27 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Do kalhotek

Že je nošení spodního prádla pruda? S vibrátory do kalhotek rozhodně ne! Pořiďte si tahle diskrétní vrnítka a realizujte své vlhké fantazie. I zaryté zastánkyně chození naostro se přesvědčí o tom, že nošení kalhotek je zábava.

Chcete si zpestřit domácí práce nebo zažít dobrodružnou procházku? Vibrační kalhotky promění i tu nejnudnější činnost ve vzrušující zážitek (podobně jako vibrační vajíčka).

A jak to vlastně funguje? Vibrátor do kalhotek se většinou ovládá pomocí bezdrátového dálkového ovladače, takže si s ním můžete užívat prakticky kdekoliv. O vašem pikantním tajemství budete vědět jen vy sama, případně ještě váš drahoušek, pokud mu do ruky svěříte ovladač.

Jak vypadají vibrátory do kalhotek?

Vibrátory do kalhotek mají většinou podobu stimulátoru se speciálním designem, který je určený pro vložení do jakýchkoliv kalhotek. Nebo si můžete pořídit praktickou sadu kalhotek s kapsičkou a vibrační patronou. Jupíí, stačí si vybrat.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Výběr je široký – od mini vrnítek až po obrovská vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Mrkněte na průvodce výběrem vibrátoru a vyberte si nejlepšího partnera pro váš orgasmus.