Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
46 položek celkem
Oboustranné skleněné dildo Icicles No. 55 8487
Skleněné dildo Gläs Purple G-Spot Tickler 4690
Skleněné dildo Pipedream ICICLES No. 7
619 Kč
6363
Skleněný anální kolík Icicles No. 44 8492
Rovné skleněné dildo Gläs 7" Straight 6172
Skleněné anální kuličky ICICLES No. 66 4703
Nahoru
Další produkty
Pomůcky ze skla

Pomůcky ze skla snoubí krásu s rozkoší, až se vám z nich hlava zatočí. Yoo, tyhle krasavce můžete klidně vystavit na poličce, ale většinu času s nimi stejně budete chtít trávit v postýlce.

Chcete si dopřát nálož stylového potěšení? Lákají vás hrátky s teplotou? Pak vsaďte na erotické pomůcky ze skla, které vám poskytnou mnoho vzrušujících okamžiků. YOOoo, skleněná dilda či skleněné anální kolíky jsou pro sensual play jako dělané.

TIP: Máte to raději naměkko? Tak omrkněte například silikonové a gelové anální kolíky.

Proč si vybrat erotické pomůcky ze skla?

Sklo je hypoalergenní a neporézní materiál, proto se erotické pomůcky z tohoto materiálu snadno čistí. Skleněné hračky navíc můžete nahřát v teplé vodě nebo ochladit v ledničce a využít během her s teplotou. Tvrdý materiál vám navíc dovolí pevně zatlačit na citlivá místečka a veškeré tvarování a stimulační výstupky si užijete mnohem intenzivněji. Jupí!

TIP: Víte, že při hrátkách se skleněnými hračkami můžete použít jakékoliv mazadlo? Lubrikant je všemocný – stačí pár kapek a sex je mnoooohem klouzavější. Udělejte si přehled v průvodci lubrikačními gely a už se nikdy nezadrhnete. Jupí!