3 položek celkem
Šátky

Zdivočela vaše drahá polovička a potřebuje trochu zastřihnout křidýlka? Zavažte jí oči šátkem. Bez výhledu nikam neuletí a bude vám muset zobat z ruky jako poslušné ptáčátko. Juchů, pojďte si pohrát.

Potřebujete své polovičce dočasně vypnout obraz? Brnkačka. Šátek na oči se o to hravě postará. Šátky se vám budou nááramně hodit během předehry, sensual play či vzrušujících BDSM hrách – jako lusknutím prstu oslepí vaši lásku, a navíc je klidně můžete použít pro svazování místo lana, jupíí.

Smyslné hrátky se šátky na oči

A proč je vlastně skvělé zaslepovat zrak? Vaše oběť zájmu nebude mít ani ponětí, co si na ni chystáte a zbystří se jí ostatní smysly. Všechny vaše erotické experimenty si tak vychutná s mnohem větší intenzitou. Yooo, vyzbrojte se ještě šimrátkem, BDSM svíčkou či Wartenbergovým kolečkem a bude to božíí.

TIP: Šátek na oči už máte vybraný, ale netušíte, jaké zbraně na svou polovičku vytasit? Načerpejte inspiraci v článcích: BDSM pomůcky pro začátečníkyBDSM pomůcky pro pokročilé, které vám poradí s výběrem těch nejpikantnějších hraček. Mmm, to takhle vyzkoušet pouta?