně obeply vaše nohy a byly pohodlné za jakékoliv situace. Navíc by měly být příjemné na dotek a neměly by vás nikde škrábat.

Jak se starat o punčochy s otvorem

Punčocháče s otvorem jsou stejně jako jiné punčochy náchylné na poškození, takže je třeba s nimi zacházet opatrně. Při oblékání si dávejte pozor na dlouhé a ostré nehty a šperky, při nošení si zase dávejte pozor na ostré a hrubé předměty.

Punčocháče s otvorem v rozkroku byste měli prát ručně, abyste minimalizovali riziko poškození. Použijte k tomu vlažnou vodu a jemné mýdlo. Po vyprání je důkladně usušte na vzduchu. Nedávejte je do sušičky na prádlo, neboť horký vzduch by mohl poškodit materiál.

Po usušení punčochy s otvorem složte a uložte je odděleně od ostatního prádla, aby nedošlo k poškození materiálu nebo otvorů.

Punčocháče s otvorem vám dodají šmrnc

Punčocháče s otvorem naboostují vaše sebevědomí, zajistí vám pozornost okolí a ještě se postarají o oživení sexuálního života. Pojďte si vybrat z naší smyslné nabídky punčocháč s otvorem ty své.