Tenga

Nejprodávanější

24 položek celkem
Masturbátor pro muže TENGA Egg Lovers
179 Kč
3227
Masturbátor pro muže TENGA Egg Misty
179 Kč
3232
Masturbátor pro muže TENGA Egg Shiny
179 Kč
3234
Masturbátor pro muže TENGA Egg Surfer
179 Kč
3235
Masturbátor pro muže TENGA Egg Thunder
179 Kč
3229
Masturbátor pro muže TENGA Egg Crater
179 Kč
3231
Masturbátor TENGA Flex Rocky Black
869 Kč
10000
Masturbátor pro muže TENGA Egg Brush
179 Kč
9362
Masturbátor pro muže TENGA Egg Sphere
179 Kč
9360
Masturbátor pro muže TENGA Egg Ring
179 Kč
9352
Masturbátor pro muže TENGA Egg Wavy II
179 Kč
9364
Masturbátor pro muže TENGA Egg Silky II 9359
Masturbátor pro muže TENGA Egg Cloudy
179 Kč
3233
Masturbátor pro muže TENGA Egg Stud
179 Kč
9356
Masturbátor pro muže TENGA Egg Tornado
179 Kč
9361
Masturbátor pro muže TENGA Egg Tube
179 Kč
9354
Masturbátor pro muže TENGA Egg Wind
179 Kč
9357
Masturbátor pro muže TENGA Egg Mesh
179 Kč
9355
Masturbátor pro muže TENGA Egg Boxy
179 Kč
9363
Masturbátor pro muže TENGA Egg Curl
179 Kč
9353
Tenga

Gumové pysky kapesních společnic vás neokouzlily? Vsaďte na jednoduchost a eleganci! Masturbátory Tenga potěší každého, koho omrzely jeho vlastní ruce. Yooo, tyhle štěrbinky jsou prostě stylové!

Proč byste se měl pachtit s obyčejnou honitbou, když si můžete střihnout parádní číslo s Tenga masturbátorem? Kam se hrabou vaše ruce, s honítkem to stojí za to! Tenga dokazuje, že i v jednoduchosti se skrývá krása. 

Tenga vajíčka a masturbátory

Masturbátory TENGA se vyrábějí v různých provedeních - většinou se jedná o stylová honítka z měkoučkého a elastického materiálu s nejrůznějšími stimulačními výstupky, které se postarají o intenzivní zážitky. Snad nejznámějšími Tenga hračkami jsou oblíbená masturbační vajíčka TENGA Egg, která jsou jednoduchá, ale zábavy si s nimi užijete víc než dost.

PRŮVODCE PÁNSKOU SLASTÍ: Toužíte po šikovné hračce, která uleví vaší dlani a vykouzlí silnější orgasmy? Umělých vagín a nejrůznějších honítek existuje celá řada, stačí si vybrat. Nasosejte inspiraci v článku Jak vybrat masturbátorYOOoo, vaše nádobíčko bude tokat blahem. 


Co jsou masturbátory Tenga?

Pokud jde o erotické potěšení pro muže, jen málokteré hračky jsou tak oblíbené a všestranné jako od značky Tenga. Jako přední inovátor v oblasti hraček pro dospělé vám Tenga nabízí neomezené možnosti a potěší každého muže, ať už máte s erotickými hračkami spoustu zkušeností, nebo teprve objevujete krásy rozkoše, které vám masturbátory nabízejí.

Tenga je revoluční značka produktů, které jsou určeny pro zvýšení sexuálního potěšení. Jsou pečlivě vytvořeny s ohledem na inovativní design a progresivní přístup k chápání smyslnosti tak, aby vám poskytly maximální rozkoš. Díky značce Tenga můžete prozkoumat své nejhlubší touhy bez zábran, což vybízí k objevování o samotě i v páru.

Které masturbátory Tenga jsou nejoblíbenější

Tenga nabízí různé typy masturbátorů a honítek, které vyhovují nejrůznějším přáním, takže si snadno najdete ten pravý pro sebe. Mezi nejoblíbenější patří jejich masturbační vajíčka, která jsou k dispozici ve spoustě různých provedení – každé má jinou vnitřní strukturu a nabízí tak rozdílné pocity při masturbaci.

Výhodou Tenga vajíček je, že se jedná o jednoduchá honítka, která se díky velké elasticitě materiálu přizpůsobí téměř jakékoliv velikosti penisu a při honění vám poskytnou potěšení po celé jeho délce. Navíc mají velikost ideální i na cesty a v každém vajíčku je i vzorek lubrikantu, takže je ihned připravené k akci.

Tipy a triky, jak správně a bezpečně používat Tenga

S masturbátory Tenga je důležité používat lubrikant na vodní bázi a před každým použitím i po něm vajíčko vyčistit. Vajíčka sice výrobce prezentuje jako jednorázová, ale když se o ně budete náležitě starat, udělají vám radost klidně i vícekrát.

Pravidelným čištěním zachováte nejen čistotu výrobku, ale také snížíte riziko podráždění pokožky, alergií a dalších zdravotních problémů. Nejlepší metodou je důkladné opláchnutí vodou a jemným mýdlem a dočištění dezinfekčním sprejem na erotické pomůcky.

Po omytí masturbátor důkladně osušte, vajíčko následně uložte zpět do plastové "skořápky". Díky elasticitě materiálu Tenga vajíčko snadno obrátíte naruby, takže jednoduše vymyjete i jeho vnitřek.

A jak vajíčko používat, abyste si užili maximální prožitek? Stejně jako u jiných sexuálních hraček začněte pomalu, abyste si zvykli na nový druh stimulace, a podle potřeby zvyšujte intenzitu. Toho docílíte silnějším stiskem ruky a rychlejšími pohyby rukou.

Pro intenzivnější prožitek můžete použít hřejivý nebo chladivý lubrikační gel nebo stimulační gel na penis. Také vyzkoušejte různé polohy, případně svěřte své potěšení do rukou partnerky.

Vyzkoušejte masturbátory a honítka Tenga

Masturbátory a honítka Tenga jsou skvělou volbou pro muže, kteří hledají něco nového a vzrušujícího. Díky velkému množství různých masturbátorů, z nichž si můžete vybírat, snadno najdete takový, který splní všechny vaše potřeby. Vyberte si z naší široké nabídky pánských masturbátorů Tenga a ponořte se do světa potěšení.