Yoni vajíčka

Yoni vajíčka

Pořád marně hledáte svou ženskost? Pod stolem není, za rohem taky ne… Nevadí, yoni vajíčka vám ji pomohou najít a jako bonus vám posílí pánevní svalstvo. Yoo, trocha cviku a bude z vás bohyně sexu!

Užijte si spoustu vzrušujících okamžiků a vytrénujte pánevní svalstvo k dokonalosti. Yoni vajíčka nejsou pouze krásnou a sexy hračkou, ale i prospěšnou zdravotní pomůckou. 

Yoni vajíčka jsou vyrobena z drahých kamenů (ametyst, křišťál, růženín, jadeit, obsidián), takže jsou 100% přírodní a můžete z nich čerpat jejich sílu.

Jak vybrat yoni vajíčko?

Velikost S je vhodná pro zkušené ženy, které jsou zvyklé na nošení venušiných kuliček či vaginální činky. Vajíčko je totiž hodně malé a lehké, takže je náročné jej udržet uvnitř vaginy.

Velikost M je vhodná pro ženy, které zatím nemají problémy s inkontinencí, ale chtějí jim předcházet preventivním cvičením.

Velikost L je vhodná pro začínající ženy, které mají po porodu, trápí je inkontinence nebo mají potíže s dosažením orgasmu.

Jak trénovat pánevní svalstvo s yoni vajíčkem?

Vajíčko funguje podobně jako vaginální činkaaby byl trénink efektivní, makejte na svém svalstvu zhruba 30 minut denně. Yoni vajíčko noste při přirozeném pohybu. Tím může být chůze, mírný běh, plavání, tanec nebo třeba úklid či vaření. Tyto činnosti rozhýbou tělo, vytvářejí jemnou pohybovou energii a stimulují tak vaginální svaly.


Co je yoni vajíčko a jeho výhody

Yoni vajíčko se používá již tisíce let jako prostředek pro posílení zdraví a pohody žen a trénink pánevních svalů. Jeho pravidelné používání vám prospěje po fyzické, emocionální i duchovní stránce tím, že vám pomůže posílit pozitivní ženskou energii a vnitřní sílu.

„Yoni“ je sanskrtské slovo pro lůno a znamená „posvátný prostor“. Toto centrum podporuje kreativitu, životní proud, plynulost a lásku. Ženské lůno, tedy yoni, je pro ženu její vnitřní svatyně, místo pro přístup k její moudrosti a její síle. Tradičně se do pochvy vkládá kámen ve tvaru vajíčka, jako je nefrit, obsidián nebo křemen, který přináší mnoho výhod, například:

 • posílení svalů pánevního dna, což vám může pomoci snížit inkontinenci a zlepšit sexuální prožitek
 • zlepšení krevního oběhu v pánevní oblasti, což vede ke zvýšení hormonální rovnováhy a intenzivnějšímu prožitku při sexu i masturbaci
 • zlepšení emoční rovnováhy, celkové pohody a přirozené plodnosti
 • posílíte svoji citlivost a intuici
 • zlepšení kontroly močového měchýře a zdraví močového měchýře obecně
 • může snížit negativní dopady PMS a menstruačních křečí
 • pravidelné cvičení s yoni vajíčky stimuluje Bartoliniho žlázu uvnitř pochvy, která se podílí na produkci sekretu a zvlhčování pochvy, a může pomoci zmírnit vaginální suchost během pohlavního styku
 • může pomoci uvolnit uložené emocionální a energetické otisky a pomoci snáze se přenést přes traumatické zážitky díky zvýšení důvěry ve vlastní tělo​
 • vylepšuje hlubší a milující vztah se svým tělem
 • probouzí kreativní energii, vášeň, libido a sexualitu

Jak používat yoni vajíčko?

Chcete-li začít cvičit, začněte tím, že vajíčko očistíte od bakterií a nečistot. Většinou stačí mýdlová voda, ale můžete použít i dezinfekční prostředek na erotické pomůcky. Při omývání vajíčka je super vyslovovat pozitivní afirmace a věřit v jeho sílu, čímž můžete posílit jeho účinky.

Jakmile je vajíčko čisté, namažte ho podle potřeby lubrikačním gelem a pomalu šoupněte do vaginy. Několikrát se zhluboka nadechněte, abyste se uvolnila, a pak se prozkoumejte své pocity pomocí různých pohybů a cviků na svaly pánevního dna.

Přednostně naslouchejte sama sobě: práce s dechem, jemné masážní techniky a pozorování jsou nejužitečnější techniky, jak používat yoni vajíčko pro maximální užitek.

Yoni kameny – druhy kamenů a jejich účinky

Každý typ kamene má svůj zvláštní význam. Věří se například, že:

 • Růženín je kámen lásky a srdce. Podporuje něžnost a lásku k sobě samému i ostatním a do života přináší štěstí a romantiku. Pomáhá odpouštět sobě i druhým. Zmírňuje smutek a pomáhá uklidnit negativní emoce a stres. Podporuje plíce, srdce, genitálie a plodnost.
 • Nefrit může přispívat k léčení a vyrovnávání v oblastech souvisejících s fyzickým potěšením.
 • Černý obsidián má silné čisticí schopnosti a dokáže odstranit negativní energii a neutralizovat rušivé vibrace. Odstraňuje blokády, obavy a sebeomezující myšlenky. To může vyvolat silné emoce, proto není vhodný pro vysoce citlivé jedince.
 • Ametyst pomáhá uvolnit od stresu a negativních emocí, urychlit duchovní růst a poskytnout vhled do vašich špatných návyků, což vám může pomoci se jich snáze zbavit. Navíc dokáže zmírnit bolesti hlavy, projevy migrén a poruchy spánku.
 • O měsíčním kameni se říká, že přináší sílu a rovnováhu v dobách přechodu nebo změn.
 • Čirý křemen je mocný a všestranný léčivý kámen, který je známý jako "univerzální krystal". Má mnoho blahodárných vlastností, včetně schopnosti zesilovat účinky jiných kamenů, zvyšuje duchovní moudrost, jasnost myšlení a vhled
 • Jadeit je vhodný pro čištění a ochranu. Pomáhá k vyrovnanosti a uvolnění negativních emocí. Je to kámen harmonie, prosperity a štěstí a napomáhá k uvolnění toxinů z těla.

Ať už si vyberete jakýkoli typ kamene, jeho jedinečná vibrace prostoupí prostorem vašeho lůna a nabídne energetickou transformaci, která vás přiblíží k celoživotnímu zdraví a harmonii.

Spojte se se svou ženskostí díky yoni vajíčkům

Yoni vajíčko je úžasný nástroj, který vám pomůže odblokovat mocné energie v těle a umožní vám přístup k novým úrovním sebeuvědomění a léčení. Ať už hledáte duchovní rozvoj nebo jen chcete lépe poznat své tělo a zintenzivnit prožitek ze sexu, vyberte si z naší nabídky yoni vajíček právě teď.