Hřejivé a chladivé kondomy

Nejprodávanější

3 položek celkem
Hřejivé a chladivé

Láká vás sex v tropické džungli nebo na severním pólu? Nemusíte cestovat světa kraj, abyste vašemu milováníčku dodali nový rozměr. Hřejivé a chladivé kondomy vás příjemně rozpálí i ochladí. To bude žůžo!

Chcete si zpestřit milování? Hřejivé a chladivé kondomy přinesou do vašeho sexu spoustu nových prožitků – hřejivý či chladivý efekt totiž může způsobit příjemný pocit mravenčení, a navíc tyto kondomy často mají i vroubky pro ještě intenzivnější stimulaci. To bude divočina!

Co umí hřejivé a chladivé kondomy?

To jsou kouzla! Hřejivé kondomy se postarají o větší prokrvení penisu i vaginy (čímž zvýší citlivost)chladivé kondomy naopak prožitek mírně utlumí, díky čemuž vydržíte déle, podobně jako se znecitlivující kondomy na oddálení ejakulace (narozdíl od nich však neobsahující znecitlivující složku benzokain či lidokain, jupí).

TIPŠprcka patří mezi nejspolehlivější antikoncepční metody. Teoretická spolehlivost kondomu je velmi vysoká – statistiky uvádí, že až 98 %. Hurá! Víte však, jak kondom správně nasadit tak, aby fungoval? Mrkněte se na článek, kde se dozvíte jak vybrat a jak správně nasadit kondom.