21 položek celkem
Sada skleněných yoni vajíček Gläs  2 ks 9348
Yoni vajíčka

Pořád marně hledáte svou ženskost? Pod stolem není, za rohem taky ne… Nevadí, yoni vajíčka vám ji pomohou najít a jako bonus vám posílí pánevní svalstvo. Yoo, trocha cviku a bude z vás bohyně sexu!

Užijte si spoustu vzrušujících okamžiků a vytrénujte pánevní svalstvo k dokonalosti. Yoni vajíčka nejsou pouze krásnou a sexy hračkou, ale i prospěšnou zdravotní pomůckou. 

Yoni vajíčka jsou vyrobena z drahých kamenů (ametyst, křišťál, růženín, jadeit, obsidián), takže jsou 100% přírodní a můžete z nich čerpat jejich sílu.

Jak vybrat yoni vajíčko?

Velikost S je vhodná pro zkušené ženy, které jsou zvyklé na nošení venušiných kuliček či vaginální činky. Vajíčko je totiž hodně malé a lehké, takže je náročné jej udržet uvnitř vaginy.

Velikost M je vhodná pro ženy, které zatím nemají problémy s inkontinencí, ale chtějí jim předcházet preventivním cvičením.

Velikost L je vhodná pro začínající ženy, které mají po porodu, trápí je inkontinence nebo mají potíže s dosažením orgasmu.

Jak trénovat pánevní svalstvo s yoni vajíčkem?

Vajíčko funguje podobně jako vaginální činkaaby byl trénink efektivní, makejte na svém svalstvu zhruba 30 minut denně. Yoni vajíčko noste při přirozeném pohybu. Tím může být chůze, mírný běh, plavání, tanec nebo třeba úklid či vaření. Tyto činnosti rozhýbou tělo, vytvářejí jemnou pohybovou energii a stimulují tak vaginální svaly.