Vibrátory do kalhotek

Nejprodávanější

21 položek celkem
Do kalhotek

Že je nošení spodního prádla pruda? S vibrátory do kalhotek rozhodně ne! Pořiďte si tahle diskrétní vrnítka a realizujte své vlhké fantazie. I zaryté zastánkyně chození naostro se přesvědčí o tom, že nošení kalhotek je zábava.

Chcete si zpestřit domácí práce nebo zažít dobrodružnou procházku? Vibrátor do kalhotek promění i tu nejnudnější činnost ve vzrušující zážitek.

A jak to vlastně funguje? Vibrátor do kalhotek se většinou ovládá pomocí bezdrátového dálkového ovladače, takže si s ním můžete užívat prakticky kdekoliv. O vašem pikantním tajemství budete vědět jen vy sama, případně ještě váš drahoušek, pokud mu do ruky svěříte ovladač.

Jak vypadají vibrátory do kalhotek?

Vibrátory do kalhotek mají většinou podobu stimulátoru se speciálním designem, který je určený pro vložení do jakýchkoliv kalhotek. Ke kalhotkám jsou upevněné třeba pomocí magnetických křidélek, díky kterým se během pohybu udrží na místě.

Nebo si můžete pořídit praktickou sadu kalhotek s kapsičkou a vibrační patronou. Jupíí, stačí si vybrat.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Výběr je široký – od mini vrnítek až po obrovská vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Mrkněte na průvodce výběrem vibrátoru a vyberte si nejlepšího partnera pro váš orgasmus.


Jaké výhody má vibrátor do kalhotek?

Vibrátor na dálkové ovládání vám nabídne nové a vzrušující pocity a překvapivě všestranné potěšení. Můžete si s ním totiž užívat i na veřejnosti, aniž by o tom kdokoli jiný věděl. Tím posunete své sexuální zážitky na novou vzrušující úroveň. I díky tomu patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky pro ženy.

Vibrátor do kalhotek vám poskytne stimulaci bez použití rukou a umožňuje přesnější kontrolu nad smyslným potěšením. Většinou potěší klitoris, ale existují i modely, které jsou určeny ke stimulaci bodu G nebo současnému dráždění pochvy a klitorisu, případně pochvy a řitního otvoru.

U většiny vibrátorů si můžete zvolit intenzitu vibrací, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, případně vám nabídnou i nejrůznější stimulační programy pro zajímavější stimulaci.

Jak si vybrat vibrátor do kalhotek

Nejprve si určete, jak chcete vibrátor do kalhotek používat a jaká místa jím chcete potěšit. Podle toho zvolte správný typ a tvar vibrátoru. Zajímejte se i způsob, jakým je vibrátor připevněný do kalhotek (zda se do nich jenom vkládá, nebo má nějaký mechanismus pro spolehlivější upevnění na místě).

Pro hraní na veřejnosti oceníte dálkové ovládání. To může být řešeno buď dálkovým ovladačem, nebo ovládáním přes mobilní telefon. Zjistěte si, na jakou dálku můžete vibrátor do kalhotek ovládat a jaké funkce najdete v mobilní aplikaci.

Zajímejte se i o materiály a vyberte si takový, který je vám nejsympatičtější a nezpůsobuje vám alergie. Snad nejoblíbenější jsou vibrátory ze silikonu, který je hypoalergenní, sametově hebký na dotek a snadno se zahřeje na teplotu těla.

Pokud jsou součástí vibrátoru kalhotky, dejte si pozor i na velikost a střih. Kalhotky vám musí perfektně sedět, jinak si to v nich neužijete naplno. Často mají univerzální velikost, ale i tak je dobré vědět, zda se hodí na vaši postavu.

Jak si užít vibrátor do kalhotek?

Většinu vibrátorů do kalhotek můžete ovládat pomocí dálkového ovladače nebo mobilu. Díky tomu jsou jako dělané na párové hry. Využijete je nejen jako součást předehry v ložnici, ale i k oživení nákupů, procházky nebo rande v kině či restauraci.

Dokonce mohou být součástí vašich BDSM her. Když předáte ovladač svému partnerovi, vkládáte mu do rukou i své potěšení a je jen na něm, jak intenzivní rozkoš vám dopřeje a zda toho využije k vašemu potěšení, nebo potrápení.

V rámci BDSM her jej můžete zahrnout i do různých úkolů – vaše partnerka třeba musí vydržet určitou míru stimulace bez toho, aniž by projevila nějaké emoce ve tváři. Pokud to nezvládne, stihne ji předem domluvený trest, např. naplácání na zadeček.

Nejen vibrátor do kalhotek vám zpestří procházky

Rajcují vás tajnosti nebo si chcete užít hrátky ve dvou? V tom případě si nenechte ujít i vibrační vajíčka, která diskrétně provrní váš bod G. Úklid, procházky nebo návštěva kina tak můžete kdykoliv proměnit ve žhavé dobrodrůžo. 

, Tým YOO.cz

Jak se starat o vibrátor do kalhotek

vibrátor do kalhotek před i po každém použití umyjte teplou vodou a jemným mýdlem, případně dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky. Jestliže není voděodolný, dejte si pozor, aby voda nezatekla do jeho útrob.

Samotné kalhotky vyperte podle instrukcí od výrobce – většinou se doporučuje ruční praní ve vlažné vodě s trochou jemného mýdla nebo pracího prostředku.

Po umytí vibrátor důkladně osušte, a to buď na vzduchu nebo pomocí měkkého hadříku, který nepouští chlupy. Nesušte jej na slunci ani na topení.

Po osušení vibrátor uložte tak, aby se nedotýkal jiných hraček. Ideální je využít originální obal nebo látkový pytlík. Tím jej zároveň ochráníte před prachem. Pokud je na baterie, tak je vyjměte (hlavně pokud víte, že vibrátor do kalhotek nebudete delší dobu používat).

Užijte si diskrétní zábavu s vibrátorem do kalhotek

Vibrátor do kalhotek nabízí spoustu příjemné a diskrétní stimulace. Proto je ideální volbou pro vzrušující zábavu na veřejnosti, tak proč váhat? Vyberte si z naší skladové nabídky ještě dnes a najděte si dokonalý vibrátor do kalhotek, který splní všechna vaše přání.